Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie bardziej techniczne a mianowicie jakie odświeżanie ma wyświetlacz w Mi5 oraz MIUI EU - Hz/Fps

Pytam bo mam wrażenie że cały interfejs nie jest jakoś mega płynny co może mieć również na to wpływ te czynniki, wcześniej miałem HTC One M7 i jakoś efekt płynności był tam lepszy. Być może w tym problem i da się to jakoś ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W mojej Mi5 górna cześć ekranu jest jaśniejsza od dolnej. Nie jest to jakaś wielka różnica, widać ją głównie na białym tle - górna cześć jest jakby... "bardziej biała" niż dolna przy przycisku.

Czy jest to jakiś niepokojący objaw? 

Edytowane przez Judas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moje drugie podejście do miuipolska i znów problem :D ściągając coś przez chrome transfery są strasznie niskie, coś jak dawny problem ze sklepem play, ale tutaj nawet w przypadku małych plików. Jest na to fix? I druga sprawa, mieszkam w Krakowie i poruszając się po nim, w widżetcie pogodu z bieżąca lokalizacja zmienia mi się co chwila między "Cracow", "Krakow" i "Kraków", jaki majster to ustawiał :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2017 o 04:55, JacekBB napisał:

Najnowszy update od@Acid naprawia problem z Google Play. Nie placzemy.

mówisz o najnowszym miui polska?

teraz drugie pytanie, posiadam jedno konto dla redmi 3 i mi5 z możliwością odblokowania

a chcę mieć osobne konta(synchronizacja danych itd.), czy jak założę teraz dla mi5 nowe konto to nie będzie problemów z instalacją najnowszych miui polska?, obecnie mam 7.3.23 a jutro nowy update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rysują się wam obiektywy w mi5? Mam nówkę, pedantycznie o nią dbam - noszę w etui, uważam gdzie odkładam, i co z tego skoro dzisiaj pod światło zauważyłem że na obiektywie mam mikro rysę :/ Trochę jestem tym zdziwiony bo w żadnym telefonie nie miałem obsesji na punkcie zarysowań i zawsze szkła wyglądały ok, a tu niby szafirowe i d*pa - zarysowało się. U was też łapią rysy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wymiana wykonalna, poziom trudności średnio zaawansowany i z tego względu nie dla wszystkich, sam troche bałbym się tego ruszać - obiektyw wygląda na bardzo delikatny.

Abstrahując trochę zawiodłem się na jakości szkła obiektywu - stara lumia 920 bez case'a i z równym z obudową obiektywem nieraz zaliczyła ślizgi po stole i w momencie sprzedaży 0 jakichkolwiek rys na obiektywie. Tu nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć kiedy zdarzyło mi sie że obiektyw dotknął czegoś twardego, cóż na przyszłość po prostu bede musiał uważać.

 

EDIT: taka ciekawostka - wymiana szkła obiektywu w galaxy s7 

 

Tak sobie myślę, że tan sam patent na 99% mógłby się udać i w xiaomi, dużo prostsza robota, jednak na swoim sprzęcie nie zaryzykowałbym, ale ktoś może się tego podejmie :P

Edytowane przez pawlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...