Jump to content

AdamKli

Użytkownicy
 • Posts

  940
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

AdamKli last won the day on March 19 2017

AdamKli had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Dodatkowe

 • Smartfon
  OnePlus6

Recent Profile Visitors

2,264 profile views

AdamKli's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

119

Reputation

 1. AdamKli

  Mi Mix 3

  Szukaj na Amazonie, ceny są dobre a gwarancja jedna z lepszych moim zdaniem
 2. Wszystko mam włączone, mifit uprawnienia ma bo wcześniej miałem miband 3 i hulało. Teraz nie ma żadnych powiadomień.
 3. Mój bip nie otrzymuje powiadomień, jest jakiś sposób na ich otrzymywanie bez wgrywania modowanych aplikacji itp?
 4. Dokładnie. Możesz podać źródło takiej informacji że będzie można spokojnie zablokować bootloader na wersji CN?
 5. Wersja global od cn różni się jedynie w kwestii softu? Tzn na CN po wgraniu globala nie zablokujemy bootloadera mimo że hardware to samo ( np te same obsługiwane pasma)?
 6. AdamKli

  Mi Mix 3

  Ciekawe jaka to wersja? Czy u nas muszą sprzedawać global? Przy mix 2s mają info że to globalna a przy mix 3 żadnej takiej informacji nie ma, [emoji4]
 7. AdamKli

  Mi Mix 3

  W banggood pojawił się preorder wersji global w cenie 499$. Wysyłka w okolicach 9 stycznia. Cena zacna, ciekawe ile jeszcze poleci jak już trafi do sprzedaży
 8. Działa Wam synchronizacja danych? Szczoteczka łączy się z aplikacją niestety zakładka z poszczególnymi dniami nie pokazuje żadnych danych.
 9. AdamKli

  Mi Mix 3

  Ceny już spadły o ~150$ niż ledwo po premierze więc jest akceptowalnie [emoji4] ale właściwie to lepiej poczekać jeszcze pół roku - dopiero będzie tanio..
 10. AdamKli

  Mi Mix 3

  Nie instalujesz na china usług google dopóki nie wyjdzie global? Druga sprawa ile masz oczekiwania na odblokowanie bootloadera? Bo na xda czytam że niektórym pokazuje tylko 72h
 11. AdamKli

  Mi Mix 3

  Również złożyłem. Ale nie liczę że się uda więc zamówiłem mi mixa 3 w banggood dziś wysłali ale nie liczę że dojdzie do Świąt..
 12. Dziś kontaktowałem się z brakiem Santander odnośnie płatności i Pani na czacie twierdzi że jest możliwość płatności zbliżeniowych jeśli urządzenie posiada NFC. Pytałem czy urządzenie musi być jakieś certyfikowane lub jest jakaś lista kompatybilnych urządzeń to odpisała że nie ma. Rozumiem że android pay nie działa a płatności przez bank? Czy to jest zblokowane po stronie opaski?
 13. AdamKli

  Mi Mix 3

  Skąd info że przyszły rok? Podobno miał się pojawić jeszcze w grudniu.
 14. AdamKli

  Mi Mix 3

  Zamówiłeś wersję Chińską, jak aktualnie wygląda wgranie globala jest będzie dostępny? Bez problemu się wrzuci taki ROM i zablokować bootloader czy xiaomi coś kombinowało?
 15. AdamKli

  Mi Mix 3

  Również chciałem upolować mixa 3 ale ta szpara.. Ciekawe jak to wygląda w innych egzemplarzach. Ile teraz czeka się na odblokowanie bl w takim mix3? Troszkę ostatnio nie jestem na czasie bo przesiadłem się na oxygenos ale wracam do miui.
×
×
 • Create New...