tutek

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About tutek

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  HTC One, Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tutek

  Mi 9 nadchodzi...

  a jakieś wieści o dostępności mi 9 se?
 2. tutek

  Mi 9 nadchodzi...

  Czy model 9 SE posiada diodę powiadamiania?
 3. tutek

  Redmi 6 i 6A - rozczarowanie...

  niestety czarnych nie maja i miec narazie nie beda bo pytalem, ktos jeszcze gdzies widzial w polsce redmi 6 czarne?
 4. tutek

  MIUI 8.7.5

  czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy w MIUI10 działają aktualizacje OTA?
 5. tutek

  MIUI 8.7.5

  przeszedłem pierwszy raz na MIUI10 zauważalne są animacje systemowe w stosunku do poprzedniej wersji którą miałem, pomimo tego nawet że w Nova Launcher mam wszystkie animacje wyłączone - czy jest jeszcze gdzieś w systemie jakieś ustawienie aby pozbyć się animacji?
 6. tutek

  Xiaomi MI8

  powyższa recenzja utwierdza mnie w przekonaniu że nie ma sensu wymieniać Mi6 na Mi8 nawet głośnik pogorszyli w stosunku do poprzednika. Czekam jeszcze na recenzje Explorera.
 7. OK, do usunięcia bo problem rozwiązany, ale jakby ktoś miał podobny problem to: Ustawienia--->Aplikacje--->Zainstalowane---Textra---->Inne uprawenienia-----> Zaznaczamy "Wyświetlanie wyskakujących okien"
 8. Witam, mam problem z aplikacją textra 3.46 na miuiPL 8.2.1, problem jest taki że jak chcę w wiadomości dodać załącznik (vcard, zdjęcie) za pomocą tego plusika obok to wyskakuje mi błąd uprawnień z którym nie wiem jak sobie poradzić. Miał ktoś taki problem?
 9. tutek

  Xiaomi MI8

  spytałem o dostępność Explorera w Ibuygou - wrzesień / środek września, trochę długo
 10. tutek

  Usunięte pliki po czyszczeniu.

  No to nie wiem w jaki sposób on skasował mi te zdjęcia, uruchamiając tą aplikację Czyszczenie i tu na pierwszym ekranie mam już zaznaczone "Galeria" oraz niżej "Zdjęcia" i kilkaset MB do usunięcia - czyli skoro było to zawsze zaznaczone to coś musiał usuwać - a jak mówię nigdy ustawień tej aplikacji nie dotykałem.
 11. tutek

  Usunięte pliki po czyszczeniu.

  mam ten sam problem, co jakiś czas wyskakiwało mi powiadomienie o czyszczeniu telefonu, pokazując różnie 1-2 GB do zwolnienia miejsca, na szybko patrząc że są tam jakieś logi i pamieć podręczna aplikacji więc zawsze korzystałem, dzisiaj chciałem wrócić do swoich archiwalnych zdjęć w pamięci telefonu i ze zdziwieniem widzę że mam tylko kilka ostatnich miesięcy swoich zdjęć, wszystko starsze zostało wykasowane. Aż nie chce mi się wierzyć że w domyślnych ustawieniach takiej aplikacji do czyszczenia są pozaznaczane tak ważne rzeczy jak zdjęcia użytkownika!?
 12. 1950zł wow ale przegieli z ceną.
 13. czy widział ktoś dostępne jeszcze mi 5s w Polski sklepach?
 14. tutek

  MIUI 8.2.1

  Tak.
 15. tutek

  MIUI 8.2.1

  Mogę potwierdzić że android pay działa, jak dla mnie bardzo udany ROM wszystko bezbłędnie działa. Mam tylko pytanie czy jest jakaś możliwość aby w górnych skrótach mieć skrót do NFC?