Jump to content

K4r0lSz

Użytkownicy
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

About K4r0lSz

 • Birthday 22/11/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Chorzów

Kontakt z Tobą

 • Skype
  K4r0lSz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 13 Pro/Mi 9

Recent Profile Visitors

1,492 profile views

K4r0lSz's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

18

Reputation

 1. @supermonter a jaką masz ładowarkę indukcyjną? i jaki kabel i zasilacz do niej. Ja w pracy korzystam akurat z kombinacji BlitzWolf BW-S6, kabla USB-A na Micro-USB i ładowarki indykcyjnej WX-012 [10W]. I też czasem Xiaomi 13 Pro ładuje się jak chce... raz bez problemu, a czasem trochę podładuje, i przerywa, lub w ogóle nie chce wystartować - dopiero jak odłączę i podłączę na nowo kabel z obu stron, to startuje. Dla odmiany przy ładowaniu bezprzewodowym z Powerbanka Baseus PPCXW10-X idzie bez problemu do 100%. Przy ładowaniu kablem problemów brak.
 2. To tak tylko dodam od siebie, śledząc też Telegram'a oficjalnego dla 13'stek Xiaomi, że na Androidzie 14 nie działa prawidłowo Dolby Vision... i developer, który odpisuje innym użytkownikom na raportowany problem, twierdzi, że wcześniej (Android 13) też nie działał prawidłowo 🙃 więc o co im chodzi.😶
 3. Potwierdzam, historię dla danego kontaktu znajdziesz jednak... nie wchodź bezpośrednio do danego kontaktu, tylko dotknij Imienia i nazwiska, pod nazwą kontaktu otworzy się małe menu: Rozpocznij rozmowę wideo, Wyślij wiadomość, Historia. I właśnie w historii będzie rejestr połączeń z kontaktem.
 4. @pawel rafalo nie zapomnij tylko zmienić w ustawieniach sieci WiFi (w telefonie), aby MAC adres był urządzenia, a nie losowy.
 5. Jeszcze kluczowa są funkcjonalności, które wybrałeś... czyli jak masz Drugą przestrzeń albo Sklonowane aplikacje, to Android Auto nie będzie działać. Miałem tak (jak opisujesz) na Mi9... i właśnie Drugą przestrzeń i Sklonowane apliakacje. Rezygnacja z tych 2 pomogła. Teraz na 13 i 13 Pro śmiga bez problemu (jak nie korzystam z w/w funkcjonalności).
 6. Ten sam problem występuje przy przenoszeniu Mi 8 Lite -> Xiaomi 13; przy Global'ach na obu. Także to może być wina wyżej.
 7. Domyślnie... czyli Automatycznie, jak w opisie Stąd zalecane jest w ramach oszczędzania baterii ustawienia na 60Hz.
 8. Dobry dzień Obstawiam, że to właśnie może być problem z dwoma profilami... czy na obu masz to samo ustawione? Dostępna jest też wersja 14.0.22 MIUI Global; ew. spróbuj zgłosić na Telegramowym kanale dla Xiaomi 13; i jakbyś wygenerował logi do zgłoszenia w Usługi i opinie to podajesz ID. MIUI 14.0.22 w razie czego możesz spróbować pobrać OTA przełączając region na Mjanma (Birma).
 9. @demoxikA masz odblokowany BL w Mi9, czy nie masz? Jeśli masz i jesteś na MIUI 10, to wspomniane aplikacje będą zgłaszać, że "masz root'a" - rozwiązanie: Zablokować BL. Nie powołuj się na Redmi Note 4X bo to inna bajka.
 10. ^^ podforum Mi9T -> https://miuipolska.pl/forum/forum/545-mi-9t-redmi-k20/
 11. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB Opis: Wygrany w konkursie Redmi Note 8 Pro 6/128GB Wersja chińska (M1906G7E - Premium Edition) Nowy, nie uruchamiany. Stan idealny. Kolor: Pearl White Cena: 1050zł Aukcja allegro/olx: https://m.olx.pl/oferta/redmi-note-8-pro-6-128gb-CID99-IDDgAEL.html Kontakt: PM lub przez Olx Zdjęcia: na Olx Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 12. Pewnie dlatego, że w danej chwili na LTE może działać tylko jedna karta, więc jak chcesz wymusić tylko LTE dla obu, to druga się wyłącza.
 13. To jeszcze raz... Jaki soft? Jaka ładowarka? Model, gdzie kupiona (oryginalna?) Skoro jesteś pewny samochodu, to załóżmy że problem tam nie leży. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 14. Jaki soft w telefonie, jakie ładowarki, jakie kable... "Ładowarka indukcyjna z uchwytem", czyli w samochodzie? Jest zima, musi być zimno, więc może problemy z aku samochodu, jeszcze jak kable nieoryginalne i "schłodzone" po nocy w samochodzie, to się różne "czary" dziać mogą.
×
×
 • Create New...