K4r0lSz

Użytkownicy
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About K4r0lSz

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 11/22/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Chorzów
 • Zainteresowania
  Tłumaczenie / Projekty automatyki (AKPiA) / Wsparcie techniczne w ramach sprzętu i oprogramowania komputerowego

Kontakt z Tobą

 • Skype
  K4r0lSz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128 Black

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Ale wiesz, że Mi9 nie ma wejścia 3.5mm jack? 1) Spróbuj słuchawki z USB type-C 2) Spróbuj inny adapter USB type-C > 3.5mm jack Nie masz przypadkiem głośności na maks w telefonie?
 2. Spróbuj wyczyścić Dane podręczne aplikacji, a jak nie pomoże to Dane aplikacji. Czasem się tak zdarza, po aktualizacji do kolejnej wersji ROMu.
 3. Bugi teraz trzeba zgłaszać przez Mi Community > Feedback, na MIUI Forum już nie będą rozpatrywane.
 4. Od kilku miesięcy nie ma możliwości na wszystkich/większości aktualizowanych ROMów (oficjalnych). Można zminimalizować: 1) Wyłączyć w Ustawienia > Dodatkowe ustawienia > Autoryzacja i unieważnianie pozycje msa oraz MiuiDaemon 2) Wyłączyć Odbieraj propozycje w poszczególnych aplikacjach
 5. Urządzenia nie są dziedziczone między serwerami... więc jeśli chcesz mieć wszystkie, to musisz dodać na serwerze chińskim.
 6. @rafael1993Rozumiem, że masz dwa telefony Mi9, z tej samej dystrybucji? czyli ładowarki są takie same? (sprawdź kod modelu); Oba mają taką samą wersję MIUI?
 7. A jakiego programu używasz do odtwarzania muzyki? Czy zdarza się to w każdym (Muzyka Google, Muzyka "Mi")? Jaka wersja MIUI?
 8. @kamalooA możesz przy okazji sprawdzić, mając włączoną 2 kartę SIM, czy też się to dzieje? Dawno temu na Mi5 też po 1 aktualizacji tak było (nie działo się tak jednak na wszystkich Mi5 z tą samą wersją MIUI Dev), należało wyjąć 2gą kartę SIM; wyłączyć telefon, wyjąć 2gą kartę, włączyć... wyłączyć, włożyć drugą kartę z powrotem, włączyć telefon... skonfigurować kartę SIM... i działało.
 9. Czy masz 1 czy 2 karty SIM w telefonie? Czy masz ustawioną Kartę SIM preferowaną dla danych? Ustawienia > Karty SIM i sieci komórkowe
 10. Po wgraniu Global Stable 10.2.2 pierwsze uruchomienie - ekran z Mi i na dole animacja 3 kropek, trwa około 10-15min Może musisz cierpliwie poczekać?
 11. Jak wejdziesz w pozycję menu, którą wskazujesz na screenie, pojawia się Lista, które aplikacje mogą korzystać z trybu pełnoekranowego.
 12. Przy MDY ważny jest cały ciąg kodowania ładowarki a nie sam początek.
 13. Jaką masz wersję MIUI? Jaką miałeś na Mi Note 2? Podobny problem był sygnalizowany w Global Beta Team, bardzo możliwe, że w Mi9 jeszcze tego nie poprawili.
 14. Jaka wersja MIUI? Jak masz skonfigurowane przełączniki, w miejscu które wskazujesz na screenie?