Jump to content

K4r0lSz

Użytkownicy
 • Posts

  157
 • Joined

 • Last visited

About K4r0lSz

 • Birthday 11/22/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Chorzów
 • Zainteresowania
  Tłumaczenie / Projekty automatyki (AKPiA) / Wsparcie techniczne w ramach sprzętu i oprogramowania komputerowego

Kontakt z Tobą

 • Skype
  K4r0lSz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128 Black

Recent Profile Visitors

1,136 profile views

K4r0lSz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

17

Reputation

 1. @demoxikA masz odblokowany BL w Mi9, czy nie masz? Jeśli masz i jesteś na MIUI 10, to wspomniane aplikacje będą zgłaszać, że "masz root'a" - rozwiązanie: Zablokować BL. Nie powołuj się na Redmi Note 4X bo to inna bajka.
 2. ^^ podforum Mi9T -> https://miuipolska.pl/forum/forum/545-mi-9t-redmi-k20/
 3. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB Opis: Wygrany w konkursie Redmi Note 8 Pro 6/128GB Wersja chińska (M1906G7E - Premium Edition) Nowy, nie uruchamiany. Stan idealny. Kolor: Pearl White Cena: 1050zł Aukcja allegro/olx: https://m.olx.pl/oferta/redmi-note-8-pro-6-128gb-CID99-IDDgAEL.html Kontakt: PM lub przez Olx Zdjęcia: na Olx Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 4. Pewnie dlatego, że w danej chwili na LTE może działać tylko jedna karta, więc jak chcesz wymusić tylko LTE dla obu, to druga się wyłącza.
 5. To jeszcze raz... Jaki soft? Jaka ładowarka? Model, gdzie kupiona (oryginalna?) Skoro jesteś pewny samochodu, to załóżmy że problem tam nie leży. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 6. Jaki soft w telefonie, jakie ładowarki, jakie kable... "Ładowarka indukcyjna z uchwytem", czyli w samochodzie? Jest zima, musi być zimno, więc może problemy z aku samochodu, jeszcze jak kable nieoryginalne i "schłodzone" po nocy w samochodzie, to się różne "czary" dziać mogą.
 7. A jak zgrywasz? Kabel USB (oryginalny czy zamiennik) czy WiFi (2.4GHz czy 5GHz)? Jaki system operacyjny? W jaki trybie zgrywasz MTP czy PTP? Te 700 zdjęć to ile GB?
 8. Sorki, że tak późno... ale tak... mniej więcej. Na chwilę obecną Beta Stable dostają: Beta Team Global (kto pozostał), osoby zarejestrowane w Mi Pilot (i aktywnie korzystające z Telegram) oraz niewielkie grono losowo wybranych użytkowników (czyli osoby mające włączoną opcję Otrzymuj wczesne aktualizacje, ale nie każdy).
 9. U mnie na Mi9 Global 10.2.13 brak problemów z SMSami zarówno w Plus (SIM1), jak i Orange (SIM2). Sprawdź numer Centrum SMS - czy jest prawidłowy, a także czy masz włączone Wiadomości Mi (w zależności jaki masz ROM). Na Mi5 ("ostatni" Global 10.2.2.0) miałem kartę z T-Mobile i problemów żadnych z SMSami i połączeniami nie było, choć czasem wysyłanie trwało dłużej niż 30sekund, potwierdzenie dostarczenia SMS docierało z powrotem po około 1 minucie.
 10. A jaki telefon? Ponieważ w Mi9 SE już wyszła aktualizacja ROM, więc po aktualizacji nie powinno się to pojawiać. "Write error" sugeruje błąd zapisu, więc możliwe jest uszkodzenie pamięci. Najlepiej spróbować przy odblokowanym BootLoader wgrać za pomocą Xiaomi Flash Tool oficjalny najnowszy ROM. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 11. Ad.1 Jest już nowy Global Stable 10.3.3 oraz EEA Stable 10.3.4 od wczoraj, i nie ma problemów. Ad.2 W porównaniu do? Global i EEA są na tym samym poziomie, EEA jest dla "Europejskiego Obszaru Gospodarczego" czyli uwzględnia wymagania GDPR (czyli po naszemu RODO) - ma większe ograniczenia (choć nie widać tego bezpośrednio po stronie użytkownika) w "przetwarzaniu danych osobowych". Ad.3 Zarówno Global, jak i EEA, będą mieć ten sam okres wsparcia. W późniejszym okresie może się zdarzyć, że EEA będzie miała rzadziej wypuszczane aktualizacje MIUI. Ad.4 Zarówno Global oraz EEA to ten sam hardware. Także jest to teoretycznie obojętne. Na odblokowanie BL też trzeba czekać tyle samo czasu.
 12. OKey. Zaczynam podejrzewać, że coś z NFC namieszali... bo ostatnio na Stable (z odblokowanym BL) aplikacja bankowa Pekao też przestała "rozmawiać" z terminalami płatności.
 13. To że nie służy to wiem... ale pytam, jak masz skonfigurowane
 14. W wersji Stable nie ma w tej chwili takiej możliwości dla wbudowanych motywów. Spróbuj z Custom motywem, jak sugeruje @Adriano_pl
 15. @ForsakenJakie wersje MIUI? Czy dobrze skonfigurowane "płatności NFC"?
×
×
 • Create New...