martin3z

Użytkownicy
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About martin3z

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie są linki. Mi po nazwach jakieś głupoty Google wypluwa.
 2. Na Mi 6 działa bez zarzutu. Ciekawy jestem jak bateria, bo na Oreo ostatnie wersje strasznie ssały.
 3. Xiaomi.eu [emoji846] ver. 9.5.9
 4. Po ponad tygodniu muszę powiedzieć, że bateria na mi 6 wypada słabo. O ile w czasie uśpienia opęka, to już praca z włączonym screenem zżera baterię szybko. Na którejś wersji po całym dniu miałem jeszcze dobre 30 procent. Teraz muszę ładować przy krótszym SOT.
 5. @QBAQ Miałem ustawione Root i na wcześniejszych wersjach MIUI działało. HMMM...
 6. Ale jak mam ustawić inna metodę blokady, kiedy to jest właśnie inna metoda blokady
 7. Dwa pytania : 1. Miałem ładną animację ładowania, ale znikła i nawet nie wiem kiedy i dlatego. 2. Czy problem na Nova Launcher z double tap to sleep to wina novy czy MIUI? Zwiecha się robi od razu jak ustawiony gest w NL. Dzięki i pozdro.
 8. @goszka Dobra, ale jakie jest rozwiązanie?
 9. Przepraszam, czy może ktoś przypomnieć jakie są ustawienia do netu z Orange? Powiadomienia przychodzą, ale aplikacje pokazują brak dostępu do sieci...
 10. @Antyhaker You got me. Zrobiłem, działa. Podziękował. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 11. Kurde, postawiłem na tej wersji telefon od zera, po format data z twrp. Magiska zainstalowałem, ale youtube vanced nie mogę. Nie nadpisuje wersji, która jest po instalacji... Ktoś potwierdzi? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 12. OMFG. Jak ktoś odblokowuje BT i bawi się w xiaomi.eu to chyba wie do czego służy FORMAT DATA? Czy nie?
 13. Jak jesteś w twrp daj wipe i format data
 14. Moim zdaniem większość błędów, to pozostałości po ciągłym flashowaniu bez czystego wipe. Wyleczyłem się z tego i co dwie, trzy wersje robię wipe z recovery I nie mam problemów, które tu są opisywane w większości.
 15. Miałem kiedyś tak samo. Nacudowałem się, flashowałem różne wersje i dalej było to samo. Rozwiązanie było wręcz banalnie proste, bo w ustawieniach w końcu znalazłem. Nie powiem ci gdzie, bo nie pamiętam po prostu, ale sam się z siebie śmiałem, że nie znalazłem tego wcześniej i z dwa miesiące nie widziałem godziny, albo ustawiałem jasną tapetę. Takie uroki dirty flashów.