Jump to content

martin3z

Użytkownicy
 • Posts

  200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

martin3z last won the day on May 31

martin3z had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

martin3z's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

21

Reputation

 1. Cześć. Poratujcie, bo chyba sprzedam ten telefon. Mianowicie, jak przybliżam telefon do ucha podczas rozmowy, to mimo wygaszonego ekranu włącza mi się czasem 5 rzeczy, począwszy od kalendarza przez ustawienia, przez rozwinięty status bar i nawet nie wiem jakim cudem telefon sam włącza blokadę ekranu. Czasem muszę 5 razy zamknąć każdą apkę, żeby dojść do telefonu i się rozłączyć 🤬 Soft to xiaomi.eu 13.2.6.0 Wszedłem do trybu diagnozowania i proximity pokazuje wartość zero jak się zasłoni sensor, czyli jest ok. Może to ekran dotykowy? Nie da rady używać tak fona...
 2. Cześć, Od mi 9, przez mi 10, najbardziej upierdliwe w mi 12, rozwijanie się status bara podczas rozmowy. Nie daj Boże, przytrzymam telefon ramieniem, a nie ręka i odpala mi się zegar, kalendarz, cały status bar rozwija. Czesem muszę 5 gestów użyć, żeby zamknąć wszystko i dostać się do telefonu. Kilka osób pytałem i mają podobnie, kilka w ogóle nie wiedzą o co chodzi i nie znają problemu. Czy to wina czujnika?
 3. Panowie, poratujcie bo poformatowałem wszystko jak trzeba w TWRP + Wipe system i pokazuje mi się podobna kupa jak na zrzucie. Nie można skopiować żadnego pliku na kartę. Przy okazji, poda ktoś stronę do zwykłych romów, bo chyba skończy się Miflashem i robieniem od zera.
 4. Cześć, Do wczoraj TB działał idealnie. Dzisiaj postawiłem na Mi 9 xiaomi.eu od zera, wgrałem magisk, ustawiłem debugowanie i niestety TB ma mnie w nosie, bo zatrzymuje się na pierwszej przywracanej apce i stoi na 0%. Jakieś pomysły? Szukałem w FAQ na stronie oficjalnej, ale te sposoby nie pomagają. Słyszałem, że ponoć na wersji Androida 10, kiepsko działa.
 5. Zainstaluj sobie Better Battery Stats i zrób screen po nocy na dołączonym kablu ładowania. Tylko naładuj na full. Trzeba sprawdzić, co ci doi baterię, a potem zrobimy co trzeba. I zapobiegawczo zrób kopię wszystkiego co chcesz w razie hard reset. Odblokowany bootloader? Global, czy xiaomi.eu?
 6. Kurcze uszkodziłem plecaki wraz z oryginalnym szkłem na aparaty. Mówię o części obudowy nie jakiś naklejkach. Ktoś wie gdzie kupię oryginał? Plecki mam już, ale tej ochrony na aparaty nie mogę znaleźć. Dzienia z góry.
 7. To nie są linki. Mi po nazwach jakieś głupoty Google wypluwa.
 8. No nie mogę... MIDI być xiaomi.eu niestety. Widzę, że wątek mi6 powoli umiera. W sumie nic dziwnego...
 9. Czołem, Misiaczki, bo jednak po ponad roku muszę postawić wszystko od nowa, a lekko wypadłem z obiegu. Które xiaomi.eu teraz warto stawiać, które da się używać bez większych bugów? Polecacie MIUI 9 czy już może 10, bo widzę, że jest dla MI6. Zmieniło się też coś pod kątem softu do flashowania? Ostatnie co używałem to jakiś Xiaomi MiTool by Francesco zamiast MiFlasha, który nie działał z nowszym Androidem. Coś mnie pominęło w międzyczasie? Dzięki za pomoc.
 10. Czyli to wszystko co mam teraz odinstalować i wrzucić to co wklejasz, od nowa?
 11. Hejo, Widzę, że coś cicho Panowie, czy da się coś zrobić, aby fotki z default wychodziły jaśniejsze? Mam GC i moduł który wkleił@simcold w poście #94. Jak włączam apke, to kadr jest ślicznie jasny, ale zrobione zdjęcie wychodzi o wiele ciemniejsze. Jest jakaś rada?
 12. Kurde, ale naprawdę różnica jest widoczna na ustawieniach default.. Dzięki panowie! Pytanie, bo jak wszedłem w ustawienia, to od razu wyszedłem. Uraczy ktoś screenami z ustawieniami manualnymi innymi jak default?
×
×
 • Create New...