fatall1ty

Użytkownicy
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About fatall1ty

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN2 / Mi5

Recent Profile Visitors

674 profile views
 1. Panowie czy miał ktoś problem z face id? Ostatnio telefon odblokował mój brat ( ja noszę okulary, a on nie), i jestem w stanie to zrozumieć bo wyglądamy podobnie, ale mój kolega po kilku razach też odblokował moją mi8 i jestem trochę zaskoczony, że to tak dziwnie działa..
 2. Zrobiłem flash do stockowego recovery, mając eu global stable mogę normalnie zablokować bootloader? Tj. oem lock i nic się nie wysypie?
 3. Hej, mam Mi8 kupione w sklepie Sferis z Globalem, odblokowalem bootloader, zainstalowalem TWRP, Magiska i nie wiem co dalej, nie ma jakichś niewiadomo jakich modów, myślicie, że warto przechodzić na miuipolska? A może flashować stockowe recovery, zablokować bootloader i spać spokojnie w razie jakichś problemów z telefonem? Może ktoś podpowiedzieć?
 4. fatall1ty

  Etui / case

  Kupiłem dzisiaj etui spigen do Mi8, ale mam wrażenie, że etui jest śliskie. Czy z czasem będzie lepiej? Ten plastik się wytrze? Zastanawiam się nad zwrotem
 5. Dzisiaj odebrałem swojego Mi8, mam wgrany Global Stable, bootloader będę mógł odblokować dopiero za 720h więc powoli rozglądam się za jakimś romem, na czym siedzicie?
 6. Czy jest już jakiś rom dzięki któremu zegarek jest w rogu? (tzn trochę wyżej niż obecnie)
 7. Zmieniłem telefon na Mi8 i muszę czekać 1440 godzin na odblokowanie bootloadera, ktoś chyba upadł na głowę :)
 8. Jakiego systemu obecnie używacie? Szukam czegoś szybkiego ze sprawną baterią
 9. Miał ktoś problem z APN na LineageOS 14.1? Telefon gubi na chwilę sygnał gdy rozłączę wifi i internet nie zawsze działa
 10. Przesiadłem się ostatnio z Miui Global na Miuipolska i zauważyłem, że bateria kiepsko trzyma, zrobiłem kompletny wipe. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?