Jump to content

grizzly

Użytkownicy
 • Posts

  966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by grizzly

 1. No to chyba reset się przyda bo u mnie nic nie klatkuje i śmiga jak nowy.
 2. 300mb nie licz bo to zmiana Androida na 12.
 3. Po kilku dniach polecam. Jest szybciej i powiadomienia działają, tryb czytania auto działa lepiej.
 4. Nie czuję różnicy. Są jakieś nowe tryby w panelu baterii.
 5. Na regionie Irlandia właśnie pojawiła mi się aktualizacja do miui13 Zepsuty tryb ciemny w aplikacjach, nie da się wyłączyć bo nie ma listy.
 6. Mi zaczęła terkotać jak wjechał w długi dywan i się zaplątał. Rozebrałem, ale zębatki wyglądają ok. Też się czasem wyłączała, ale przeszło. Peacuje głośniej ale działa.
 7. Czym objawia się brak możliwości cofnięcia QoS? Można włączyć i wyłączyć a to że są wpisanej wartości to nic jak wyłączyć. Bardziej mnie ciekawi taki proces i co on wysyła i pobiera...
 8. Cały czas jestem w beta, region Szwajcaria. Aktualizacja zabezpieczeń 1.11
 9. Pojawiło się 12.5.10 eu, ktoś już testował?
 10. Czym sprawdzić? Przez DNS? Masz firmware chiński czy global? Ja mam global i nie da się dodać mesh ze strony ani aplikacji. Dopiero skryptem znalezionym na xiaomi.eu poszło na polskim regionie
 11. Jak włączę tą funkcję to mam listę aplikacji ale jak wejdę jeszcze raz to jest nieaktywna.
 12. Zaktualizował mi się do 9 dziś w nocy. Region Szwajcaria, jetstem w beta.
 13. Rom global stable 12.5.6, nie włączyłem telefonu do ładowania i niespodzianka bo mnie nie obudził. Jak widać aplikacja systemowa interfejs rozładowała baterię do zera. W czym może być problem?
 14. @magg mam ten rom, myślałem że kod dotyczy czujnika
 15. Rozszerzenie pamięci miałem domyślnie włączone ale nic to chyba nie daje bo nadal widać 8gb i wiedźmina pogromcę potworów ubija za każdym razem.
 16. Lepiej? Nie mam porównania jak to działa na miuipolska. Wystarczy przyłożyć ucho albo zmienić pozycję i już ekran świeci i policzkiem wycisza mikron. Niech by nawet używało czujnika światła. Jak ciemno to blokuje...
 17. Mam to samo, ale po tym jak mi wjechał na dywan shaggy. Po tym szczotka zaczęła hałasować a silnik był okopcony. Zębatki są niby całe. Da się kupić sam mechanizm z silnikiem?
 18. Czujnik działa ale tylko jak się podniesie telefon i przyłoży do ucha. Później trzeba powtórzyć ten gest. Wybór aplikacji do ciemnego raz się pojawia a raz nie. Z wi-fi nie potwierdzam. Działa bez zarzutu.
 19. Anteny. W obudowach z metalu muszą być wycięcia.
 20. @czeskimaster nie wiem, myślałem że to wątek o 10t a nie zauważyłem że lite
×
×
 • Create New...