grizzly

Użytkownicy
 • Content Count

  819
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

grizzly last won the day on August 26 2014

grizzly had the most liked content!

Community Reputation

52 Excellent

About grizzly

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi5 32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Telefon samoczynnie się zresetował i już nie chce wstać, cały czas resetuje się na logo Mi. Mam wgrane TWRP i po odpaleniu z kombinacji pojawia się logo team WIN po czym od razu reset. Podobnie tryb fastboot - też reset po sekundzie. Jak na razie odpiąłem baterie żeby jej nie wydrenować do zera. Co mogę zrobić? Edycja: w końcu wstał normalnie. Winowajcą prawdopodobnie jakiś moduł albo sam magisk
 2. Jak z GPS na global stable? Bo na dev 8.11.22 mam teleporty.
 3. Jestem na global dev 8.11.22. Gdzieś widziałem, że miała być jakaś aktualizacja z dev na stable. Kiedy to może być?
 4. Też mam cicho po zmianie głośniczka. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić.
 5. Może jakieś pozostałości siedzą:/
 6. Wywaliłem magisk i zablokowałem bootloader i nadal nie działają płatności :/
 7. Manager 5.90.(138) Coś skopane jest bo sprawdzałem listę ukrytych i telefon zrobił mi reset i bootloop. Po przinstalowaniu romu nie mogę zainstalować recovery bo znów bootloop. A pojawiła się wersja 17.1.
 8. Nie wiem co mogę dodać. Z magiskiem nie działa, hide mam. Safetynet poprawny, ale ctsProfile:false. Po prostu nagle przestałoo czym przekonałem się boleśnie próbując zapłacić telefonem jak zawsze. Zrobiłem deintalację magiska, w międzyczasie wgrałem nowy rom. IKO płatności zbliżeniowe nie działają jak nie działały, odcisk palca zamiast pinu tez nie, mimo wyczyszczenia aplikacji (kiedyś to pomagało). Ok wiem, że Google pay nei bedzie działął na odblokownaym BL. Wgrałem znów magiska, zrobiłem hide dla googla i sam magisk hide. Nadal nie działa.
 9. Nic to nie daje. Nie mam już roota i nadal nie chce.
 10. Miałem magisk hide i przestał działać.
 11. Szkoda, że nie można wymienić samego węglowego. Mój się zapchał chyba od płyny do płukania bo wisiało pranie w tym samym pomieszczeniu.
 12. Wywaliłem magisk żeby użyć google pay, nawet zrobiłem aktualizacje do najnowszego, która mi nadpisała twrp a google pay nadal myśli, że mam roota. Aplikacja IKO też kiedyś działało NFC i blokada palcem wywalając root i czyszcząc dane aplikacji a teraz nie mam tej opcji, Może chodzi o odblowany bootloader?
 13. Pare aktualizacji przeszło i nadal w czasie rozmów naciska się twarzą notatki albo głośnomówiący albo spamuje klawiaturą:/ Rozwiązanie to blokowanie teelfonu przyciskiem wyłączenia.
 14. Akurat na mi5 i redmi 1 nie miałem tego problemu, ale to miui.