grizzly

Użytkownicy
 • Content Count

  879
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

grizzly last won the day on May 13

grizzly had the most liked content!

Community Reputation

57 Excellent

About grizzly

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  9t

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na tym forum, pierwsze z brzegu https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/50463-styt02-aktualizacja-358_0021/&share_tid=50463&share_fid=74005&share_type=t&link_source=app Na pepperze masa ludzi reklamowała bo wariował, poszukaj okazji w moreli.
 2. Ale w jakiej wersji? V7 bez problemu mi się zaktualizował do *47, problemy są z globalnym V8.
 3. @l33t może nie wyłączaj urządzenia jakiś czas tylko zeskanuj raz a dobrze po obrzeżach i poczekaj aż będzie komunikat czy zapisać mapę. Wtedy dajesz tak i możesz sobie podzielić pokoje i strefy no go. Mapy są na serwerze więc jak masz chiński to spróbuj zmodowaną apkę i polski. Działa szybko
 4. nie wiem od czego to zależy, ale u mnie śmiga odkurzanie plus mop i sam mop. Może reset do fabrycznych?
 5. Jak chcesz skutecznie płytki to w Y i tą tylko na mokro z dużą ilością wody. Ta na mokro i sucho w trybie S na odświeżenie parkietu i wody średnio.
 6. Ma ktoś może polską albo angielska instrukcję i mógłby się podzielić? Mam tylko chińską i OCR słabo daje radę.
 7. Czyli tak jak pisałem nie wolno nic dolewać do zbiornika. Płyn łamie napięcie powierzchniowe wody i zaburza działanie pompki. Wtedy woda może zostać zaciągnięta do odkurzacza i po jakimś czasie kłopot.
 8. Nie wolno bo zajedziesz pompkę albo zalejesz silnik. Jak chcesz płyn to daj sobie trochę od wewnątrz mopa albo nasącz go przed myciem.
 9. @sero666 no tak pompował wodę, ale po 2 metrach uznawał zadanie za wykonane.
 10. @sero666 Za krótko mam żeby stwierdzić, ale używam odkurzenie plus + mop bo po co ma jeździć po zakurzonej podłodze a jechać 2 razy to bez sensu. Jedyne co mi się dzisiaj przytrafiło to zostawiłem sobie 2 pomieszczenia na potem i jak puściłem jeszcze raz żeby zrobił tylko te 2 to zaczynał i kilka metrów dalej wracał do bazy bo już skończył. Musiałem go zresetować i dopiero je zrobił całości.
 11. Jak szukałem ofert to mi Chińczyk powiedział, ze w europejskie się nie bawi bo są same problemy i sprzedaje tylko sprawdzone CN (v7)
 12. @kordiał Czemu nie zaktualizujesz do *47? Najnowszy zmodowany to *82. Nie mam porównania bo z tym kombo zacząłem i nie zacina się.
 13. @Gawronnek Nie wydaje mi się, bo robiłem aktualizacje na modowanej. Jeśli masz na regionie EU to przy v8 powinno działać. Nie zadziała na na chińskiej v7 przy innym regionie niż Chiny.
 14. @STS Mój przyszedł z 44 i od razu zaktualizowany do 47 bez problemu.
 15. Działa na końcówce *4 tak jak i teraz na *5