Jump to content

Kixon

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kixon

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, Mam problem z Sklepem Play mimo połączenia przez wifi nie mogę zaktualizować ani pobrać żadnej aplikacji, ciągle wyskakuje "Oczekuję na Wi-Fi". Wyczyściłem pamięć podręczną oraz dane jednak efekt ciągle jest ten sam.
 2. Dzień dobry! Mam trochę nietypowe pytanie czy w waszych modelach mi5 przycisk home jest płaski czy wypukły? Jestem posiadaczem mi5 od około 4 miesięcy wszystko super jestem z niego naprawdę zadowolony dziś dostałem drugą mi5 i odnoszę wrażenie jakby przycisk home był wypukły i nieco wyżej oba telefony zostały sprawdzone po numerze IMEI i S/N wydają się być oryginalne. Dzięki za odpowiedź!
 3. Ja również nie zauważyłem żadnych z powyższych problemów w swoim mi5 który użytkuje często od 3 tyg, jeszcze ani razu do pracy nie zaspałem pobieranie z google play bez problemów jedynie instalacja większych aplikacji (w porównaniu do s6) trwa sporo więcej. GPS sprawuję się naprawdę znakomicie (trasa 1300 km z brakiem sygnału jedynie w tunelach). Jedyny moment w którym telefon był dość ciepły to 1 instalacja nowego systemu.
 4. Ja miałem ten sam problem po wgraniu nowego romu, wystarczył reset telefonu i do tej pory wszystko działa jak należy
 5. Również miałem dziś okazję przetestować działanie GPS wraz z nawigacją Sygic bez wspomagania sieci na trasie 1300 km (Polska-Niemcy). Nawigacja dość często była wyłączana (nie lubię jak coś mi świeci po oczach a muszę jechać 100km prosto..) Po ponownym włączeniu aktualizowała położenie w sekundę. Jedynie miejsca w których nawigacja traciła sygnał to długie tunele. Zużycie baterii również na duży plus, 12h -18%.
 6. Spróbuj włączyć wszystkie usługi w Xiaomi u mnie to pomogło Dopiero kolejna strona mi się załadowała, nie zauważyłem że problem udało się rozwiązać
 7. W mojej raczej było coś nie tak bo to nienormalne aby słyszeć ja z około 1.5m w ciągu dnia z otwartym oknem (mieszkam w miejscu gdzie jest dość głośno)
 8. Najwidoczniej moją Chińczyk źle złożył Ale napisałem do sprzedawcy i wyśle 2 ładowarkę. Ogólnie po 1 dniu użytkowania na MIUI 8 jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
 9. Spróbuj odblokować włączając wszystkie usługi w Xiaomi gdy dalej będzie się zatrzymywać przy 50% http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=259525&page=5#pid4901122 spróbuj z tym I odpalaj program jako administrator
 10. Tak jest taka opcja w blokada i hasła nie zauważyłem. Może moja tylko jakaś wadliwa, sprawdzę kolejne ładowania jak dalej tak będzie to napiszę do sprzedawcy może wyślę inną
 11. Da się w MIUI 8 przyśpieszyć wygaszanie ekranu ? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej opcji.
 12. Ja od początku próbowałem na MI5 zainstalować china rom i dopiero odblokować, ale nie było takiej możliwości za każdym razem podczas aktualizowania do chin dev wywalało błąd..
 13. Niekoniecznie ja miałem fake rom : MIUI by xiaomi.eu 7.8.11.0(MAACNDB) (stabilna) i nie musiałem nic zmieniać do odblokowania, wystarczyło że włączyłem wszystkie usługi w Xiaomi.
 14. Pomogło włączenie wszystkich usług w Xiaomi. Udało mi się zainstalować MIUIPolska przez Miflash jednak aktualizację przez aplikację nie są możliwe, nie wyszukuje żadnych aktualizacji. Telefon podczas wgrywania nowego oprogramowania nagrzał się bardzo mocno.
 15. Mam pytanko, próbowałem zainstalować china dev z tego poradnika: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ jednak nie da się "Niestety, aplikacja aktualizacje została zatrzymana." Czy sposób http://en.miui.com/a-234.html jest możliwy do zrealizowania ? Strasznie wolno ściąga dlatego wole zapytać, mam pozwolenie na odblokowanie telefonu jednak z oprogramowaniem jakie posiadam nie da się tego zrobić próbowałem nawet ustawić VPN ale nic nie pomogło zatrzymuje się na 50 % "Current account is different from the account into on the device" Na telefonie zalogowałem się na konto Xiaomi.
×
×
 • Create New...