Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie przejmuj się takim czymś. Jak telefon jest wygaszony to jest ok. A jak się akurat bawisz dialerem i odlozyles go na bok to się u góry wyświetla odbierz odrzuc. Spokojnie.

Hej podczas połączeń przychodzących nie pojawia mi się okienko rozmówcy tylko ten zielony pasek na górze i dopiero jak go kliknie to się rozwija rozmówca... Jak zrobić żeby od razu rozmówcę pokazywało? 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JacekBB napisał:

Nie przejmuj się takim czymś. Jak telefon jest wygaszony to jest ok. A jak się akurat bawisz dialerem i odlozyles go na bok to się u góry wyświetla odbierz odrzuc. Spokojnie.

Ok stary ale jak to wyłączyć? Chcę żeby mi odbiorca wyskakiwał a nie tylko ten zielony pasek na górze, szukam i nie mogę tego kurde znaleźć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam, dawno mnie tu nie było bo nie miałem problemów z telefonem, ale nadszedł czas na reset wiec zastanawiam się czy nie zmienić softu. Obecnie mam MIUI 8.2(xiaomi.eu) na androidzie 6.0.1. Czy mogę zainstalować bez problemu globala najnowszego?  Jeżeli tak to jak to najlepiej zrobić? Przez MIUI ROM Flashing Tool czy może przez opcję aktualizacji w smartfonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...