Jump to content

Esperer

Użytkownicy
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi 9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Esperer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

11

Reputation

 1. Na xda jest sporo różnych romów na nasz sprzęt. LineageOS, Pixel, Evolution, VoltageOS i inne. I teraz pytanie do osób, które mają/miały te romy choć chwilę. Czy w którymś z nich, jest nagrywanie rozmów? Dla mnie to jedna z podstawowych funkcjonalności, a brak aktualizacji od listopada powoduje, że mi się szwędaczka włącza i coś bym pozmieniał.
 2. Jedną z nowości tego romu jest " możliwość pobierania filmów z mediów społecznościowych w aplikacji Mi Wideo". Czy komuś udało się pobrać film z FB lub Twittera? U mnie na Mi 9T Pro to nie działa. Albo nie umiem.
 3. W poprzedniej aktualizacji sprzed tygodnia wszystko działało. Coś teraz poszło nie tak.
 4. Mi 9T Pro. Kłopot z dialerem. Po wpisaniu nowego numeru nie mogę zadzwonić. Zielony przycisk nie działa. Dopiero po dodaniu numeru (Nowy kontakt) mogę wykonać połączenie. Jestem osamotniony w swoim kłopocie? Czy tez tak macie?
 5. Mam kłopot z grafiką w grach. Klatkuje, czy tez zacina nawet w prymitywnych grach, które działają płynnie nawet na HTC Leo z wgranym Androidem. Przed tą wersją romu miałem zawsze zainstalowane wersje stabilne i tego nie było. W normalnym użytkowaniu nie widzę tego, tylko w grach. Czy mój problem z 9T Pro jest odosobniony?
 6. Sorrki za pytanie jeśli sprawa jest prosta, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Mam rom MIUI 12 V12.0.2.0 stable i nie mogę ustawić Chrome jako przeglądarki głównej. Przy pierwszym otwarciu linku nie miałem pytania czym otwierać. Jest to ważne, bo mam wiele haseł na Chromie zapisanych i jak mi się otwiera ta przeglądarka od Xiaomi, to muszę je pamiętać.
 7. Zrób wipe i pójdzie Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 8. Mam kłopot w wykryciem mi box'a przez aplikację Pilot Mi. Po włączeniu aplikacji od razu włącza się szukanie tv lub box. I po kilku nawet minutach nie znajduje. Rom mam Miuipolska MIUI 11.0.8. Czy coś powinienem dodatkowo zrobić, by pilot w końcu znalazł boxa i bym mógł nim sterować?
 9. Nie trzeba nic wypełniać. Klikasz na plik z romem i przenosi Cię na nową stronę. Tam czekasz kilka sekund i pobieranie rozpoczyna sie automatycznie
 10. Stąd bierz. Piąty plik od dołu https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.4.30/
 11. Zrób tak. Aktualizuj adb do najnowszej wersji 1.4.3. Potem w TWRP zignoruj informację o haśle (nacisnąć przycisk Cancel), następnie przejść do opcji Advanced > ADB Sideload > przesunąć suwak. ROM xiaomi.eu oraz inne pliki, jeśli je wgrywasz, muszą być na komputerze w katalogu, gdzie posiadasz pliki adb (np. Minimal ADB and Fastboot). Telefon podłączyć kablem do komputera, a następnie uruchomić Minimal ADB and Fastboot i wpisz komendę: adb sideload xiaomi.eu_multi_MI6_20.4.30_v12-9.zip. Po potwierdzeniu enterem aktualizacja rozpocznie się automatycznie – może ona potrwać dłużej niż zwyczajowo w TWRP. Opcja nie wymaga formatu partycji /data, po wgraniu można normalnie uruchomić system (mimo zaszyfrowanych danych w TWRP). Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 12. Zaktualizowałem adb do wersji 1.4.3 i idzie (miałem 1.4.2) Działa
 13. Raczej mam. Robię to nie pierwszy raz.
 14. Kolejny problem. Odpalam minimal adb and fastboot i po wpisaniu komendy adb sideload xiaomi.eu_multi_MI6_20.4.30_v12-9.zip. pokazuje mi się komunikat cannot read 'xiaomi.eu_multi_MI6_20.4.30_v12-9.zip' Oczywiście wcześniej w TWRP wszedłem w Advanced > ADB Sideload i przesunąłem suwak
×
×
 • Create New...