Jump to content

kostek525

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kostek525's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Cześć, Od 2 miesięcy jestem posiadaczem mi 9 lite i właściwie od samego początku moją uwagę zwróciła słaba jakość połączenia WiFi z routerem w momencie, gdy znajdowałem się w pokoju dość odległym od routera. Nie jest to jednak odległość jakoś bardzo duża, wszystkie sprzęty znajdujące się w tamtym pokoju działają bez problemu, laptop, PC, telefon samsung i motorola - wszystkie bez problemu odbierają sygnał WiFi, jedynie z moim xiaomi mi9 lite jest problem, że raz na kilkadziesiąt sekund internet wyraźnie zwalnia lub całkowicie zrywa połączenie. Co więcej, czasem, gdy leżąc na łóżku odwrócę się twarzą do ściany, a plecami do routera, zdarzy się, że telefon zerwie połączenie z routerem, a przecież od łóżka do routera jest raptem 5-6 metrów. Software global, najnowszy Ma ktoś podobny problem i pomysł jak go rozwiązać?
  2. Hej, mam zamiar kupić ten telefon. Czy są z nim aktualnie jakieś większe problemy, wady? Zastanawiam się jeszcze nad Mi 9 Lite, ale słyszałem, że nadal występuje tam drenaż baterii + jakieś cyrki z AoD (telefon sam się wybudza, przez to wybiera numery alarmowe, włącza latarkę itp) Redmi Note 8 PRO mogę dostać za 780zł, a Mi 9 Lite za 830zł
  3. Czy naprawdę nikt z was nie doświadcza problemu z drenażem baterii, zwłaszcza w nocy? Podobno nawet 20% potrafi przez całą noc pożreć. Sporo ludzi to zgłaszało, ale np. tutaj widzę, że na ten temat cisza?
×
×
  • Create New...