Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak się nie da. Albo cały panel, albo nic. Po co Ci ten panel? Tam nie ma niczego nowego, wszystko w nim zawarte jest dostępne w innych miejscach.
  2. Ale jak widać Xiaomi dogadało się z MS i dodało. Mogli dodać od Googla, ale te już są w aplikacji Googla. Nie masz bo to funkcja launchera Miui, którą można oczywiście wyłączyć.
  3. To pobierz ręcznie, albo zmień region. Są już oficjalne linki do pobrania https://c.mi.com/pl/miuidownload/detail?device=1700360
  4. Prawdopodobnie ma ten panel po prostu wyłączony. Tam w sumie nie ma niczego nowego. Ja go zupełnie odinstalowałem.
  5. Czyszczenie po zablokowaniu jest w Panelu sterowania w Boost speed. Nie robisz jakiejś automatycznej optymalizacji w Panelu sterowania? Albo może włączasz oszczędzanie baterii?
  6. A kłódkę na messengera założyłeś?
  7. Ok. Nie sprawdzałem tego.
  8. Jeszcze raz aktualizuj Always on, prawdopodobnie zresetowało do fabrycznej wersji. Kolorowe to kwestia ustawienia na styl Miui w Panelu powiadomień.
  9. Wczoraj mieli awarię internetu na niektórych numerach. Już myślałem że router szlak trafił bo w telefonie działał. Niestety WiFi też mam z powietrza po LTE. Może to również skutek grzebania w systemie.
  10. Też mi dzisiaj Play wyłączył. Na czacie nawet o nic nie pytali, po prostu włączyli ponownie i działa.
  11. Nie wiem, bo napracujesz się a nie wiadomo czy pomoże. Już masz rom z Androidem 10? Jak nie to bym poczekał i zrobił reset po aktualizacji do 10 jak problem nie zniknie.
  12. To raczej błąd w samym romie, a nie kwestia działania, czy kalibracji czujnika.
  13. Nie spinam się tylko nie podałeś żadnych argumentów. Dopiero teraz.
  14. A dlaczego lepiej? Tylko dlatego że sam tak robisz? Przecież kalendarz z Miui może korzystać z konta Googla lub innych, synchronizuje się automatycznie. Pokazuje święta państwowe i chrześcijańskie, właśnie od Googla. Widżet z wydarzeniami też. Ikona pokazuje datę, Googla niestety nie. Jest zintegrowany z notatkami z Miui. Ładniejszy graficznie, googlowy chyba jakiś przedszkolak projektował. @Sameth93 Używam systemowego z trzema kontami: Miui, Google, MS i niczego mi w nim nie brakuje.
  15. Możesz zupełnie wyłączyć vowifi w ustawieniach jak ci na tym nie zależy. Albo zostawić włączone i preferuj sici komórkowe. Jak wyłączysz wifi to i tak to ustawienienie nie ma znaczenia. A co do braku ikony volte, to spróbuj rozwinąć palcem ekran powiadomień i może się pokaże.
  16. Nawet ikonę vowifi masz. Czyli działa. Jedynie jakiś problem z ikoną volte.
  17. Juz pisał że jak dzwoni to ma LTE+, czyli prawdopodobnie działa tylko ikony brak.
  18. Normalnie cały czas jest widoczna. Moim zdaniem masz to uruchomione i działa tylko problem z ikoną. A VoWiFi też uruchamiałeś? Jak tak to połącz się z wifi, wyłącz volte w ustawieniach, włącz vowifi i zobacz co pokazuje w stanie ims w ustawieniach.
  19. Przez SMS to w Play się aktywuje. W Tmobile bok powinien włączyć. Ty masz to prawdopodobnie uruchomione, tylko ikony brak jak w trakcie rozmowy wyskakuje LTE+.
  20. VoLTE powinno działać co widać na zrzucie. Próbowałeś dzwonić i w trakcie połączenia wyrzuca z LTE na 3G? Albo błąd wyświetlania ikony volte, albo nie wspierany do końca. W Play nie udało mi się na RN7 uruchomić tych usług.
  21. On ma Tmobile i usługa podobno aktywna i działająca na innym telefonie. Twierdzi że wpisanie kodów nic nie zmienia i w ustawieniach nie pojawiają się opcje VoLTE i VoWiFi.
  22. Widzę że czułość tego czujnika potrafi się zmieniać wraz z romem. W moim telefonie (Mi9lite) zdecydowanie wzrosła po ostatniej aktualizacji i reaguje na dłoń już z 4-5 centymetrów. Ale to nie rozwiązuje twojego problemu.
  23. Niestety możliwe że ten źle działający czujnik. Albo jakieś powiadomienia z innych aplikacji.
  24. Tak szkło może przeszkadzać. A kalibracji tam nie ma? Jakby była to teoretycznie powinna to szkło uwzględnić. Niektórzy przy złym działaniu tego czujnika wyłączają ekran po odebraniu i ponownie włączają żeby zakończyć. Uciążliwe, ale podobno skuteczne.
  25. Jakbyś go wyłączył to ekran byłby cały czas włączony w trakcie rozmowy i problem tylko by się pogłębił. W niektórych telefonach jest kalibracja czujnika w diagnostyce i czasami nawet potrafi działać. Nie wiem jak w RN8pro. Uruchom diagnostykę i sprawdź.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...