-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Jak zmienić ustawienia w Redmi Note 8 pro
FromWP odpowiedział(a) na marcintychy temat w Dyskusja ogólna
Pisałem o całym panelu informacyjnym, nie wiadomościach w nim zawartych. Ustawienia, Ekran główny. Możesz też odinstalować aktualizacje Panelu informacyjnego. Może w romie dostałeś starszą wersję bez wiadomości. Ustawienia, Aplikacje, Panel informacyjny (trzeba włączyć pokazywanie aplikacji ststemowych). -
Jak zmienić ustawienia w Redmi Note 8 pro
FromWP odpowiedział(a) na marcintychy temat w Dyskusja ogólna
A jest Ci ten panel do czegokolwiek potrzebny? Po prostu go wyłącz, nie musisz na siłe używać. Nadal wiadomości od Googla mozesz sobie oglądać, bez panela. -
Jak zmienić ustawienia w Redmi Note 8 pro
FromWP odpowiedział(a) na marcintychy temat w Dyskusja ogólna
W Android one nie będziesz miał tego panelu (wielu innych rzeczy również), tu można go po prostu wyłączyć. Reklamy (propozycje) też. Wystarczy przejrzeć menu aplikacji w których się pojawiają. -
Przypuszczam że to jest tak zrobione po to żeby nie świeciło niepotrzebnie w kieszeni, czy torbie. Wszyscy na globalach tak mają, nie ma możliwości zmiany i jest to opisane w ustawieniach.
-
Wygląd klawiatury zmieniasz w ustawieniach klawiatury, nie motywach. Masz klawiaturę Googla, Gboard i tam trochę możliwości jest. Z sms-ami gorzej, bo w samej aplikacji niewiele można zmienić, a motywy też tego nie obsługują, bo aplikacja nie z Miui tylko od Googla.
-
Dobrze słyszałeś, w nowych, a twój już stary i nie zniknie.
-
Możesz spróbować zainstalowania nowszej wersji np alpha z apkmirror. To nie powoduje utraty danych. Ale możliwe że nie pomoże i trzeba będzie zresetować (wyczyścić dane) https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-17-0-1668-04031837-release/miui-system-launcher-alpha-4-17-0-1668-04031837-android-apk-download/
-
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
@cointreau 2. Nie ma widżetu lokalizacji, w Miui 10 też nie było. To jest po rozwinięciu ekranu powiadomień i nazywa się teraz Lokalizacja, nie GPS. 3. Sposób działania automatycznej jasności jest zmieniony, niestety na minus. Ręczna koretka automatycznej jasności nie działa na stałe, jak to było w Redmi 3. To akurat chyba kwestia wersji Androida. 1. Nie wiem bo nie mam tego telefonu, ale samo umiejscowienie głośnika na samym brzegu wymusza inne przykładanie do ucha, żeby słyszalność była dobra. -
Kupno używanego - na co patrzeć co potrzeba sprawdzić?
FromWP odpowiedział(a) na TediPower temat w Kupno urządzeń Xiaomi
@TediPower Musi być wylogowany z konta Xiaomi i Googla. Można to zrobić z poziomu telefonu. Jak tego nie zrobi to będzie musiał podać Ci hasła do tych kont. -
Czyli miałem rację.
-
W Mi 9 powinno zadziałać bez grzebania w tych przełącznikach. Tu przykład, przełączniki wyłączone, a VoLTE działa, jest ikona i usługa ims też pokazuje że działa.
-
Tak, podłączyłem u siebie i widzę, że jest kalendarz. Możliwe że sypie sie z innego powodu. Fabryczne pomogą, tylko to zawsze trochę roboty.
-
Autor tego programu dodał tylko to co można bezpiecznie odinstalować, widać kalendarz się nie załapał. Tam niby jest opcja instalacji z apk, ale czy to działa nie sprawdzałem.
-
W Mi9? Jesteś pewien że masz w Play włączone? Kilka dni temu wyłączyli całej masie ludzi z różnymi telefonami.
-
Spróbuj tym programem. Nie wiem jak jest w przypadku ręcznego odinstalowania komendami, ale przy odinstalowaniu za jego pomocą jest opcja przywracania. Bo samo apk zostaje w systemie, tylko niewidoczne dla danego użytkownika. https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/
-
Pojawiło się nowe FW 1.1.6.48 z zasobami dla Bip-a. Oficjalny Amazfit mi wgrał. Gps zdecydowanie szybciej fixa łapie i język po zmianie na angielski w telefonie jest angielski. Z poprzednim FW na hiszpański u mnie się zmieniał. Bip w ustawieniach nadal ma twarz, zamiast tarczy.
- 1 399 odpowiedzi
-
- amazfitbip
- firmware
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wyłączyli. Nie wiem czy wszystkim, ale nie tylko Xiaomi. Bez problemu włączają ponownie. Np przez czat w aplikacji Play24
-
Słusznie. Coś się w niej zawiesiło.
-
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Masz obowiązek i nawet powinieneś to zrobić o ile chcesz takie nagranie w jakikolwiek urzędowy sposób wykorzystać. Nie wiem jak ty ale spora część ludzi nagrywa (niekoniecznie po kryjomu) po to żeby nie musieć zapisywać ważnych informacji typu nr telefonu, imię, nazwisko adres itp. Po prostu pamieć bywa ulotna i często takie informacje wylatują z głowy zaraz po zakończeniu rozmowy. Nie ja tworzyłem takie prawa, obowiązki informacyjne i nie muszę się z nimi zgadzać. W pewnym "wolnym" kraju możesz legalnie posiadać broń, użyć jej w obronie własnej, nawet zabić, a nagranie rozmowy jest zabronione. To jest jakaś paranoja. A Ciebie o ocenę moich postaw moralnych raczej bym nie prosił, za mało się znamy. -
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Jak masz rom miuipolska/eu to możliwość aktualizacji aplikacji systemowych jest zablokowana. -
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Podobno, ale nawet jak trafi to będzie pikało przy nagrywaniu, żeby uprzedzić rozmówcę. To już nie to samo. -
Czyli MiFit widzi opaskę ale nie potrafi sparować? Jeżeli tak, to wejdź w MiFita , profil i jak tam jest opaska, to ją rozłącz. Zresetuj telefon i spróbuj ponownie dodać jako nowe urządzenie.
-
Paradoksalnie jakbyś nie rozłączył to z tym samym kontem na innym telefonie znalazlo by ją bez problemu. Spróbuj wyrzucić opaskę z ustawień bt w telefonie, wyłączyć bt i rozpocząć odnajdywanie z poziomu MiFita. Niech MiFit sam włączy bt. Ewentualnie jeszcze przed tą operacją zrestartuj telefon.
-
Jak logujesz się w MiFit tym samym kontem do którego była przypisana w tym HTC to nie powinno być problemów (z aktualna najnowszą wersją MiFit). W jakim jest stanie? Co wyświetla, normalnie godzinę, czy ekran parowania z telefonem?
-
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Nie stracisz, już Ci kolega odpowiedział. Telefony które fabrycznie miały dialer od Xiaomi nadal go będą miały, w Androidzie 10 również.
