Jump to content

warszawa12332167

Użytkownicy
 • Posts

  143
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

warszawa12332167's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

9

Reputation

 1. Czy mi9t ma takową przypadłość że jak się rozmawia na messengerze przez przednią kamerę i zamknie się messengera aby rozmowa była w tle to kamera się automatycznie zamyka? bo niestety tak jest i nie wiem czy to przez konstrukcje wysuwanego aparatu i tak musi być czy kwestia nadania uprawnień aby messenger był nad innymi aplikacjami ?
 2. miał ktoś może taki bug (w miui 11 tego nie doświadczyłem) że jak ktoś dzwoni to ekran normalnie się podświetla, jednak gdy chce odebrać to zielona słuchawka nie chce przesunąć się w górę , przeważnie lekko drga do góry i nic, muszę zablokować i odblokować telefon, wtedy działa. Pewnie factory reset by pomógł ale mało kiedy się tak dzieje więc zotawie jak jest, miałem to w dwóch wersjach 12.
 3. Eh to teraz czekać na EU, ciekawe ile im to zajmie
 4. po włączeniu vowifi na czacie play pojawiła się ikona volte dzięki za pomoc
 5. tak uruchamiałem, dodatkowo mam tu zablokowane o ile ma to znaczenie:
 6. napisałem na czacie play i pani twierdziła że takowa usługa jest u mnie aktywna no nic jutro napisze jeszcze raz na czacie, trafiając na innego konsultanta spytam być może tym razem o możliwość zresetowania a nie aktywacji.
 7. Sieć play, mi9t, pisałem na czacie play i usługa VoLTE na mojej karcie jest niby aktywna, więc jeśli nadal nie działa to już raczej nic nie poradzę?
 8. Sprawdzał ktoś na miui 12 czy lepiej działa bateria po wyłączeniu cyfrowej równowagi? widzę że jest to osobna opcja w ustawieniach i po wejściu w nią są tam dane o powiadomieniach, ilość sms czy coś takiego i wiele innych , czyli apka monitoruje ciągle wszystko, dziś zabrałem jej uprawnienia zbierania danych i sam jestem ciekaw czy coś to da, mimo że na baterie nie narzekam
 9. z aplikacji które mają ciągły dostęp są to google i mapy ale zabierałem im ten dostęp i ikona nadal jest
 10. Witam, po aktualizacji najprawdopodobniej do miui 12 występuje problem ciągle widocznej ikony lokalizacji. Nawet jeśli wyłączę ją na pasku ona nadal jest widoczna. Da się coś z tym zrobić oprócz factory reset? jak zresetuje telefon to ikona znika ale zaraz znowu się pojawia:
 11. ja znowu zauważyłem że ciągle mam ikonkę lokalizacji na pasku nawet jak wyłączę lokalizacje to ona nadal tam jest, nawet jak wywale wszystkie apki w tle , dostęp do niej mają tylko mapy i google ale dziwne że wyłącza się gps a on nadal na pasku śmiga, jak zresetuje fona to znika ale po czasie znowu jest
 12. rozumiem że w nowym miui 12 to normalne iż gdy odpalam np. instagrama (w paru innych programach jest tak samo) to pierwszy ekran gdy uruchamia się aplikacja jest przyciemniony a potem gdy apka się uruchomi to już jest ostrzejszy ten tryb ciemny i bardziej wyrazisty.
 13. Ja sprawdziłem na Polsce i nic, zmieniłem na Szwajcarię i od razu wykryło bez restartu.
×
×
 • Create New...