warszawa12332167

Użytkownicy
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About warszawa12332167

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprawdzał ktoś na miui 12 czy lepiej działa bateria po wyłączeniu cyfrowej równowagi? widzę że jest to osobna opcja w ustawieniach i po wejściu w nią są tam dane o powiadomieniach, ilość sms czy coś takiego i wiele innych , czyli apka monitoruje ciągle wszystko, dziś zabrałem jej uprawnienia zbierania danych i sam jestem ciekaw czy coś to da, mimo że na baterie nie narzekam
 2. z aplikacji które mają ciągły dostęp są to google i mapy ale zabierałem im ten dostęp i ikona nadal jest
 3. Witam, po aktualizacji najprawdopodobniej do miui 12 występuje problem ciągle widocznej ikony lokalizacji. Nawet jeśli wyłączę ją na pasku ona nadal jest widoczna. Da się coś z tym zrobić oprócz factory reset? jak zresetuje telefon to ikona znika ale zaraz znowu się pojawia:
 4. ja znowu zauważyłem że ciągle mam ikonkę lokalizacji na pasku nawet jak wyłączę lokalizacje to ona nadal tam jest, nawet jak wywale wszystkie apki w tle , dostęp do niej mają tylko mapy i google ale dziwne że wyłącza się gps a on nadal na pasku śmiga, jak zresetuje fona to znika ale po czasie znowu jest
 5. rozumiem że w nowym miui 12 to normalne iż gdy odpalam np. instagrama (w paru innych programach jest tak samo) to pierwszy ekran gdy uruchamia się aplikacja jest przyciemniony a potem gdy apka się uruchomi to już jest ostrzejszy ten tryb ciemny i bardziej wyrazisty.
 6. Ja sprawdziłem na Polsce i nic, zmieniłem na Szwajcarię i od razu wykryło bez restartu.
 7. wygląda na to że wbudowana przeglądarka jest problemem ale muszę trochę potestować jeszcze, odinstalowałem jej aktualizacje i wydaje sie być ok
 8. Eh... No to już nie wiem, może ktoś wpadnie na jakiś pomysl
 9. a to dobrze wiedzieć że nie jestem sam teraz tylko trzeba znaleźć jakieś powiązania skąd to może być, od jakiej apki czy to kwestia systemu.
 10. Od paru dni, nie wiem dokładnie czy stało się to po aktualizacji mi browser, czy było już wcześniej ale gdy przeglądam strony internetowe , wydaje mi się że na FB też wyskoczyło w aplikacji pojawia się dymek o problemach z połączeniem internetowym, połączenie normalnie jest bo działają strony itp , zdaje sobie sprawę że ciężko będzie dojść co jest problemem ale trochę mi szkoda robić factory reset z takiego powodu ale jednak irytuje bo często wyskakuje. Dodam że czyściłem dane przeglądarki, usuwałem nawet whatsappa żeby sprawdzić czy to nie jego problem bo ostatnio w mibrowser dodali opcje z nim wspólną. Jeszcze potem sprawdzę czy usunięcie aktualizacji przeglądarki coś da ale wydaje mi się że w appce fb też mi to wyskoczyło.
 11. Ja na jasnym tle przy słońcu mam widoczny czujnik i skaner ale bez różowego .
 12. Ja tej poprzedniej nie miałem ( zobaczyłem w historii ) xD pewnie region ma znaczenie .
 13. O proszę, dziś update mi browser, dali ciemny motyw i blokadę reklam na stronach.
 14. no to założę że to problem po jej stronie, bo oprócz wyłączenia alfabetu gsm i tak nie mam innych możliwości, sprawdzę czy na inny fon dochodzą.