Jump to content

warszawa12332167

Użytkownicy
 • Posts

  150
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

warszawa12332167's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Miał ktoś tak w naszym modelu że co jakiś czas nie reagują na dotyk niektóre części ekranu , po restarcie urządzenia wszystko wraca do normy na jakiś czas i potem znowu? U mnie tak się stało po jakiejś aktualizacji, kolega w innym modelu też to miał jednak on dostał update i naprawili mu to. Pytam bo chciałbym wiedzieć czy factory reset na to pomoże i byc może ktoś robił czy raczej nic nie daje.
 2. po aktualizacji do androida 11 zauważyłem jeszcze jeden problem a mianowicie na jednym z portali jak chce odtworzyć filmiki z yt prosto z miniaturki to po paru sekundach pixeluje się obraz, gdy przejde bezpośrednio na yt to jest ok, więc problem leży tylko z odtwarzaniu z miniaturki, wcześniej było ok, nie jest to wina przeglądarki bo na innych jest to samo.
 3. Dodali też widze nową opcję bo wcześniej na pewno tego nie mialem. Mianowicie jeśli z kims rozmawiam to mogę uruchomić połączenie wideo , przez normalne połączenie GSM, na dwóch rozmowach działało to bez problemu , odbiorcy mieli Samsunga i redmi 9 o ile to ma znaczenie . Na andku 10 po prostu gadając z kimś przez volte nie miałem ikony połączenia wideo.
 4. Z tym messengerem dziś tak miałem ale tylko przy wiadomościach od jednej osoby, wyczyściłem dane aplikacji i jeszcze działa.
 5. A więc na tą chwilę znalazłem dwa problemy po aktualizacji do androida 11, widzę na innych forach też coś o tym wspominali a mianowicie są problemy z automatyczną jasnością, czasem w ciemnym pomieszczeniu ekran jest bardzo ciemny zamiast się rozjaśniać (przed aktualizacja było ok) , drugi problem jaki zauważyłem to taki iż w trybie ciemnym (być może tylko gdy jasność jest niska) gdy scrolluje ustawienia to tekst jak i przełączniki tracą wyrazistość, jest niewyraźny tekst , ciężko to opisać ale dzieje się to gdy trzymam palec na ekranie i ruszam ustawieniami góra dół powoli (wyłączenie opcji "automatycznie dostosuj tekst i tło" niby lekko poprawia sytuację ale nadal problem występuje przy niskiej jasności). Dodatkowo nie jestem pewny ale sam dotyk ekranu jakby działał czasem gorzej ale to już być może sam sobie wkręcam Jednak dotyk działa gorzej... Jeśli przesuwam sobie pomiędzy pulpitami to jest takie miejsce pomiędzy rzędem ikon że nie zawsze przesunięcie palcem działa i nie wraca mi z drugiego ekranu na pierwszy... Muszę w tym miejscu parę razy suwać , przed aktualizacją było ok.. wiec aktualnie nie polecam, znając prędkość aktualizacji EU to za parę miesięcy to naprawia . Po restarcie fona dotyk na jakiś czas działa ok a po jakimś czasie znowu źle łapie na drugim pulpicie pomiędzy rzędami ikon.
 6. Nie znam się na tym ale jako iż chce się dokształcić chciałbym spytać czy takową wersję mogę zainstalować z pliku przez wbudowany aktualizator na wersję 12.0.5.0 QFJEUXM czy nie bo to tylko dla beta testerów ?
 7. Czy mi9t ma takową przypadłość że jak się rozmawia na messengerze przez przednią kamerę i zamknie się messengera aby rozmowa była w tle to kamera się automatycznie zamyka? bo niestety tak jest i nie wiem czy to przez konstrukcje wysuwanego aparatu i tak musi być czy kwestia nadania uprawnień aby messenger był nad innymi aplikacjami ?
 8. miał ktoś może taki bug (w miui 11 tego nie doświadczyłem) że jak ktoś dzwoni to ekran normalnie się podświetla, jednak gdy chce odebrać to zielona słuchawka nie chce przesunąć się w górę , przeważnie lekko drga do góry i nic, muszę zablokować i odblokować telefon, wtedy działa. Pewnie factory reset by pomógł ale mało kiedy się tak dzieje więc zotawie jak jest, miałem to w dwóch wersjach 12.
 9. Eh to teraz czekać na EU, ciekawe ile im to zajmie
 10. po włączeniu vowifi na czacie play pojawiła się ikona volte dzięki za pomoc
 11. tak uruchamiałem, dodatkowo mam tu zablokowane o ile ma to znaczenie:
 12. napisałem na czacie play i pani twierdziła że takowa usługa jest u mnie aktywna no nic jutro napisze jeszcze raz na czacie, trafiając na innego konsultanta spytam być może tym razem o możliwość zresetowania a nie aktywacji.
 13. Sieć play, mi9t, pisałem na czacie play i usługa VoLTE na mojej karcie jest niby aktywna, więc jeśli nadal nie działa to już raczej nic nie poradzę?
×
×
 • Create New...