Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Ty wiesz, ja chyba też, ale nie wszyscy. To ma być automat, jak ma być Ota w romach eu, to tak chyba musi być.
  2. Nie, nie pisał i nie aktualizował przez OTA, ale ten sam mechanizm tu zadziałałł. Bywa tak przy aktualizacjach z pliku przez twrp.
  3. Nigdy nie aktualizowałeś żadnego systemu przez OTA? Tam zawsze znika, bez tego po kilku pełnych aktualizacjach telefon przestawał by działać z powodu braku pamięci. To całkowicie normalne przy dobrze skonfigurowanym systemie aktualizacji.
  4. Jedyne co mogłeś włączyć w menu, to wyłączenia przycisków w jakichś aplikacjach. Nawet jak tak zrobiłeś to dwukrotne dotknięcie przycisku powinno spowodować odblokowanie działania. Opis sugeruje problem sprzętowy, może związany z danym romem (ale to mało prawdopodobne).
  5. I Mi Fit 3.2.2.1 na apkmirror
  6. Wchodziło i przestało. Nie zastanawiaj się dlaczego, bo tego sami Chińczycy mogą nie wiedzieć. Może chcą całkiem z tego chińskiego menu zrezygnować, bo coraz więcej rzeczy w nim nie działa.
  7. Raczej niemożliwe. Może tylko zniknąć sposób wejścia w twrp z poziomu aktualizacji, czy menu serwisowego. Prawie zawsze działa wejście kombinacją klawiszy. W Redmi 4x i innych zwykłych Redmi (nie Note), wszystkie trzy (vol+ vol- i power) przy włączaniu telefonu.
  8. I samo się prawdopodobnie robi przy instalacji nowego romu.
  9. Jak maja wszystko fabryczne, to sobie trzeba poustawiać jak przyciski mają działać. W szystko jest w ustawieniach. W różnych romach, telefonach itd domyślne działania klawiszów funkcyjnych mogą się różnić. Napisy pod dolnymi ikonami zniknęły w Miui 9, w Miui 8 były.
  10. Masz Mi3, czy Redmi 3? Dodatkowo dublujesz się, tu ci odpisałem nie wiedząc że masz Redmi 3: https://miuipolska.pl/forum/topic/31122-systemowy-menadżer-pulpitu/?do=findComment&comment=413433
  11. To skopali w kilku telefonach, od dwóch ostatnich wydań. Sam nic z tym nie zrobisz, czasami pomaga zmiana języka systemu na eng, albo wyczyszczenie danych launchera. W Redmi 3 zainstalowałem po prostu inny launcher (np Microsoft Launcher, dawniej Nova launcher) i śmiga. Z systemowym nie dawało się używać telefonu od 7.12.7, a w 7.12.14 niestety nic z tym nie zrobili.
  12. Jak zrrobisz wipe system albo innej potrzebnej do działania partycji to może zaszkodzić. Tylko format data, po to żeby można było używać pamięci i po prostu wipe (faktory reset)
  13. Raczej tak, bo to inna linia romów. Jak sie instaluje na global dev, nie stable to może nawet działać, ale lepiej instalując po raz pierwszy zrobić w twrp po prostu wipe (factory reset) bez wchodzenia w opcje zaawansowane wipe.
  14. Normalne. Zainstalowałeś przerobiony chińsli rom dla chińskiego note 4x. Chiński note 4x jest na Snapdragonie, a note 4 na Mediateku. Dlatego nazwa się zmieniła.
  15. Może jakiś program ma uprawnienia do zarządzania Wi-Fi i ciągle go szuka, nawet jak wyłączone. Masz ustawione skanowanie Wi-Fi zawsze dostępne? Sprawdził bym uprawnienia, do sterowania Wi-Fi głównie aplikacji googla. Dodatkowo sam ten BatteryBetter trochę na monitoring prądu potrzebuje.
  16. Najprościej tak: https://miuipolska.pl/forum/topic/30804-miui-71130/?do=findComment&comment=410659
  17. No nie jest to raczej błąd. Możesz sprawdzić czy masz zakładkę VoLTE w ustawieniach, Karty Sim i sieci komórkowe? Podobno to się tam pojawia jak sieć i telefon obsługuje VoLTE.
  18. Nie ma, nawet manualnie. To między innymi po to żeby było mniej problemów. Można teoretycznie po zrobieniu roota przenieść, ale to nie jest dobry pomysł.
  19. Właśnie jakiś update aplikacji wydali, instaluje mi się
  20. Święta idą, serwery nie dają rady, może wina samej aplikacji. Jak reszta działa normalnie.
  21. Chyba się mylisz. Nieoficjalne serwisy niekoniecznie mają dostęp do oryginalnych części, a wkładają to co mają. Jaki jest serwis Sferis, nie wiem, a telefon nowy i dostępność części nieznana. Tak czy inaczej, cokolwiek się wydarzy, gwarantem będzie Sferis.
  22. Z tym .bin to się spotkałem, ale na szczęście ona zmienia tylko rozszerzenie pliku na .bin, wystarczy zmienić ręcznie na takie jakie powinno być. Najnowsza wersja chyba ma to i pobieranie naprawione, ale ekran domowy skopany, nie można wywalić niechcianych skrótów. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-browse/mi-browse-9-3-10-release/mi-browser-9-3-10-android-apk-download/
  23. Nie wiem, to tylko gdybanie, dlaczego nie widzii pamięci, a tylko się ładuje. Nie miałem tego typu problemów.
  24. Może coś przestawiłeś w twrp i masz włączone tylko ładowanie. To disable MTP może włączyłeś. W ostateczności pozostaje ci serwis, np MiCenter.
  25. Jak podłączasz telefon w twrp, to po "mount" ekslorator plików powinien go widzieć jako pamięć, nie Miflash. Masz windows 64bit?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...