Jump to content

spierniczak

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

605 profile views

spierniczak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy ktoś z was wie jak temu zaradzić ?
 2. Nie mogę zarejestrować się w angielskiej aplikacji soocas. Wybieram region "Polska +48" wpisuję maila, hasło, zaznaczam fajeczkę, klikam Sign Up i aplikacja nie reaguje... Miał ktoś ten sam problem ?
 3. Jaka jest szansa na Vat przy registeted air mail ? Jak to u was wyglądało ?
 4. Witam, dzisiaj po wyciągnięciu telefonu z kieszeni przestały mi działać dolne przyciski funkcyjne. Telefon nie spadł. Przed usterką telefon zaczął mi przez jakieś 5 sekund wariować, gdy dotykałem ekranu to wybierał np inną aplikację niż chciałem. Wersja Android 4.4.4 KTU84P Wersja MIUI MIUI 7 od MIUIPolska 5.9.24 (rozwojowa) Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, pozdrawiam.
 5. Mam pytanko, czy osoba polecająca otrzymuje w przyszłości procent z zakupów osoby trzeciej ?
 6. Mam jeszcze pytanko, jeśli wybierałbym Redmi 2s pro, to z pasmem 900mhz czy bez ? Jakie beda roznice w uzytkowaniu ?
 7. @Rzeźnia i to jest wg mnie główny mankament, chociaż jak kto lubi. Dzięki wszystkim za opinie, zastanowię się jeszcze co wybiorę i poinformuję o wrażeniach jeśli tylko przyjdzie telefon. Jeśli wybiorę Redmi 2s pro to mam nadzieję że posłuży mi przynajmniej 2 lata i nie będzie zamulać jak nieszczęsny Ace 2, bo już mnie szlag trafia, a to jest główny powód zmiany telefonu.
 8. @zuraw najprawdopodobniej wykorzystałbym pamięć głównie na internety + muzykę + drobne pliki typu pdfy. Wiadomo zdjęcia jakieś potrzebne można trzymać na telefonie, a resztę zgrać. Na moim aktualnym telefonie zajmuje mi to ok 7-8 GB, jednak zdjęcia z Xiaomi będą pewnie większej pojemność. Lenovo najmniej brałem pod uwagę i teraz utwierdziliście mnie w przekonaniu żeby dać sobie z nim spokój. Jeśli chodzi o Zenfone 5, miałem okazję wziąć go do ręki, wszystko jest ok ale strasznie dużo zajmują ramki przez co telefon jest większy. Przez ostatnie miesiące byłem sceptycznie nastawiony do zakupów z Chin, ale czytałem opinie użytkownika Burizy i chyba zaryzykuję z zakupem. Wg mnie jednym minusem Mi3 jest brak slotu na karte pamięci, niewymienalna bateria oraz kanciaste kształty, czytałem że mogą utrudnić wygodną obsługę. Tylko teraz czy dopłacać do 64GB Mi3...
 9. Witam serdecznie. Aktualnie posiadam Samsunga Ace 2, który doprowadza mnie do szału przez straszne zamulanie. Jestem zainteresowany kupnem jednego z powyższych telefonów. Który z nich najlepiej wypada w stosunku cena/jakość ? Zastanawiam się czy modele z 5 calowym ekranem nie będą zbyt duże i który z nich jest najmniej awaryjny, najlepiej wykonany, ma lepsze podzespoły. Dodatkowo mam pytanie do posiadaczy Mi3, ile pamięci rzeczywistej pozostaje do dyspozycji spośród 16GB ?
×
×
 • Create New...