Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Chce ci sprzedać szkło na cały ekran (które nie przylega do całości jak pisał, tylko na brzegach). Uważa że to które ci sprzedał jest ok, a to że odstaje to nie jego wina i tak ma być.
  2. Napisał trochę bez sensu (2,5D znaczy że szkło ma zaokrąglony brzeg), ale chyba wszyscy producenci płaskich szkieł polegli na Redmi 4x i kilku innych Xiaomi. Wyjątkowo mocno wyprofilowali ekran i żeby szkło płaskie przylegało, to musiało by być ponad 5 mm węższe.
  3. Nie ma się czym chwalić. Większość płaskich szkieł w tym modelu tak wygląda. Lepiej napisz jakie to szkło, żeby nie kupować.
  4. Wywal z urządzeń sparowanych w BT i spróbuj jeszcze raz z poziomu MiFita.
  5. Nie. Ta aplikacja ma służyć tylko do wgrywania firmware. Co prawda potrafi kilka innych rzeczy, ale to nie istotne. Powiadomienia będziesz miał jak zainstalujesz jakiegoś moda MiFita, czyli np. kolegi z naszego forum, MiuiSu, lub Lolex-a.
  6. O system Windows. Przenieś najpierw do komputera, a potem na kartę. Bezpośrednio z pamięci wewnętrznej na kartę przez komputer nie chce działać. Dodatkowo najlepiej przenosić po jednym katalogu.
  7. Jest w tym temacie na pierwszej stronie https://drive.google.com/file/d/0B2nl3rTqSisEM3JTQ1VqZWpudkk/view?usp=sharing
  8. FromWP

    Budzik z telefonu

    @johnnyenglishh Opcja w MiFit "Wibruj podczas alarmów". Podobno pojawia się tylko jak jest ustawione odblokowanie telefonu opaską, czyli tylko w telefonach z Miui.
  9. @pawel188 Możesz. Stan zakładki "zdjecie blokady oem" w urządzeniach w których odblokowanie jest możliwe tylko MiUnlockiem nie ma znaczenia. Opcje programistyczne jak nie potrzebne mozna ukryć, albo same ci się wyłączą po uruchomieniu optymalizacji w Panelu sterowania.
  10. Każda ładowarka powinna ładować, nie ma secjalnych wymagań (5V i nic poza tym). Możliwe że coś jest nie tak ze stacją ładującą, lub zegarkiem i nie przechodzi do trybu "tylko ładowanie".
  11. @Kubuś przypuszczam że było by to możliwe jakbyś miał opcję klonowania aplikacji (w Miui jest). Wtedy miałbyś dwa MiFity, każdy połączony z inną opaską na innym koncie. MiFit chyba jest tutaj ograniczeniem. Co do ponownego parowania odłączonej opaski, to włączenie widoczności przed rozparowaniem pomaga.
  12. To śmieciowy rom i raczej przez aktualizacje z zip nic nie zainstalujesz. Najlepiej MiFlash tryb download i rom fastboot. Jak nie wychodzi to najczęściej problem leży po stronie komputera. Z tego co wkleiłeś chyba nikt niczego sensownego nie wywnioskuje. Już lepiej wkleić zrzut ekranu całego okna MiFlasha. Jak masz taką możliwość to spróbuj na innym komputerze, koniecznie z Win 64Bit, ewentualnie inny rom, do odblokowania może być też ostatni stable. Sprawdzone wersje MiFlasha to 2016.04.01 i ostatnia 7.4.25
  13. Czyli dźwięk blokowania, odblokowania ekranu i odłączenia ładowarki? Trochę bez sensu, ale jak musisz.
  14. Bez twrp tego romu (globala) nie zrootujesz. Jak chcesz roota to lepiej twrp i rom eu. Tylko pytanie do czego ten root jest ci niezbędny.
  15. @Recouter13 To normalne. W Redmi 3/pro na globalu bez modyfikacji romu twrp się gryzie i system nie wstaje. Jak musisz mieć twrp, to najlepiej wgrać rom eu. Po wgraniu twrp trzeba od razu instalować rom eu, bez uruchamiania systemu. Tylko reboot to recovery.
  16. @dzik75 Komendami adb shell. Nie trzeba d-rootować telefonu https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-lub-odinstalować-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/
  17. Nie, FTP nie wymaga podłączenia kabla. Uruchamiasz FTP w exloratorze (bo tam powinien być) wskazujesz co ma udostępniać (pamieć wewnętrzną, czy kartę SD). Wyświetli ci adres który wpisujesz w przeglądarce komputera i widzisz wszystko. Ekslorator plików w Miu też wystarczy.
  18. @mikecandys Na kartę sd to wbudowanym explorerem można przenieść. Masz też serwer ftp w telefonie, wystarczy uruchomić i zwykłą przeglądarką masz dostęp do telefonu.
  19. Tak najlepiej, ale trzeba mieć sprawny, dobrze skonfigurowany komputer. Spróbuj jeszcze raz z pliku w twrp, ale zip romu eu. Najpierw zrób w twrp wipe bez dodatkowych opcji (po prostu factory reset).
  20. Chyba się nie da. Ale jak masz twrp, to może instalacja romu recovery z pliku zip.
  21. Jak jesteś w fastboot, to przytrzymaj długo power, a jak zawibruje momentalnie vol+ i power. Może się włączy.
  22. To masz też w folderze instalacyjnym TWRP, ale lepiej przez to chińskie menu serwisowe. Przytrzymaj dłuuuugo power przy tym booloopie i jak zawibruje momentalnie wciśnij i przytrzymaj vol+ i power, chińskie menu powinno się uruchomić.
  23. Będąc w folderze MinimalADB trzymasz Shift i Ctlr i klikasz przawy klawisz myszy, otwórz okno poleceń tutaj. Ale do EDL (download) wejdziesz z chińskiego menu serwisowego. Klikając w download, a to menu uruchomisz tzrymając vol+ i power przy uruchamianiu telefonu.
  24. Masz jakiś problem z komputerem, sterownikami. Powinno wykrywać tylko ten twój telefon, czyli index=1.
  25. Mysz nie przeszkadza, jakieś inne urządzenia wykrywa. Tak wadliwy kabel może powodować problemy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...