Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Masz jakiś problem z podpiętymi urządzeniami do portów USB (index 3). Są aż trzy rozpoznane, tu moę być przyczyna. odłącz wszystko co działa na USB, zrestartuj komputer i spróbuj ponownie.
  2. Zaznaczasz cały katalog, nie podkatalog images. Rozpakowanie 7zip-em dwukrotnie nie zaszkodzi.
  3. Nie wiem czy dobrze rozpakowany, ale na pewno źle wybrany katalog. Wybrane images, nie cały katalog z romem, gdzie są pliki wykonawcze.
  4. Telefon uratować raczej się da, gorzej z danymi. Trochę mało danych żeby pomóc, ale jak na stary dawno nie aktualizowany rom wgrałaś najnowszy, to niestety mogło tak się stać. Bo nowe romy wymagają np nowszego twrp. Dodatkowo teraz wymagane jest odblokowanie bootloadera. Trudno w tej sytuacji cokolwiek doradzić.
  5. Wszystkie duże sieci, czyli RTVEUROAGD i Mediamarkt mają Xiaomi z oficjalnej dystrybucji, także 4x i na 100% mają B20. Wystarczy że na pudełku jest napisane "Global Version". Często mają jeszcze naklejki ABC Daty czyli oficjalnego dystrybutora.
  6. @Bartek1985 Media Markt "Nie dla Idiotów" bo sprzewdawcy nie lubią konkurencji. Oczywiście że mają B20.
  7. Niekoniecznie. To może być kwestia ustawień. Tylko nie rozumiem w jaki sposób wywalenie googleapps miało by pomóc w uruchamianiu pisania głosowego. To też kwestia wyboru klawiatur w ustawieniach, trzeba dodatkowo wybrać pisanie głosowe, żeby to było dostępne z poziomu klawiatury.
  8. @nobbs Może nie pojawia się tylko ikona. Spróbuj tym QuickShortcutMaker poszukać i zrobić skrót na pulpicie. Zawsze możesz zrobić reset do fabrycznych. Odinstalowanie tego nie było dobrym pomysłem.
  9. @tiesto84 Zdecydowanie trudniej. Trzeba by złamać hasła, a po odblokowaniu przez fastboota można zrobić prawie wszystko.
  10. @tiesto84 Będzie działać na każdym Miui. Tam i w MiUnlocku różne bzdury wypisują, żeby zniechęcić do odblokowania. Jedyne co z tych "złotych myśli" jest prawdziwe, to obniżenie bezpieczeństwa. Jak zgubisz telefon z odblokowanym bl, to dostanie się do niego, wyczyszczenie danych itd dla rozgarniętego złodzieja nie będzie problemem. Zawsze uruchomi TWRP, jak nie, to wgra w fastboot.
  11. @ZielonyBuszmen Samouczek Miui ze sklepu.
  12. Jak dostaną to wszyscy. Ja zainstalowałem znajomemu z pliku, bez zmieniania regionu, od razu po uruchomieniu. Działa.
  13. Nie, to oficjalny rom i aktualizacja. Jak poczekasz to sama ci wskoczy.
  14. Sprawdź dostęp do powiadomień Amazfita, może tam nie ma przyznanych uprawnień: Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Prywatność, Dostęp do powiadomień. PS Stracisz gwarancję jak zaktualizujesz rom do najnowszej oficjalnej wersji? Żaden sprzedawca nie moze zabraniać wgrywania oficjalnych aktualizacji. Najnowsza stabilna wersja dla twojego ma Miui 8.5.4 http://en.miui.com/download-274.html
  15. Naprawili przeglądarkę. Już można kasować te idiotyczne karty ze strony domowej i kilka innych rzeczy działa. Niestety po instalacji nie pamięta ustawionych skrótów, trzeba od nowa poustawiać. Wersję 9.4.4 (Mi browser) można pobrać z apkmirror.
  16. Logujesz telefon na swoje konto i odblokowujesz, o ile minęło ponad 30 dni od odblokowania poprzedniego. Nie musisz potem czyścić telefonu, wystarczy że wylogujesz się w nim ze swojego konta i zalogujesz na jego.
  17. Z przeglądarki łączy się bez problemu, tyle że można tylko pobierać z telefonu. Total commander działa szybciej i to typowy menedżer plików. Dwa, podobny w obsłudze do pierwszego Nortona commandera.
  18. Ja używam do ftp Total commandera.
  19. To prawie niemożliwe. Jak uruchomisz program Aktualizacje, w prawym górnym rogu powinny być trzy kropeczki (symbol menu). W najnowszych romach to się uruchamia w Ustawienia, informacje o telefonie, sprawdź aktualizacje, czy aktualizacje systemu.
  20. Resetowałeś ten zestaw? Może za dużo telefdonów sparowałeś i limit się wyczerpał. Najczęściej max 3 telefony można sparować.
  21. FromWP

    Pomocy!!! Brak aktualizacji!?!

    Nowszego nie było, masz rom global stable który nie jest wydawany co tydzień, a napisałeś w wątku romu dev eu, który ma wydania cotygodniowe. Stan bootloadera nie ma wpływu na aktualizacje OTA. Jak wydadzą to dostaniesz. Jak zablokować bl już wiesz, tylko nic to nie zmieni w kwestii aktualizacji OTA.
  22. Wgraj nowy rom, powinno to tam być.
  23. Panel sterowania, Użycie danych, nie szczegóły uprawnień, albo w ustawieniach panelu sterowania (zębatka w górnym prawym rogu) i Monitor danych.
  24. Nikt tego nie wymyślił, po prostu błąd w tym romie, a stockowe recovery we wczesnych romach global stable jest na tyle prymitywne że nic w nim nie można zrobić. W global dev jest już trochę nowsze i tam przynajmniej jest menu z opcją resetu do ustawień fabrycznych. Teraz najprawdopodobniej jak bedziesz chciał zrobić reset do ustawień fabrycznych też cię przeniesie do recovery (tym razem już twrp) i dopiero w nim zrobisz reset, bo reset robi recovery, tyle że przy stockowym powinno się zrobić automatem i tego recovery nie powinieneś zobaczyć.
  25. To podstawowa aplikacja, jak jej nie znalazłeś, to nie wiem jak mógłbym ci pomóc, bo tam są wszystkie ustawienia ograniczeń danych i inne rzeczy. W Ustawieniach miałeś wejść w zainstalowane aplikacje i tam w konkretną aplikację, nie Ustawienia->Uprawnienia-> Uprawnienia aplikacji, bo tam rzeczywiście tego nie ma. Co do aktualizacji z pliku, to pobierasz rom z linka który podałem, kopiujesz do telefonu i w Aktualizacjach wybierasz aktualizację z pliku, wskazujesz ten który skopiowałeś i już. Będziesz aktualizował rom telefonu, bez rozgraniczeń na wersję Androida, czy Miui. W nowym romie jest zarówno nowsze Miui jak i Android. W sumie wszystko masz na tym forum i w intenecie a to raczej takie podstawowe informacje. Najprostszym rozwiązanie, jak kompletnie nie wiesz o co chodzi jest reset do ustawień fabrycznych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...