Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @ChrisG http://en.miui.com/download-298.html wybierasz global stable bo taki masz. Za kilka dni powinien być nowszy z Miui 9.
  2. @ChrisG Androida nie, Miui tak. @moon To inny model.
  3. @Piernicze Zacznij od rozpaznania jaki masz telefon, bo napisałeś w dziale Redmi3 który ma jeszcze inną wysokość, około 140 mm.
  4. Jedyne co mi przyszło na szybko do głowy, to zmiana regionu w telefonie na taki w którym w danej chwili jest dzień. Ale to też bez sensu, bo wtedy trzeba by było wyłączyć dostęp do lokalizacji mapom. Bez tego i tak cię zlokalizują i będzie ciemność. Nie mam pomysłu, po prostu powinna być w opcjach map ręczna zmiana na dzienny, ale nie ma.
  5. Wyłączenie czujnika oświetlenia nic nie da. Mapy same zmieniają tryb na nocny, ale na podstawie godziny (wschód, zachód słońca) i lokalizacji, nie czujnika zastanego światła. Jak wjedziesz do tunelu który jest na mapie w dzień to też zawsze przełączą na tryb nocny, niezależnie od zastanego oświetlenia.
  6. Tu jest problem, na globalu działa tylko na stable, niestety. Romy dev nie mają autoryzacji i nie przechodzą testu Safety net.Czyli albo global stable z zablokowanym bl, albo odblokowany bl i rom eu.
  7. W routerze i jego konfiguracji.
  8. To się załatwia w salonie operatora w 5 minut. Dostajesz nową kartę z tym samym numerem. W momencie aktywowania nowej karty stara przestaje działać. Oczywiście musisz być właścicielem tego numeru i abonamentu.
  9. Jaki router, może masz pasmo 5 ghz ustawione, albo ukryte SSID, wtedy raz zalogowany zobaczy, nowy nie.
  10. Tu nie pomogę, bo nie używam w telefonie. Niestety problemem może być rzeczywiście aplikacja Facebooka. Żona używa i akurat z wysyłaniem zdjęć z galerii nie ma problemu, ale co chwilę coś tam w tym FB niedomaga.
  11. FromWP

    Poczta wp

    Tez mu to już wyszukałem, 5 sekund szukania.
  12. @shrek74 Jaki masz rom, global? Jak global to prawdopodobnie musisz włączyć program Dokumenty. To steruje między innymi dostępem do plików na SD. Ustawienia, zainstalowane programy, dokumenty włącz. Tylko po co używasz NOD-a skoro masz w systemie antywirusa z trzema różnymi bazami do wyboru, który ma wszystkie uprawnienia i działa bez problemu.
  13. Nie daje się. W romach global jeszcze na ten pomysł nie wpadli. Jedynie inny launcher w którym tego nie ma rozwiązuje problem, jeżeli bardzo ten brak wyłączenia przeszkadza.
  14. Będzie pokazywany w tym Cell Info bez roota na romie z androidem 7. Na 6 nie pokazuje. Wgraj aktualizację z pliku, albo zmień region to ci pobierze najnowszy rom już z Androidem 7.
  15. Raczej tylko przez fizyczną ingerencję. Zdalnie to chyba nic nie zmienia w bezpieczeństwie.
  16. Z zablokowanym bl, to tylko oficjalne romy global. Co do bezpieczeństwa plików, to jak je zrobisz prywatne w Miui, będą szyfrowane i dostanie się do nich bez hasła prywatności będzie niemożliwe, twrp nie pomoże. Ale ogólnie odblokowanie telefonu nie stanowi problemu z odblokowanym bl. Sam w sobie root, nie jest niebezpieczny, tylko programy którym dajesz dostęp do roota mogą być niebezpieczne.
  17. Odblokowując bootloader powinieneś wiedzieć że tracisz bezpieczeństwo, nawet bez wgrywania twrp, bo to zawsze z odblokowanym bl można zrobić. Jedyne co można zrobić to dodatkowo hasło do twrp, ale to też można obejść.
  18. @shrek74 Sprawdź czy to ma dostęp do powiadomień. Ustawienia, dodatkowe ustawienia, prywatność, dostęp do powiadomień.
  19. @mickkeel Chyba złą komendę wpisujesz, powinno być: pm uninstall -k --user 0 <nazwa odinstalowywanego programu> . U ciebie przed "user" jest "45" a powinny być dwie kreseczki "--" .
  20. A jak ustawisz jako domyślną tą nową w ustawienia, zainstalowane aplikacje, aplikacje domyślne, to nie rozwiązuje problemu? Jak nie do zaisntaluj ponownie systemową (może być z apk pobranego z apkmirror, żeby nie przywracać ustawień fabrycznych), a potem ustaw jako domyślną tą nową. Oczywiście trzeba nadać nowej uprawnienia do kontaktów. Będzie wszystko działało.
  21. Dam znać, ale ta 2.18.18 chyba rozwiązuje problem: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1512781&highlight=whatsapp @Shaq Sprawdziłem, niestety rzeczywicie nie działa. Działa tylko z systemowymi dźwiękami, nawet z najnowszym Whatsapp.
  22. Jutro będę miał możliwość sprawdzenia na 4x z Miui9. Próbowałeś z najnowszą wersją Whatsappa z apkmirror?
  23. Ja też. Jak dodasz ten swój własny dźwięk do dźwięków telefonu, to stanie się systemowy i wtedy wybrany w ustawieniach aplikacji będzie działał analogicznie jak np. wybrany FadeOut.
  24. Jak dodasz tak jak napisałem to będzie działało. U mnie działa, sprawdzone na różnych romach i telefonach.
  25. Można też dodać swoje mp3, czy ogg w ustawieniach dźwięku, dzwonek telefonu, klikając w "+" i plik sam trafi tam gdzie powinien. Będzie widoczny na liście wyboru dźwięków systemowych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...