Witam, mam problem z połączeniem telefonu z systemem głośnomówiącym wbudowanym w aucie (VW) - bluetooth jest włączony i w samochodzie i w telefonie, ani telefon nie widzi samochodu na liście dostępnych urządzeń, ani samochód telefonu.
Z innymi telefonami nie miałam tego problemu, bez problemu urządzenia się wyszukiwały i parowały (zarówno na androidzie jak i windows).
czy ktoś miał taki problem? jak sobie poradziliście?