Skocz do zawartości

czupito

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia czupito

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam, mam problem z połączeniem telefonu z systemem głośnomówiącym wbudowanym w aucie (VW) - bluetooth jest włączony i w samochodzie i w telefonie, ani telefon nie widzi samochodu na liście dostępnych urządzeń, ani samochód telefonu. Z innymi telefonami nie miałam tego problemu, bez problemu urządzenia się wyszukiwały i parowały (zarówno na androidzie jak i windows). czy ktoś miał taki problem? jak sobie poradziliście?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...