Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Bardzo oficjalny.
  2. To twrp wykrywa niekompatybilność romu z telefonem. Może potrzebne nowsze twrp.
  3. Nie tam masz tego szukać, tylko w ustawieniach pulpitu. Masz już zrzut od kolegi pantinPL.
  4. Tak, tylko używasz win64bit, najlepiej MiFlasha 2016.04.01 a telefon w trybie download. Rozpakowanie tgz 7zip dwukrotnie i cały rozpakowany folder bezpośrednio na dysku c:\
  5. Ciebie interesuje wersja fastboot, widać takiej nowszej nie zrobili, albo jeszcze tam nie umieścili (to bardziej prawdopodobne). Note nowszy dlatego dostał wcześniej Miui9 w global stable. W tym poście mazs link do 8.5.3 http://en.miui.com/thread-1147056-1-1.html
  6. Jak nie ma to nie wgrasz. Ostatni global dev to chyba 8.1.4 http://en.miui.com/a-234.html . Przy małych wymaganiach lepiej stable na razie z Miui8. Samo się za chwilę zaktualizuje do Miui9 jak wydadzą stable z Miui9.
  7. Nie musisz się w nic bawić. Możesz, global stable 8.1.4, albo global dev 8.1.11. Będziesz miał reset do fabrycznych i najnowszy oficjalny rom stable z Miui 8, lub dev z Miui 9.
  8. Zmiana regionu nie zainstaluje ci innego romu, co najwyzej przyspieszy aktualizacje tego co masz przez OTA (jak dla tego innego regionu już wypuscili). Jak zainstalować Miui eu to masz na tym forum poradniki. Na razie mozesz zainstalować inny launcher np Nova jak kolega, albo Microsoft launcher (dawniej Arrow) i nie bedziesz tego miał, albo będziesz mógł to wyłączyć.
  9. @jam80 Tego żadnymi ustawieniami nie naprawisz. Po prostu tak pokazuje i trzeba się z tym pogodzić. Jak chcesz zobaczyć z jaką siecią w danej chwili jest połączony trzeba wyłączyć wifi. Tak jest w różnych telefonach, w jakimś Samsungu też się z tym spotkałem.
  10. @Mario80 Na pewno MiFlashem instalujac ponownie ten rom lub jakiś nowszy z opcja cleen all. Normalnie z ustawień też powinno się to zrobić, ale jak jest w tym romie to chyba już mało kto pamięta, bo to pierwsze historyczne wydanie i trzeba mieć dużo samozaparcia żeby ciągle na tym siedzieć.
  11. @szikak245 To najlepiej zrobić z poziomu zdjęć googla. Wybierasz jakie katalogi ma synchronizować, a dodatkowo nieograniczona pojemność.
  12. Prawie na pewno wina komputera. Wykrywa ci 3 urządzenia id=3. Odłącz wszystko co może być wykrywane pod com, zresetuj komputer i może się uda. Ewentualnie inny MiFlash np 2016.04.
  13. Lock to dodatkowo zablokowanie bootloadera. W każdej chwili można odblokować, ale tylko MiUnlockiem. Flash trwa z reguły 3-4 minuty. W zależności od wersji MiFlasha sekundy mogą biec dalej i jak zielony pasek doszedł do końca i i nic się poza tym nie dzieje to znaczy że skończył.
  14. Każe ci pobrać nową wersję, ta jest stara i już nie działa. A dwa spróbuj nowszego MiFlasha, bo jakiegoś zabytkowego używałeś przy próbie wgrania romu.
  15. Ustaw Chroma jako domyślną. To jest w ustawienia, zainstalowane aplikacje, domyślne aplikacje.
  16. @carolef Na globalu z Androidem 5 nie da się. Da się odinstalować komendami abd shell.
  17. Nie, to znaczy tylko że piny w gnieździe odpowiedzialne za przesyłanie danych działają. Te od ładowania nie musza. Najprawdopodobniej to usterka fizyczna. Jeżeli gniazda USB, to wymiana całej płytki z tym gniazdem, nie jest jakaś bardzo kosztowna.
  18. Dodatkowe ustawienia, ustawienia prywatności.
  19. Napisane ze odblokowany i nie potrzebne powtarzanie odblokowania. Sprawdzałeś w opcjach programistycznych stan blokady?
  20. FromWP

    Brak połączenia z MI PC

    Od Xiaomi takiego niestety nie ma. Może jakiś niezależny uniwersalny do backupu, ale nie wiem.
  21. FromWP

    Brak połączenia z MI PC

    @ZXY O tyle banalne, że ten program jest stary, już nie rozwijany i po prostu nie działa. Działają tylko niektóre funkcje, więcej w chińskiej wersji bo później ją porzucili.
  22. Nie to samo, ale nie tylko pliki multimedialne to obsługuje. MSC chyba tylko z jakimś zewnętrznym programem i z rootem można uruchomić. Można jeszcze przez USB thethering, ale też z dodatkowym programem. Używaj serwera FTP, jest w Miui i działa bardzo sprawnie.
  23. @fido Ty masz Pliki i chyba włączone, Android 7.1? Jaka aplikacja do video nie widzi ci karty SD?
  24. @fido Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, tam szukaj Dokumenty i włącz. Tam masz też te twoje aplikacje i w opcjach ich uprawnienia.
  25. Do tego raczej root nie potrzebny. Powinno wystarczyć nadanie uprawnień tym programom i włączenie aplikacji Dokumenty (w romach global) albo Pliki (w romach eu) które są domyślnie wyłączone.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...