Jump to content

lucasdziuba

Użytkownicy
  • Posts

    78
  • Joined

  • Last visited

Dodatkowe

  • Smartfon
    mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lucasdziuba's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Też tak miałem, ale po jakimś czasie odpalam program i poszło. Poczekaj dzień, dwa i powinno ruszyć.
  2. Tak jak pisałem wcześniej już kiedyś kiedyś dostałem zgodę na odblokowanie mojego mi4c. Wszystko przebeiegało bez problemu. Teraz mam drugi telefon też mi4c który jest zablokowany. Po wejściu na stronę http://en.miui.com/unlock/ klikam UNLOCK NOW, zamiast formularzu mam możliwość pobrania programu MiFlashUnlock. Pobieram, loguje się i prosi mnie o 6 cyfrowy pin. Wpisuje ten który kiedyś otrzymałem od xiaomi i wyskakuje komunikat "Network error". Nie wiem co mam robić. Zależy mi na odblokowaniu bo mam nie mogę wrzucić miui polska bez syfu i po polsku. Prosze o pooc.
  3. poszło, dziękuję
  4. czy moge odblokowac drugie urzadzenie na tym samym koncie xiaomi? minely juz 3 miesiace a mam drugi telefon. nie wyswietla mi sie firmularz po wejsciu na strone. ktos pomoze?
  5. probowalem i wyskakuje 'service error'
  6. Witam, mam problem z odblokowanie drugiego urzadzenia mi4c. po wejsciu na podana strone nie pojawia mi sie zaden formularz. mam mozliwosc sciagniecia mi tool albo wejacie na forum. 3 miesiace temu odblokowalem inny mi4c po zlozeniu wniosku otrzymalem zgode i poszlo. a moze moge odblokowac inne urzadzenia skoro dostalem zgode? jak z tym jest? ktos sie orietuje?
  7. może ktoś pomoże?
  8. Aktualizowałem z uruchomionego systemu, ustawienia-urządzenie-aktualizacja i tam wybrałem plik pobrany wcześniej na komputer. Telefon wyłączył się i teraz nie ma żadnej reakcji @AndropaX jest jakiś sposób na uruchomienie telefonu, czytałem że trzeba go rozładować, ale nie mam jak bo usb wykrywa nieznane urzadzenie
  9. Witam, tak jak w temacie po aktualizacji złej wersji oprogramowania mi4c nie odpowiada. Podczas aktualizacji telefon miał ponad 80% baterii. Niechcący zamiast aktualizacji "libra" uruchomiłem aktualizację "gemini". Nie można odpalić twrp ani fastbota. Przy próbie zero reakcji. Telefon nie ładuje się. Zainstalowałem MiFlasha też nie widzi telefonu. Po podłączeniu do komputera pojawia się dźwięk wykrycia urządzenia, a w menadżerze urządzeń wyświetla się "nieznane urządzenie". Ktoś ma jakiś pomysł?
  10. witam, mam podobny problem, po aktualizacji telefon wylaczyl się i nie reaguje na nic nie laduje się, proszę o pomoc

  11. @advcron @fredek Wszem i wobec oświadczam, że problem został rozwiązany!!! zainstalowałem TWRP zainstalowałem MiuiPolska i wszystko śmiga Dziękuje wszystkim zainteresowanym za wsparcie
  12. @advcron @fredek chyba coś ruszyło poczekałem kilka dni dzisiaj odpalam MiUnlock i prosze udało się odblokować telefon sie zrestartował i wyświetla się loho MI. Teraz już chyba odblokowany jest. Powidzcie co mam zrobić dalej żeby znowu nie zrobić cegły
  13. @advcron @fredek Tak mi odpisali: Please make sure the account you applied unlock bootloader is the same with the one logged on your phone. Then have a wait 5-10 days to have a check again. Znaczy że mam odczekać 5-10 dni i spróbować ponownie? I to niby ma pomóc? :/ Próbuje przewalić chińskie fora ale topornie to idzie z tłumaczeniem tych znaczków. Czytałem na forum eu i masa osób ma ten problem z odblokowaniem bootloadera, nie tylko dla mnie MiUnlockTool staje na 50%. Liczę na pomoc forumowiczów może ktoś wpadnie na jakiś pomysł.
  14. tak próbowałem robić @fredek http://www.beritahuaja.com/2015/10/how-to-root-xiaomi-mi4c.html Napisz jak można spróbować, nic mi nie zostało. Pisze jeszcze z serwisem, Napisałem ze zezwolili mi na odblokowanie bootloadera oraz o błędzie który się pojawia. Poprosili o zrzuty ekrany wiec wyslalem
  15. @advcron @fredek przed miflashem próbowałem wgrać twrp w sposób jak pokazany jest na tym filmiku
×
×
  • Create New...