-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Ustawienia, ekran blokady i hasła, ustaw ekran blokady i tam pomiń ekran blokady powinno być.
-
Redmi 4 Pro bez Nougata - za słaby procesor??
FromWP odpowiedział(a) na Vergiliusz temat w Dyskusja ogólna
@emzecik tak, ale na Redmi 3s i innych. Redmi 4 pro jest chyba jakiś nietypowy, czytałem że niektórym nie działa. -
Moja ulubiona z powodu wielkości, czytelności itd. Angielska wersja Nike, przerobione tylko logo z Nike na Mi (przetestowałem jak to się robi po najmniejszej linii oporu) mi.bin
-
Wątpię, może producent ma jakieś narzędzia, ale komunikacja z zegarkiem odbywa się tylko po BT, bez rozebrania niczego raczej nie sprawdzą. Mi sklep z Ali oddał kasę, a trzymali go 1,5 miesiąca, czyli chyba coś próbowali sprawdzać.
-
Oficjalna polska dystrybucja, wersja międzynarodowa kosztuje 299zł brutto, czyli w sumie taniej bo 243 zł netto jak się kupuje na firmę i odlicza Vat. Dla mnie wybór był prosty. @greg.x Niestety wgranie starszego, firmware lub błąd w trakcie wgrywania może uceglić zegarek. Nie słyszałem żeby po takim ucegleniu komuś udało się przywrócenie do życia. Sam jednego uwaliłem wgrywając starsze firmware. Wszystko wygląda poprawnie przy wgrywaniu, nie wywala błędów, ale zegarek już nie wstaje.
-
Telefon nie uruchamia się po aktualizacji systemu
FromWP odpowiedział(a) na miszczu20 temat w Problemy techniczne
A jaki rom teraz tam jest? Jeżeli dev to jakiś zabytkowy, bo z Miui8, a w dev od dawna jest Miui9. Może ma rom global stable, albo eu (na to by wskazywał komunikat że nie można aktualizować na nieoficjalny rom). -
Powrót do starszej wersji przeglądarki
FromWP odpowiedział(a) na Jarek37 temat w Problemy techniczne
Też to już trenowałem kilka razy i zwątpiłem. Chińczycy są oporni na wszelką krytykę, a tą przeglądarkę chyba robi im jakaś zewnętrzna firma. Mam zainstalowaną (razem z romem) chyba najnowszą 9.5.5 i ciągle tych skrótów nie można wywalić. Zainstalowałem ze sklepu przeglądarkę Via. Podobna w działaniu, może nawet szybsza, działa lepiej i ma mniej błędów. Jedyny problem, to to że do ekranu startowego można dodawać skróty jedynie z poziomu zakładek. Nie chcą żeby używać ich przeglądarki, to trzeba ją olać. -
Wczoraj jednak oddali mi kasę (po ponad trzech miesiącach zwodzenia). Sklep, bo sam Aliexpress w trakcie okresu ochronnego zwraca bez problemu, nawet jak się płaci przelewami24. Poszedłem do sklepu i kupiłem nowego z oficjalnej polskiej dystrybucji.
-
To jest. Zniknęła informacja o prądzie ładowania.
-
Google maps i Here we go, ściągasz mapy offline i obydwie działają offline. Z aparatem to nie takie proste, sama zmiana aplikacji niewiele pomoże. Ewentualnie zmiana API aparatu.
-
Używasz oryginalnego MiFita i języka polskiego? Całość powiadomień niestety działa tylko z ustawionym językim angielskim w telefonie. Do pełnego działania z polskim chyba potrzebny jest modyfkowany MiFit. Piszę chyba, bo sam mam eng w systemie i wszystko działa. Tu masz dział i temat https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/
-
Bo to jest taka bardziej rozbudowana opaska. Opcje komunikacji w kierunku telefonu są ograniczone. Ale dzięki temu potrafi miesiąc na ładowaniu, jak opaska wytrzymać.
-
Można samemu, tylko ty masz Redmi Note4, czy Redmi4 (napisałeś w dziale Redmi 4, a w stopce masz Redmi Note 4), bo inaczej się to robi w Redmi Note, a inaczej w Redmi. w Redmi https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926 W Redmi Note klika się 4x w ustawieniach, informacje o telefonie, w wersję jądra.
-
Chyba różnica jest dużo mniejsza niż przy sekundniku.
-
Animowane, np z sekundnikiem. Białe, czy czarne nie ma znaczenia. Jakieś sensowne wytłumaczenie?
-
@ipfon Telefon, menu (trzy kreseczki na dole po lewej) ustawienia, ustawienia połączeń przychodzących, wygaś przy twarzy. Jak to źle działa, to trzeba skalibrować czujnik zbliżeniowy.
-
Możesz zmienić tylko ekran blokady na inny, np z jakiegoś domyślnego motywu. Elementy motywów można zmieniać i łączyć dowolnie.
-
Ta strona i porównanie to jakieś nieporozumienie. Niewiele tam prawdy.
-
Launcher, tapety to coś innego niż motyw. Dziwne że masz to od początku. Fabrycznie nie powinieneś mieć wgranego innego motywu. Autor tego motywu po prostu podpissał się na ekranie blokady. Zmiana tapety, czy launchera nic nie da. Trzeba zmienić motyw.
-
Dużo nauki przed tobą, łącznie z kursem szukania u wujka. To jest najprawdopodobniej imię i nazwisko twórcy motywu, chyba Turka. Lepiej się go nie pozbywaj, bo to może być karalne. Po prostu zainstaluj inny motyw. http://en.miui.com/thread-1213069-1-1.html
-
Kupiony na Allegro Redmi 5 plus "global"
FromWP odpowiedział(a) na lucas7911 temat w Dyskusja ogólna
Aktualizacja teraz jest w ustawieniach, informacje o telefonie. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
@Kosarz5 Ustawienia, Ekran blokady i hasła, Zaawansowane i tam wyłącz tryb kieszonkowy. Ten twój "pokrowiec" zasłania czujnik zbliżeniowy. -
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Nie pójdzie, bo masz zablokowany bl, czyli w trybie fastboot nic nie zrobisz. Trybu EDL (download) nie uruchomisz.- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
@electro69 Ftp w zupełności wystarcza. Przez przeglądarkę można tylko pobierać z telefonu. Najlepiej przez ekslorera w windows kliknąć dodaj i znajdzie adres ftp i tu działa w obydwie srtony. Albo np darmowy TotalCommander na Windows. -
Jak przywrócić FTP po aktualizacji 9.2.6.0 - rozwiązanie
FromWP odpowiedział(a) na Bazylich temat w Problemy techniczne
A która to wersja tego menedżera? Można pobrać najnowszą z apkmirror i zainstalować. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-fileexplorer-global/mi-fileexplorer-global-v1-180225-release/ powinno się udać i będzie serwer FTP. MiDrop w sumie tylko ten serwer uruchamia, czyli on jest. Jedynie brakuje dostępu do niego z poziomu menedżera plików.
