-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Zaryzykowałem. Na oryginalnym FW 0.1.1.17 i MiFit 3.3.4.6 instalują się i działają bez dodatkowych aplikacji (angielskie menu w telefonie). Największa zaleta, to lepsza czytelność i dodatkowa, to brak "dziwnych" znaków w miejscach polskich liter.
-
A na które wgrywałeś? Ja mam już 17 z bety MiFita i nie wiem czy ryzykować (przewrażliwiony jestem).
-
Tak Chińczycy w wersji beta 3.3.4.6. W oryginale 3.3.1 też ten błąd jest. Na razie można wyłączyć ogólnie powiadomienia MiFita.
-
Jednak przerobiłem po swojemu jak pisałem. Bt pojawia się tylko jak rozłączony. Tylko może mi ktoś mądrzejszy powiedziec o co chodzi w tej tarczy (i wielu innych), że ikon pogody nie ma po rozpakowaniu jako plików graficznych, a w działającej są i się zmieniają? EN_0304_PL_new2.bin
-
Pomiędzy pogodą a baterią trochę mało miejsca, pod ikoną pogody lepiej. Bt to tylko symbol który by się pojawiał przy rozłączonym. Przydaje się jak zostawisz telefon i tego nie zauważysz.
-
@Toldo już widzę, że trochę za małą spację w pulsie zrobiłem. Dodał bym jeszcze temp. pod ikoną pogody, Bt w lewym dolnym rogu i zamienił czerwone kolory w ikonie pogody (żeby tylko puls został czerwony). Tylko trochę więcej czasu potrzeba.
-
-
Trochę, ale warto na przyszłość, szczególnie jak masz kontakty z różnych krajów. Bez tego jesteś skazany na to że program odgadnie (albo nie) gdzie chcesz wysłać sms-a.
-
Chyba nie. Musisz mieć numery kontaktów wpisane poprawnie, tzn z numerem kierunkowym Szwecji (czy innego kraju), czyli +46 70.... a. Wtedy powinno działać bez problemu.
-
Paski się nie ukrywają, ale to zastępuje tryb pełnoekranowy (o ile działa w danej wersji, a w ostatniej 9.5.7 działa dobrze). Jak niczego nie zepsują (a często to robią i potem czasami naprawiają) to jest ok. Niestety systemowa od kiedy pamiętam, ma jeden poważny błąd . Nie potrafi skopiowanego linku wkleić do treści wiadomości, np na tym forum. Taki skopiowany link potrafi tylko wkleić w pasek adresu. Głównie z tego powodu (ale nie tylko) też używam Via i wszystkim polecam. Wyjątkowo dobrze poskładana i bez żadnych dodatkowych pluginów skutecznie blokuje reklamy!
-
To do dzieła! Na razie przerobiłeś tylko wygląd końcowy, a trzeba przerobić wszystkie elementy składowe. Potrzebujesz dwóch programów: AmazfitBipTools do rozpakowania (i ponownego spakowania po zmianach) i Amazfit_Bip_WF_Editor_ilgruppotester_v092b do edycji pliku json. Zobaczysz ile z tym zabawy.
-
Jak znajdziesz bin-a tej tarczy to tak. Tworzenie od podstaw to za dużo roboty. Na pewno znajdziesz multum podobnych https://amazfitwatchfaces.com/bip/
-
Mówi prawdę. Nie ma jej w twojej lokalizacji. Zablokowali.
-
Duża czytelna, czarne tło. Tylko puls, temperatura, pogoda, bateria, czas 24h, dystans, kroki. Separator pomiędzy godziną i minutami jest wskaźnikiem BT (zielona kreska połączony, czerwona rozłączony). Przeróbka jednej z popularniejszych w mobilnej rosyjskiej aplikacji Amazfit Bip Watch Face (która niestety nie podaje autora oryginału). bigclear.bin
-
Na tarczach bez pogody na pewno . Na 3.3.4.1 nie miałem problemów ze znikającą pogodą, na stable 3.3.1 niestety tak. Na razie na 3.3.4.6 też jest ok.
-
To kupuj nie pytaj jak wiesz. Fake romy też mają Google Play. Z opisu niewiele wynika.
-
Nikt ci raczej nie odpowie, bo to pytanie dla wróżki. Nie napisali jaka to wersja, ale najprawdopodobniej cińska z chińskim romem, czyli język chiński i angielski, bez Googla. Jak tak, to wgranie normalnego romu będzie możliwe, ale na pewno nie od razu po zakupie i najprawdopodobniej dopiero po odblokowaniu bootloadera.
-
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
Tu to chyba powinno być. Raczej problem tej konkretnej wersji romu dla twojego telefonu, ale musiał by ci to potwierdzić ktoś z Redmi 4. -
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
A jak wejdziesz w Hasło blokady na tym pierwszym screenie? -
Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na XiaoRén temat w Dyskusja ogólna
@blablowy teraz to powinieneś mieć nie w zaawansowanych, tylko w Ustaw ekran blokady, Wymagaj hasła. -
Niestety masz tam wybór "Pokaż wszystkie połączenia" i tego wyboru chyba nie można usuąć.
-
Panel sterowania, Lista blokowanych, Ustawienia (zębatka na górze po prawej) Powiadomienia o blokowanych na samym dole i tam wybierz.
-
Aktualizacja oprogramowania a problem z autoobracaniem ekranu?
FromWP odpowiedział(a) na Bas temat w Problemy techniczne
@Bas reset do ustawień fabrycznych powinien pomóc. Dużo ludzi ma problemy po tej aktualizacji i z reguły to pomaga -
Chyba się nie da. Niestety to jedna z większych wad bip-a. Co z tego że powiadamia jak za chwilę tego nie widać.
-
Raz połączony z kontem Xiaomi, pamięta to na zawsze (chyba że go wylogujesz), nawet po flashu. To dosyć skuteczne zabezpieczenie, bardzo trudne (może nawet niemożliwe) do złamania. Przy zablokowanym bl, bez znajomości hasła do konta telefon jest bezużyteczny.
