Vergiliusz

Użytkownicy
 • Content Count

  882
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Vergiliusz last won the day on July 14 2017

Vergiliusz had the most liked content!

Community Reputation

166 Excellent

1 Follower

About Vergiliusz

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 04/02/1966

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  mi-blog.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7 + GTR 47mm

Recent Profile Visitors

1,919 profile views
 1. Muszę potwierdzić Twoje spostrzeżenia co do baterii. Na MIUI 10 było z tym lepiej. Teraz wystarczy włączyć WiFi żeby bateria w oczach leciała.
 2. Nie wiem czemu ale wychodzi na to, że to nie jest najlepsze urządzenie tej firmy a już dużo lepiej ponoć jest w jego odpowiedniku ale wyglądającego na modłę Apple czyli w modelu GTS
 3. Dodam i ja swoje parę groszy do tej litanii żali. Zdawałem sobie sprawę, że GTR to co innego niż Stratos ale zmieniłem go na nowszy model. Ogólnie, nie mam większych zastrzeżeń do urządzenia ale jednak mam kilka. 1. bardzo duże a mianowicie zastrzeżenie co do GPS, działa on z aktualizacji na aktualizację coraz gorzej. To jest tragedia. 2. Bateria, miało być tak pięknie w broszurkach lecz...jest nieco lepiej jak w poprzednikach. Ani razu nie udało mi się osiągnąć 14 dni ale wiem, że są tacy którzy to osiągnęli bez powiadomień i AoD. 3. Z tym się pogodziłem w momencie podjęcia decyzji zakupu ale brak możliwości dogrania aplikacji jednak trochę boli. Powiadomienia z kolei działają bez problemu, nie ma tu problemu też z czcionką i Polskim znakami ale żeby czepiać się o czcionkę w chińskim produkcie który jak już wypuszczony jest na rynek GLOBAL? Powaznie? To aż takim pępkiem świata staliśmy się dzięki wiodącej partii? Ogólnie rzecz biorąc jest to odpowiednik Huawei GT i nawet podobnie wygląda.
 4. Motyw może być uszkodzony, tez tak miałem. Spróbuj z innym.
 5. Xiaomi przez wymogi EU wprowadziło trochę zamieszania. Mamy wersję GLOBAL i można powiedzieć, że GLOBAL EU. GLOBAL EU albo prawidłowo EEA to jest to to samo co zwykły GLOBAL przy czym ma wprowadzone zmiany podyktowane przez wymogi prawa unijnego chociażby ze względu na RODO i nie ma tu motywów oraz innych drobnych rzeczy które nie są wszem i wobec znane. Brak motywów to jest to co jako pierwsze rzuca się w oczy.
 6. Nie, nie można chyba, że po odblokowaniu bootloadera
 7. Czy tylko mi się wydaje, że szli jak burza kiedy dołączył do nich Hugo? Teraz to robi się Chińska papka a szkoda.
 8. Ten Meitu na grafice wygląda zupełni jak Zenfone 6, przynajmniej jeżeli chodzi o kamerkę i jej mechanizm otwierania.
 9. @kemot7 nie wiem, mam tą wersję ROM ale nie korzystam z powiadomień. Mam je wyłączone. Z tego co wiem to na każdym telefonie jest ten problem. Ja przynajmniej na tej grupie: https://c.mi.com/pl/index.php widziałem jak ktoś pisał o tym na Mi 8 Lite.
 10. Nie bardzo rozumiem pytanie, producent i wsparcie nadal jest w Chinach. To Xiaomi wydaje poprawki i aktualizację zabezpieczeń. Póki co aktualizacje zabezpieczeń są wydawane co miesiąc lub dwa, teoretycznie wraz z nimi są poprawki błędów w MIUI.
 11. Podsumowując, wszystkie tanie urządzenia będą miały wydawaną wersję stable przez niewiadomy czas, póki Xiaomi się nie rozmyśli i nie zakończy wsparcia. Wychodzi na to że nawet dla nich prawdopodobnie będą zamknięte bety bo jakoś błędy trzeba weryfikować i poprawiać. Chyba, że będą wydawane co jakiś czas tylko łatki zabezpieczeń. Tak? Jeżeli bety publiczne będą wyłączone to wynika to chyba tylko z tego, że nic nie dawały. Jeszcze na oficjalnym forum w dziale zgłaszania błędów był jeden wielki " pier***nik" zamiast błędów to ludzie zgłaszali swoje problemy z nieumiejętną konfiguracją albo czemu coś było wcześniej a teraz niema. Jeżeli będą mimo wszystko zamknięte bety dla każdego urządzenia bo o tym nie było ani słowa, to świat się nie zawali.
 12. @canibaloMam Xiaomi Home ale nie ma tam takiej opcji, przynajmniej ja nie widzę. Są tylko scenariusze do ustawienia, brak światła lub ruch, ruch lub brak w ciągu jakiegoś czasu. Takie opcje są u mnie
 13. @pkonrad jesteś na bieżąco z wydaniami MIUI a czy masz może info kiedy wypuszczona będzie Beta Global Public? Obiecali to w marcu i na zamkniętej Becie się skończyło chyba.
 14. Witam, prócz zwykłego czujnika ruchu mam też ten z serii Aquara ponieważ ma on czujnik światła i tu jest moje pytanie. Czy jest jakiś sposób by ustawić ilość lumenów przy których zapala się światło? Póki co, działa to z automatu.