Vergiliusz

Użytkownicy
 • Content Count

  873
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Vergiliusz last won the day on July 14 2017

Vergiliusz had the most liked content!

Community Reputation

166 Excellent

About Vergiliusz

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 04/02/1966

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7 + Stratos

Recent Profile Visitors

1541 profile views
 1. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  @kemot7 nie wiem, mam tą wersję ROM ale nie korzystam z powiadomień. Mam je wyłączone. Z tego co wiem to na każdym telefonie jest ten problem. Ja przynajmniej na tej grupie: https://c.mi.com/pl/index.php widziałem jak ktoś pisał o tym na Mi 8 Lite.
 2. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie bardzo rozumiem pytanie, producent i wsparcie nadal jest w Chinach. To Xiaomi wydaje poprawki i aktualizację zabezpieczeń. Póki co aktualizacje zabezpieczeń są wydawane co miesiąc lub dwa, teoretycznie wraz z nimi są poprawki błędów w MIUI.
 3. Vergiliusz

  Zmiany w MIUI Beta

  Podsumowując, wszystkie tanie urządzenia będą miały wydawaną wersję stable przez niewiadomy czas, póki Xiaomi się nie rozmyśli i nie zakończy wsparcia. Wychodzi na to że nawet dla nich prawdopodobnie będą zamknięte bety bo jakoś błędy trzeba weryfikować i poprawiać. Chyba, że będą wydawane co jakiś czas tylko łatki zabezpieczeń. Tak? Jeżeli bety publiczne będą wyłączone to wynika to chyba tylko z tego, że nic nie dawały. Jeszcze na oficjalnym forum w dziale zgłaszania błędów był jeden wielki " pier***nik" zamiast błędów to ludzie zgłaszali swoje problemy z nieumiejętną konfiguracją albo czemu coś było wcześniej a teraz niema. Jeżeli będą mimo wszystko zamknięte bety dla każdego urządzenia bo o tym nie było ani słowa, to świat się nie zawali.
 4. Vergiliusz

  Aquara Motion Sensor

  @canibaloMam Xiaomi Home ale nie ma tam takiej opcji, przynajmniej ja nie widzę. Są tylko scenariusze do ustawienia, brak światła lub ruch, ruch lub brak w ciągu jakiegoś czasu. Takie opcje są u mnie
 5. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  @pkonrad jesteś na bieżąco z wydaniami MIUI a czy masz może info kiedy wypuszczona będzie Beta Global Public? Obiecali to w marcu i na zamkniętej Becie się skończyło chyba.
 6. Vergiliusz

  Aquara Motion Sensor

  Witam, prócz zwykłego czujnika ruchu mam też ten z serii Aquara ponieważ ma on czujnik światła i tu jest moje pytanie. Czy jest jakiś sposób by ustawić ilość lumenów przy których zapala się światło? Póki co, działa to z automatu.
 7. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie ma bo jest EEA 10.3.2 a ma to samo co GLOBAL, no może to samo za wyjątkiem tego co UE wycięło, kwestia numeracji w tym przypadku nie ma znaczenia aż tak dużego.
 8. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Obie są prawidłowe i oficjalne, przy czym jak to już było tu wałkowane, jeden ma wersję dla Europy a drugi GLOBAL. Z tego co mi jeden Chińczyk ( chyba) napisał, nie da się wrzucić jednej wersji na drugą bez odblokowania bootloadera. Pytanie tylko po co, skoro to są te same wersje? Jeżeli już chcesz odblokować to wgraj sobie xiaomi.eu/miuipolska i chociaż nie będzie później płaczu, że coś nie działa.
 9. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  To zależy jaką wersję MIUI masz obecnie, EEA czy GLOBAL. Jeżeli masz EEA to telefon nie zaktualizuje się do podanej przez Ciebie lecz do V 10.3.2.0 PFGEUXM. ROM V10.3.5.0.PFGMIXM jest dla wersji GLOBAL
 10. Vergiliusz

  Galeria i folder

  @MiciuuWejdz do galerii --> trzy kropki w prawym rogu --> wybierz opcję: POKAŻ LOKALNE FOLDERY albo ALBUMY
 11. Co prawda nie znalazłem dla RN7 ale pasują te od Mi 8 Lite. Przy wystającym obiektywie, zwłaszcza jeżeli kładziemy telefon np. na blacie biurka albo innej powierzchni albo normalnie w kieszeni, możemy zarysować szkło obiektywu, może to zbędne ale ja używam żeby zabezpieczyć aparat. https://pl.aliexpress.com/item/Powr-t-obiektyw-aparatu-hartowanego-szk-a-dla-Xiao-mi-Pocophone-F1-mi-8-SE-A2/32962339125.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fWYC8fI
 12. Vergiliusz

  Etui / case

  Jeżeli chodzi o case to z całą odpowiedzialnością mogę polecić CAFELE https://pl.aliexpress.com/item/CAFELE-oryginalny-mi-kki-telefon-obudowa-do-Xiaomi-Redmi-Note-7-Ultra-cienka-TPU-etui-na/32970288616.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fEylHZT
 13. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  To może źle zadałem pytanie, czym się różni ROM dla Redmi Note 7 Global od ROMu dla Redmi Note7 EEA. Pytam ponieważ zauważyłem, że kiedy tylko dodali w końcu te urządzenia do działu DOWNLOAD to najpierw był Redmi Note 7 EEA a teraz pojawił sie też GLOBAL. Dobra, już znalazłem odpowiedź: https://c.mi.com/thread-1911895-1-0.html EEA to ROM GLOBAL ale z modyfikacjami dla Europy, pewnie wymuszonymi przez UE. GLOBAL to po prostu GLOBAL.
 14. Vergiliusz

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Czym różnią się te dwie wersje: Redmi Note 7 Global a Redmi Note 7 EEA