Vergiliusz

Użytkownicy
 • Content Count

  879
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Vergiliusz last won the day on July 14 2017

Vergiliusz had the most liked content!

Community Reputation

166 Excellent

About Vergiliusz

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 04/02/1966

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7 + Stratos

Recent Profile Visitors

1,637 profile views
 1. Motyw może być uszkodzony, tez tak miałem. Spróbuj z innym.
 2. Xiaomi przez wymogi EU wprowadziło trochę zamieszania. Mamy wersję GLOBAL i można powiedzieć, że GLOBAL EU. GLOBAL EU albo prawidłowo EEA to jest to to samo co zwykły GLOBAL przy czym ma wprowadzone zmiany podyktowane przez wymogi prawa unijnego chociażby ze względu na RODO i nie ma tu motywów oraz innych drobnych rzeczy które nie są wszem i wobec znane. Brak motywów to jest to co jako pierwsze rzuca się w oczy.
 3. Nie, nie można chyba, że po odblokowaniu bootloadera
 4. Czy tylko mi się wydaje, że szli jak burza kiedy dołączył do nich Hugo? Teraz to robi się Chińska papka a szkoda.
 5. Ten Meitu na grafice wygląda zupełni jak Zenfone 6, przynajmniej jeżeli chodzi o kamerkę i jej mechanizm otwierania.
 6. @kemot7 nie wiem, mam tą wersję ROM ale nie korzystam z powiadomień. Mam je wyłączone. Z tego co wiem to na każdym telefonie jest ten problem. Ja przynajmniej na tej grupie: https://c.mi.com/pl/index.php widziałem jak ktoś pisał o tym na Mi 8 Lite.
 7. Nie bardzo rozumiem pytanie, producent i wsparcie nadal jest w Chinach. To Xiaomi wydaje poprawki i aktualizację zabezpieczeń. Póki co aktualizacje zabezpieczeń są wydawane co miesiąc lub dwa, teoretycznie wraz z nimi są poprawki błędów w MIUI.
 8. Podsumowując, wszystkie tanie urządzenia będą miały wydawaną wersję stable przez niewiadomy czas, póki Xiaomi się nie rozmyśli i nie zakończy wsparcia. Wychodzi na to że nawet dla nich prawdopodobnie będą zamknięte bety bo jakoś błędy trzeba weryfikować i poprawiać. Chyba, że będą wydawane co jakiś czas tylko łatki zabezpieczeń. Tak? Jeżeli bety publiczne będą wyłączone to wynika to chyba tylko z tego, że nic nie dawały. Jeszcze na oficjalnym forum w dziale zgłaszania błędów był jeden wielki " pier***nik" zamiast błędów to ludzie zgłaszali swoje problemy z nieumiejętną konfiguracją albo czemu coś było wcześniej a teraz niema. Jeżeli będą mimo wszystko zamknięte bety dla każdego urządzenia bo o tym nie było ani słowa, to świat się nie zawali.
 9. @canibaloMam Xiaomi Home ale nie ma tam takiej opcji, przynajmniej ja nie widzę. Są tylko scenariusze do ustawienia, brak światła lub ruch, ruch lub brak w ciągu jakiegoś czasu. Takie opcje są u mnie
 10. @pkonrad jesteś na bieżąco z wydaniami MIUI a czy masz może info kiedy wypuszczona będzie Beta Global Public? Obiecali to w marcu i na zamkniętej Becie się skończyło chyba.
 11. Witam, prócz zwykłego czujnika ruchu mam też ten z serii Aquara ponieważ ma on czujnik światła i tu jest moje pytanie. Czy jest jakiś sposób by ustawić ilość lumenów przy których zapala się światło? Póki co, działa to z automatu.
 12. Nie ma bo jest EEA 10.3.2 a ma to samo co GLOBAL, no może to samo za wyjątkiem tego co UE wycięło, kwestia numeracji w tym przypadku nie ma znaczenia aż tak dużego.
 13. Obie są prawidłowe i oficjalne, przy czym jak to już było tu wałkowane, jeden ma wersję dla Europy a drugi GLOBAL. Z tego co mi jeden Chińczyk ( chyba) napisał, nie da się wrzucić jednej wersji na drugą bez odblokowania bootloadera. Pytanie tylko po co, skoro to są te same wersje? Jeżeli już chcesz odblokować to wgraj sobie xiaomi.eu/miuipolska i chociaż nie będzie później płaczu, że coś nie działa.