Vergiliusz

Użytkownicy
 • Content Count

  828
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Vergiliusz last won the day on July 14 2017

Vergiliusz had the most liked content!

Community Reputation

156 Excellent

About Vergiliusz

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 04/02/1966

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 Pro + Amazfi

Recent Profile Visitors

1333 profile views
 1. Vergiliusz

  Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

  A jak z baterią, jakie wrażenia z użytkowania. Czuć w tym chociaż namiastkę pełnego Mi 8? CIekawy jestem jak będzie ze wsparciem czy nie porzucą za szybko, chociaż biorąc pod uwagę to jak się sprzedaje i przynosi kasę to raczej nie.
 2. Vergiliusz

  Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

  Przesiadam się z Redmi 4 Prime więc teoretycznie każda zmiana powinna być lepsza...boli mnie trochę że Mi 8 lite nie ma irda no ale wiadomo wszystkiego mieć nie można a jak się chce to pozostaje Mi 8 w pełnej gamie od SE po Pro.
 3. Vergiliusz

  Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

  Panowie zastanawiam się nad tym modelem, ogólnie warto czy lepiej poczekać na jakieś tegoroczne premiery?
 4. Vergiliusz

  Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

  Jak dobrze widziałem w opisach to tutaj brak jest podczerwieni i dioda powiadomień tylko w jednym kolorze?
 5. Vergiliusz

  Redmi 4 Prime

  No to Xiaomi pokazało jakie dla nich ma znaczenie hasła MIUI czyli Mi U I. Albo jest to efekt decyzji xiaomi.eu bo jak to napisali: nie mają na takie starocie czasu a robią to za darmo.
 6. Vergiliusz

  MIUI 8.12.20

  Szanony Panie Adminie, czyż forum nie jest do dzielenia się przemyśleniami? Jezeli jestem w błędzie mozna kulturalnie naprowadzic na wlasciwa droge....po co te grozby??
 7. Vergiliusz

  MIUI 8.12.20

  Zacinający się launcher w wersji 8.12.6 przy uruchomieniu aplikacji posiadającej blokadę dostępu użytkownika. Gubiąca nazwy kontaktów od wersji 8.11.22 aplikacja SMS i to do tej pory nie naprawione. Teraz po aktualizacji błąd menadżera konfiguracji zaraz po uruchomieniu się telefonu. Coraz gorszy zasięg sieci GSM a co w zamian? Zmiana ikonki LTE na 4G albo odwrotnie. Już nie wspomnę że aktualizacja zabezpieczeń jest z kwietnia.
 8. Vergiliusz

  MIUI 8.12.20

  Mi to pomogło ale nie na tym polega idea aktualizacji. Niestety aplikacja SMS nadal u mnie się sypała więc wróciłem do 8.11.15
 9. Vergiliusz

  MIUI 8.12.20

  Nowa opcja w Ustawieniach: Alarmowy sygnał SOS (wysyłanie sms z lokalizacją do wybranych kontaktów) @ZduneX25Dla którego telefonu bo ja w Redmi 4 tego nie mam?
 10. Vergiliusz

  MIUI 8.12.20

  Pytanko mam, oczywiście admini mogą je usunąć, zależnie od tego jaka będzie ich decyzja. Pytanie dotyczy ogólnie ROMów i może być tu nie mile widziane. Zauważyłem na swoim urządzeniu które może być tu jako "corpus delicti" iż aktualizację od 8.11.22 do 8.12.6 dla mojego Redmi 4 Prime sa strasznie niedopracowane i z wydania na wydanie coraz gorsze. Tak wiem że to BETA i nikt nie każe mi instalować ale ostatnia udana wersja to 8.11.15. Pozostałe ( nie wiem jak z dzisiejszym) mają same problemy, zawieszanie nakładki, aplikacja SMS nie wyświetla kontaktów, coraz gorszy zasięg sieci GSM. Czy inni użytkownicy Redmi 4 Prime/Pro też to zaobserwowali czy tylko ja szukam dziury w całym. Na oficjalnym forum padła plotka ( nie potwierdzona) że dla starszych wersji urządzeń aktualizację robią Hindusi a tylko dla topowych modeli i świeżynek jest to robione nadal w Chinach.
 11. Vergiliusz

  MIUI 10 stable - V10.1.1.0.MBECNFI

  Na oficjalnym forum to jest taka durnota: http://en.miui.com/thread-1348986-1-1.html
 12. Vergiliusz

  Team Viewer na Xiaomi

  To stary wątek ale wrócę do niego. Czy Team Viewer nie tylko łaczy się z innymi Xiaomi ale i pozwala na sterowanie nimi? Ja mogę z dowolnym innym urządzeniem się połączyć, mogę nim sterować ale nie Xiami. Z Xiaomi tylko łączy się i wyświetla to co na ekranie danego urzadzenia aktualnie jest, nie mogę przewijać kart ani nic innego robić.
 13. Witam, czy działa Wam aplikacja Mi Remote Assistant do zdalnego połączenia pomiędzy dwoma telefonami Mi? U mnie po zainstalowaniu za każdym razem wywala się, nie ważne jaką mam wersję systemu pobieraną z xiaomi.eu. Team Viewer działa ale tylko częściowo, łączy się i wyświetla pulpit ale nie można sterować drugim urządzeniem.
 14. Vergiliusz

  MIUI 8.8.23

  Czy ktoś ma może informacje jak pewne i skuteczne jest to narzędzie? Na pierwszy rzut oka nie robi nic szczególnego, nic czego nie robiły by dotychczasowe apki w panelu sterowania.
 15. Vergiliusz

  MIUI 8.8.23

  Panowie piszecie o problemach ze sklonowanymi aplikacjami po wgraniu najnowszej aktualizacji, ale zauważyliście coś takiego? To jest nie przetłumaczone i jest to kolejne narządzie diagnostyczne?