Jump to content

Vergiliusz

Użytkownicy
 • Content Count

  901
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Vergiliusz last won the day on July 14 2017

Vergiliusz had the most liked content!

Community Reputation

169 Excellent

About Vergiliusz

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 04/02/1966

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  mi-blog.pl

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN8P + GTR 47mm

Recent Profile Visitors

2,381 profile views
 1. Jeżeli 1s ma tylko 85% baterii to normlane że jedna kreska mruga, u mnie jest tak samo. Pro2 ma większą baterię. Dziwne jest to jednak, że w Pro2 nie mruga przy takim poziomie.
 2. Czy obie były naładowane do końca? Czy tylko uruchomione? Bo jeżeli tylko uruchomione to pewnie na 1s jest jakie 90% baterii, trzeba trochę wyjeździć bo nie ma sensu ładowania jej teraz. W Pro2 bateria w pełni naładowana. Czy może chodzi o to że na 1s po naładowaniu mruga ten jeden pasek?
 3. A jak ten hard reset był robiony? Ewentualnie pozostaje użyć alternatywnych aplikacji jak m365 dashboard jeżeli jest na iOS.
 4. Nie wiem czy nie będzie konieczne wcześniejsze połączenie hulajnogi z danym kontem żeby z niego ją usunąć. Sprawa może wyglądać jak z komponentami eko systemu ale mogę się mylić.
 5. Dobra już wiem, temat można zamknąć. m365 ma 14,5 cm tak tak samo jest w m365 1s a wersja m365 Pro ma 17 cm szerokości podestu.
 6. Możesz spróbować kombinacji chyba że była robiona bo nie wiem co masz na myśli pisząc hard reset hulajnogi.
 7. Witam. Proszę o informację, czy ktoś jest mi w stanie podać wymiary podestów obu hulajnóg? A może są one takie same? Chodzi mi o różnicę lub ich brak ze względu na chęć dokupienia składanego siodełka ale...na naszym rodzimym portalu są siodełka które według sprzedawców pasują do m365 ale nie do Pro. Tu też moje pytanie, czy pomiędzy m365 a m365 essential są różnice w szerokości podestów. m365 ma szerokość 14 cm, podobnie 1s ale jak to jest ze starszymi?
 8. Ale żeby zardzewiała aż tak? Ja rozumiem miejsce styku z klockami, tak jak to było wspomniane, w samochodzie tarcza też zardzewieje jak samochód stoi ale to pokazuje, że albo można nabyć tarczę jakiejś marnej jakości albo typ trzymał ją cały czas na dworze bez czyszczenia w złych warunkach. Ten człowiek ma ceny w EURO czy Dolarach bo jakiś dziwny ten znaczek przy kwotach jakie umieścił na swojej stronie?
 9. Dziękuję, a czy możecie Panowie coś dobrego polecić? Ali wolałbym uniknąć bo już nie jeden opis widziałem jak tarcze rdzewieją. Na Allegro też jest pełno tego i w sumie od sprawdzonych sprzedawców można byłoby brać w ciemno np taki sklep w którym brałem zawieszenie Monorim a jest tym sprzedawcą sklep tazz_pl czy jakoś tak.
 10. To już stary wpis ale odświeżę. Tak łyżki powinny być plastykowe ale przy zdejmowaniu opony z przedniego opona potrzebna woda święcona Ja złamałem 4 łyżki i wszystko co odłamało się wpadło do środka tak więc o poddaniu się nie mogło być mowy. W końcu nerwy wzięły górę i pociąłem przednią oponę szczypcami tak by nie uszkodzić dętki i zeszła. Tył to bajka w porównaniu do przodu.
 11. Witam, czytam i czytam różne fora i portale i nie mogę się doszukać się ważnej dla mnie informacji. Czy przymierzając się do wymiany zacisku na XTECH HB100 muszę wymienić również tarczę? Czy wystarczy tylko adapter do zacisku a tarcza może pozostać fabryczna?
 12. To prawda, nie ma żadnej poprawy, jedyna zmiana to aktualizacja zabezpieczeń na te z maja. Jak żarło baterię tak żre nadal.
 13. Ciekawe kiedy będzie Android 10 chyba jako ostatni ze zaktualizowanych Androidów bo w tym tempie wydawania nowych urządzeń a kończenia wsparcia dla starych to z końcem roku RN7 będzie pewnie EOL. A MIUI i tak będzie napchane błędami z aktualizacji w aktualizacje
 14. NIestety 1.95% zip error jak wcześniej przy wgraniu aktualizacji OTA. Pomogło wgranie aktualizacji całego ROM.
 15. Czy da się wrzucić na MIUI 11.06? Bo wczoraj coś pojawiło się na innym portalu i przy próbie aktualizacji za każdym razem pojawiał mi się błąd pliku zip
×
×
 • Create New...