Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie, to badziewie od reklam w systemowych aplikacjach Xiaomi. Nie przejmuj się, co najwyżej będziesz miał nieaktualne propozycje reklam.
  2. Użyć telefonu z Androidem i zmienić częstotliwość. Zmiana pozostaje. Tak. W 3s wywalili mikrofon i możliwość przekierowania rozmów na głośniki. W 2s to tylko było, ale się nie sprawdziło, dlatego wywalili.
  3. W zainstalowanych aplikacjach znajdź systemową msa i odbierz jej wszystkie możliwe uprawnienia. Można ją też po prostu odinstalować (komendami adb shell). To ona jest odpowiedzialna za reklamy w systemowych aplikacjach. Dodatkowo w ustawieniach Panelu sterowania trzeba odznaczyć "odbierz propozycje" (w niektórych systemowych też jest taka opcja). U siebie nie mam żadnych reklam na globalu. Nawet w przeglądarce, alu tu dlatego że używam Via browser, która w sobie ma skuteczną opcję blokowania reklam.
  4. Do niczego. Tzn dzięki niej masz reklamy w niektórych aplikacjach systemowych. Najlepiej pozabierać jej wszystkie uprawnienia, ograniczyć użycie danych, albo nawet odinstalować.
  5. Nie zawsze starsza wersja sie instaluje, nawet po odistalowaniu bieżącej. Jest nowsza 9.5.9 MiBrowser-a na apkmirror, ta wersja jest ok i powinna się zainstalować na to co masz. Co do pogody, to chyba żadna wersja teraz nie działa dobrze, niezależnie od uprawnień.
  6. A masz ustawione w menu wyświetlania kontaktów "Powiąż zdjęcie z kontaktem"? Może jeszcze wyłączenie widoczności kontaktów z SIM pomoże. Sporadycznie zdaża się, że wyświetla tylko numer.
  7. @Xanth widziałem, to przeróbka mojej przeróbki (trochę przegiąłem, ale kolorowo) https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5825 Dzisiaj chciałem tam dodać swoją inną, ale coś z logowaniem przy wysyłce nie tak.
  8. Nie powinien. Mi wystarcza oryginalny MiFit i tylko dograne polskie pogrubione fonty.
  9. Do dostarczonego z zegarkiem, to lepiej nie, bo trzeba by się sporo cofnąć i mogło by to zaszkodzić. Do nowszego oryginalnego tak. Chyba wystarczy po prostu wgrać nowszy oryginał MiFita który ma nowsze FW. Najnowsza oryginalna beta (u mnie działa bez problemów) 3.3.4.10 z FW 0.1.1.29 do pobrania tu: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-3-4-10-release/
  10. Właśnie tak jak piszesz. Nie ma to związku z tarczą czy wersją MiFita, a najprawdopodobniej działaniem serwerów pogodowych. Jak nie może znaleźć informacji o aktualnej temperaturze, to po prostu jej nie wyświetla. Raz to działa lepej raz gorzej. Jedyny plus to to, że jak tą temperaturę już wyświetla to jest ona w miarę aktualna.
  11. Raczej nie. Piszę raczej bo nie pamiętam jak było przed wgraniem. Tam to chyba trzeba by zmienić fonty w FW, czy Res i to zmieniało by się przy aktualizacjach FW. Samo wgranie pogrubionych polskich fontów jest raczej bezpieczne. Wgraj i sam zobaczysz. Różnica w czytelności powiadomień jest naprawdę duża i to powinna być operacja obowiązkowa. Dodatkowo fonty nie zmieniają się po aktualizacji FW (przynajmniej na razie).
  12. Przez dihthering tak, tylko przy tej rozdzielczości rewelacji niestety nie ma, bo praktycznie widać pojedyncze piksele.
  13. Osiem. Tu jest do pobrania paleta tych kolorów dla PS-a https://mega.nz/#!PQgVhIaJ!dR6RwuyOj_cVWYG8l5nzXLCv0D-iG11_RvNA5lvrLb0
  14. @Malcerz Żaden z tych. Tylko plik z przerobionymi czcionkami. Fw i res zostaje to samo. Muaisz poszukać, jest tu na forum. Ten https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=437710
  15. Niestety tak może być, a dzisiaj temperatura zniknęła na dobre. W telefonie też systemowa pokazuje że dane niedostępne. Ogólnie z pogodą w Miui (czyli od Xiaomi) od pewnego czasu są problemy bo coś zmieniają i kombinują z serwerami. Tylko w telefonie z reguły pokazuje stare, nieaktualne dane, a w Bip-ie w miejscu bieżącej temperatury nie pokazuje nic.
  16. Tak, też raz wczoraj zauważyłem brak temperatury, ale trwało to chwilę. Na poprzednich pogoda znikała nagminnie.
  17. Mam podobne zdanie. Trochę się zagęściło, czas jako najważniejszy jest wyróżniony, a reszta praktycznie nie straciła na czytelności i ogólnym klimacie tarczy. W swojej jeszcze ikonę alarmu upchnąłem (tylko jak włączony).
  18. @Xanth No coś w tej tarczy jest. Też ją już podobnie przerobiłem (nawet dwukrotnie) i wrzuciłem tu: https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5559 https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5409
  19. Wygląda na to że w najnowszej becie MiFita 3.3.4.9 naprawili znikającą pogodę i FW jest już 0.1.1.25.
  20. Niestety na razie nie wszystko działa. Trzeba poczekać, może będzie lepiej.
  21. Czyli to co nadawali, że porzucili to były bzdury. W sumie potrzebna jest tego typu aplikacja i konkurencja takie ma.
  22. Bez sensu, żeby używać dodatkowej aplikacji tylko do kopiowania linków. Po prostu napisałem co jest nie tak z systemową. Poza tym błędem reszta jest do zaakceptowania, ale też używam Via już dosyć długo. Ta znowu ma inny problem, a włąściwie, tylko niedogodnosć. Nie da się dodawać linków do strony domowej bezpośrednio z menu, jedynie z zapisanych zakładek (chyba że coś przeoczyłem, ale wątpię). Poza tym wymiata konkurencję.
  23. @TheLoras Dawniej wystarczyło ustawienie języka angielskiego w systemie telefonu, przy pierwszym uruchomieniu MiFita. Ustawienie każdego innego skutkuje odpaleniem chińskiego. Jak teraz nie wiem, musisz sprawdzić. Poza zmianą języka w telefonie na eng nic w iOS-ie nie zrobisz. Żeby na stałe nie mieć chińskiego trzeba zmienić hardware zegarka z chińskiego na globalne. Do tego potrzebny Android i komputer, ale to trochę zabawy. Instrukcje znajdziesz na tym forum.
  24. Dlatego powiększyłem w stosunku do oryginału. Na tyle na ile było to możliwe, bez utraty klimatu tarczy.
  25. Może i ładne, ale czytelność niektórych elementów (z gorszym wzrokiem) niestety problematyczna i wymaga skupienia. Daltego jeszcze raz przerobiłem tą cyfrową od kolegi @Toldo bo tam dla mnie wszystko czytelne. Trochę bałaganu wprowadziłem powiększając zegar, ale nadal jest ok. Bt tylko jak rozłączony. EN_0304_PL_big.bin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...