-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Wraca, bo masz chińską wersję, która nie toleruje polskiego. Trzeba chyba pomyśleć o trwałej przeróbce chińskiej wersji na globalną. Dlaczego przerwało połączenie w trakcie wgrywania res to trudno powiedzieć. Najpierw trzeba chyba FW, potem RES. Niestety ta operacja zawsze bywa ryzykowna, a błędy mogą skutkować ucegleniem zegarka (czego sam już niestety kiedyś doświadczyłem).
-
Jak instalujesz oryginalnego na moda, wersję stable na nowszą betę, starszą na nowszą, to normalne. Wyłącz MiFita, ustaw angielski jako systemowy w telefonie, uruchom MiFita ponownie i jezyk powinien się zmienić na angielski. Przed uruchomieniem Gadgedbridge ustaw widoczność zegarka w MiFit.
-
W sklepie pojawiła się aplikacja (Rokitskiy DEV) Amazfit Bip do cześciowej automatyzacji zmian tarcz bin. Działa całkiem sprawnie i nie trzeba już pamiętać nazw tarcz z MiFita. Z automatu zastępuje jedną z czterech pierwszych nową. Może być .bin pobrany z ciągle aktualizowanej bazy, albo lokalny własny. A tu moja aktualna, duża, czytelna (dobra dla słabszego wzroku). Tylko puls, pogoda, bateria, godzina, dystans i kroki. bigblack.bin
-
Wybrałbym Yi lite https://gizchina.com.pl/2018/03/10/yi-lite-yi-2k-czy-xiaomi-mijia-4k-porownalismy-trzy-chinskie-kamery/ w tej cenie niczego lepszego chyba nie znajdziesz.
-
Nie zresetowałeś, ani nie uruchomiłeś żadnego przywracania, bo tam tego nie ma. Uruchomiłeś tylko chińskie menu serwisowe, ale co tam wcisnąłeś to nie wiem. Chyba jedyny sposób (niestety związany z utratą danych) to przywrócenie do ustawień fabrycznych przez recovery. Trzeba wyłączyć telefon i włączyć trzymając wszystkie 3 klawisze vol+ vol- i power. Uruchomi się recovery z trzema opcjami. Trzeba wybrać Wipe data i po tej operacji powinien się juz bez problemu uruchomić (trochę to może potrwać).
-
Xiaoyi Home Camera-Brak połączenia
FromWP odpowiedział(a) na zoltanx16 temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Tak ci napisałem w poście powyżej twojego.- 7 odpowiedzi
-
- brak połączenia
- problem
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Xiaoyi Home Camera-Brak połączenia
FromWP odpowiedział(a) na zoltanx16 temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Trzeba długo przytrzymać ten przycisk na kamerze i zaznaczyć pole "Wait until...." jak zagada to Next. Chyba dopiero wtedy pojawi się kod. Trudno coś więcej podpowiedzieć. A wykrywa ją MiHome, czy dodajesz recznie z listy urządzeń?- 7 odpowiedzi
-
- brak połączenia
- problem
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Xiaoyi Home Camera-Brak połączenia
FromWP odpowiedział(a) na zoltanx16 temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Kamera po resecie (uruchomieniu trybu parowania) powinna zagadać, potem podtykasz jej kod QR z ekranu aplikacji, jak przeczyta, ponownna zagada inaczej i się sparuje. Dla niektórych chińskich wersji, trzeba ustawić region Mainland China w MiHome, inaczej nie znajdzie kamery. Tak jest np dla kamery Dafang, nie wiem jak dla twojej. Instrukcje masz np tu: https://xiaomi-mi.com/home/user-manuals/- 7 odpowiedzi
-
- brak połączenia
- problem
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tak, było. Wywalili motywy w naszym regionie. Nie ma i nie wiadomo czy i kiedy wrócą. Trzeba się nauczyć żyć bez motywów, albio zmienić region, rom.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Masz Redmi 3s i najnowszy oficjalny global stable. Nie ma Miui z nowszym Androidem i nowszymi poprawkami zabezpieczeń. Jedynie custom romy o których na tym forum dla Redmi 3s tutaj: https://miuipolska.pl/forum/topic/28105-romland-najlepszy-custom-rom-dyskusja-testy-błędy-fix-y/ -
Telefon nie uruchamia się po aktualizacji systemu
FromWP odpowiedział(a) na miszczu20 temat w Problemy techniczne
Obok masz wątek https://miuipolska.pl/forum/topic/33191-wgrywanie-romu-redmi-3s/ W recovery możesz wejść (długie przytrzymanie vol+ vol- i power)? Jak tak, powinno wystarczyć wipe data w recovery (czyli tak naprawdę reset do ustawień fabrycznych). -
@Marcin9709 Może wystarczy jak zrobisz w tym recovery Wipe data i telefon wstanie.
-
Musisz pobrać rom fastboot, nie recovery. Romy fastboot masz tu: http://en.miui.com/a-234.html Tylko masz odblokowany BL? Jak nie to nie wgrasz MiFlashem. Cały poradnik masz w dziale Redmi 3.
-
Telefon nie uruchamia się po aktualizacji systemu
FromWP odpowiedział(a) na miszczu20 temat w Problemy techniczne
Którego romu? Podobno aktualizacja ostatniego global stable 9.5.1 jest skopana i dużo osób zgłasza na en.miui problemy. Trzeba z tą aktualizacją uważać, a najlepiej mieć odblokowany bl (w razie problemów). -
@symforian musisz ustawić jakąś pustą, ale nie w garażu. Nie ma jakiejś najlepszej, po prostu ma być wolna. Może to twoje jakieś popsute, albo antenę radia masz daleko od Roidmi. Mam pierwsze Roidmi i w Wa-wie, gdzie jest dosyć gęsto w eterze, praktycznie problemów nie ma i gra całkiem dobrze (u mnie np mam 96,8).
-
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Jak masz w ustawieniach tych "Pobrań" ustawione Pokaż propozycje, to tak, pokazuje propozycje. U mnie akurat tu nie pokazuje niczego. Można jeszcze sprawdzić Ustawienia prywatności w ogólnych ustawieniach, zresetować twój ID reklam i wyłączyć spersonalizowane reklamy. -
Aktualizacja do Android N dla MiBox MDZ-16-AB [BETA 1560 13 gru]
FromWP odpowiedział(a) na Acid temat w Mi Box / Mi TV Stick
Naprawili Youtuba, przynajmniej tym się chwalą. -
Amazfit Bip, czy Mi band 3 - zakup, opłacalność, ogólne pytania.
FromWP odpowiedział(a) na Daray temat w Amazfit BIP
Tak i nie. Moim zdaniem zdecydowanie warto. Największym plusem Bipa jest większy ekran i non stop widoczny. To zupełnie inna jakość użytkowania. Dodatkowo własny gps, przywołanie telefonu, pogoda. Ale żeby mieć język polski i ID dzwoniących i sms-ów to i tak trzeba pokombinować. Nawet jak kupisz wersję globalną. Tak naprawdę bez kombinowania działa z angielskim ustawionym jako język telefonu. Sam też zamieniłem MiBanda na Bipa. -
Tak
-
Robią się same a przychodzą wraz z nowymi wersjami MiFita.
-
Już nie.
-
To zależy też od FW jakie macie wgrane. Na najnowszym V0.1.1.05 pokazuje dokładnie. Na starszych wersjach bywało różnie.
-
@styling79 właśnie dlatego że niczego nie ustawiłeś. Jak ustawisz to będzie odblokowywało tylko tym zapisanym odciskiem. Nie da się tego wyłączyć, co najwyżej zakleić, lub fizycznie odłączyć skaner (jak nie chcesz go używać).
-
Nie musisz. Ponieważ dawno nie aktualizowałeś to pobiera cały rom. Przy aktualizacjach na bieżąco pobiera tylko nowe rzeczy czyli kilkadziesiąt Mb. Samo instalowanie może potwać około 30 minut.
-
@Fugeo tu nie trzeba się na niczym znać. Po prostu kliknij i się zaktualizuje. Miliony ludzi tak robi. Tylko naładuj go przed tą operacją i uzbrój się w cierpliwość.
