Jump to content

uazar

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About uazar

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4A, Mi Band 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. uazar

  MiFit 3.0

  Info o pogodzie jest dostępne (chyba) tylko dla Amazfit BIP/Pace
 2. Ostatni MIUI9 Global Beta jest na Nugacie (http://en.miui.com/thread-743447-1-1.html) Więc można zakładać, że Stable również będzie na Nugacie. Niespodzianka. Edit: No i jeszcze to: Q: How about MIUI 9 Global Stable ROM for Redmi 4A?A: We can say that it will be released soon since MIUI 9 Global Developer ROM has just been released.
 3. Ostatnia (wczorajsza) oficjalna aktualizacja globala ma za zadanie wyeliminować ten problem. Sprawdźcie.
 4. uazar

  MiFit 3.0

  Wrzuciłem dzisiaj rano taki temat ale gdzieś zniknął. Wyłącz i włącz bluetooth. Mi i innemu userowi z forum pomogło.
 5. Cześć Po dzisiejszej zmianie czasu na telefonie mam aktualny (zimowy) czas a na opasce dalej został letni. Wiecie może co muszę zrobić żeby to "naprawić"?
 6. A to nie jest tak że litera w tym numerze to w rzeczywistości jest cyfra która zawiera w sobie tą literę? Redmi4a = 7336442?
 7. BB Hub jest dostępny również na androida. Haczyk jest taki, że po 30 dniach użytkowania pojawiają się reklamy. Nie wiem czy bloker z Xiaomi.eu ich nie wytnie.
 8. U mnie podobne zachowanie, może nie tak często, po aktualizacji do 8.5.5.0
 9. uazar

  MIUI 7.9.21

  Nawet nie wiedziałem, że w ogóle jest taki ficzer Dzięki.
 10. U mnie ekran blokady zachowuje się dość podobnie. Q szczególności kiedy próbuje zmienić utwór/zapauzować muzykę na ekranie blokady. Opóźnienia są dość spore (4-5s). Nie znalazłem jeszcze rozwiązania.
 11. Siema. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą (a chcieliby) postanowiłem przetłumaczyć i zrepostować wątek z forum EN dotyczący MIUI 9 dla Redmi 4A: Oryginalny wątek: http://en.miui.com/thread-743447-1-1.html Q: Kiedy zostanie wydany MIUI 9 dla Redmi 4A? A: Zgodnie z oficjalnym wątkiem, MIUI 9 China Developer zostanie wydany pod koniec września. Nie ma jeszcze żadnej konkretnej daty. Q: Kiedy zostanie wydany MIUI 9 Global Stable ROM dla Redmi 4A?A: Na wersję Global będziemy musieli poczekać kilka miesięcy po oficjalnym wydaniu wersji MIUI 9 China Developer.Q: Jaka wersja Andr
 12. U mnie (global) żeby odebrać albo wysłać MMS muszę mieć wyłączone wifi
 13. uazar

  MiFit 3.0

  Dzisiaj wpadła mi aktualizacja do 3.0.5 + nowy firmware. Wiecie może jakie zmiany?
×
×
 • Create New...