Jump to content

Kurian

Użytkownicy
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kurian's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Ale nawet xiaomi.eu dev moż ebyć "bezobsługowy" bo sam się upomina o aktualizację więć tylko wystarczy potwierdzić i się samo zrobi .. moze xiaomi.eu stable ?
 2. A jak z rozpoznawaniem "obcych" bo jak jakiś czas temu sprawdzałem to na 8 osób 4 rozpoznało jako ja. Niedawno ponownie sprawdzałem było lepiej chyba ze 2 osoby na 8. A ktoś sprawdzał jak jest teraz? Sprawdziłem teraz: nadal 2/8
 3. Tak przy okazji w 8.10.25 poprawiono znaczenie powiadomienia - działają już hangoutsy, są widoczne powiadomienia zamiast zegarka (chwile po odblokowaniu potem znikają) i AoD też ma już więcej powiadomień bo widziałem że zadziałał messanger i gmail.
 4. A tak przy okazji czemu ostaniu AoD po naszemu zaczęło się nazywać "Ekran zgodny z otoczeniem" ? Czy może tylko ja mam coś nie tak (8.10.18) ?
 5. Myślę, że będzie wielu zainteresowanych https://forum.xda-developers.com/mi-8/themes/mod-enable-statusbar-notifications-t3849563 PS. U mnie (8.9.20) zadziałało zaraz po zainstalowaniu (nie trzeba było przez adb ustawiać flagi)
 6. Ktoś się może orientuje czy po modelu można poznać wersje produkcyjną CN/Global? Ja mam M1803E1A
 7. A jak często odświeża Wam AOD? U mnie zegar na ekranie aktualizuje się tak dość rożnie ale czasem nawet co 5 minut .... (8.8.30)
 8. Może nie działać, miałem podobnie - dostałem global 9 coś tam ale chyba "dogrywany" przez sprzedawcę bo pudełko było po chińsku a bootloader odblokowany. I mi nie działało. Po wgraniu xiaomi.eu 10 zaczeło działać.
 9. Ja u nich kupowałem,i "global" był chyba podsztukowany, bo bootloader był odblokowany i byl Global 9.5 coś tam, ale pudełko i wszystkie ulotki były w języku "krzaczastym" . Więc nie było problemu z przejściem na xiaomi.eu. Nie jestem pewien ale chyba nie ma możliwości zablokowania bootloadera na xiaomi.eu bo chyba zawsze skończy się brick-iem. Swoją drogą czy jest ta blokada aż tak potrzebna?
 10. jak masz odblokowany to można od zaraz (ja taki dostałem z Global 9.5) . Do 10 (na Mi5) już byłem tak przyzwyczajony że z tym długo nie wytrzymałem 10 poprawia sporo (np trochę obsługę notcha) ale jeszcze im sporo do zrobienia sporo zostało (np. dokończenie obsługi notacha, rozpoznawanie twarzy)
 11. np. przez adb wgrać twrp a potem ROM jakiś na nowo
 12. Testował ktoś to odblokowywanie twarzą dokładniej? Bo u mnie działa fatalnie - na 4 testy osób postronnych połowę rozpoznało jako mnie i odblokowało ... Soft: Xiaomi.eu 8.8.16
 13. Witam ! Spotkał się ktoś z problemem "nieodnajdywania" zasięgu. Czasem zdarza mi się, że jak telefon zgubi zasięg nie potrafi się ponownie do sieci zalogować i pomaga dopiero restart telefonu. Dzieje się tak od kilku miesięcy. Na razie tylko mam podejrzenie, że albo coś mi ze sprzętem siadło (bo pare razy spadł) a możne to od kombinacji Playa z roamingiem wewnętrznym. Operator: Play Soft: najnowszy dev xiaomi.eu
 14. Czy może komuś przestało działać IKO po update do wersji 7.2.9 ?
×
×
 • Create New...