Jump to content

Pabian

Użytkownicy
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  R4P, RN5P, POCO X3

Recent Profile Visitors

967 profile views

Pabian's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

13

Reputation

 1. Jak to jest, że w pierwszym poście jest informacja, że "ROM dostępny jest wyłącznie w wersji fastboot", a w aktualizacja pojawia się możliwość pobrania? Obecnie na V12.5.9.0, ale ze względu na ostatnie problemy z aparatem (zacinanie, rozjaśnianie zdjęć zaraz po wykonaniu...) myślą nad updatem.
 2. Mam to samo. Jeżeli będziesz wysyłał to daj znać czy gwarancja będzie uznana i wymienią wyświetlacz (i czy zrobią factory reset...).
 3. Z podanego linku jest tragiczny transfer. Mam nadzieję, że to ten sam ROM co https://androidfilehost.com/?fid=2981970449027565312. A przy okazji działa Wam Revolut na tym sofcie? Z tego co czytałem to jest problem na "lisie", a podobno 12.5.9.0 rozwiązuje ten problem. EDIT: Potwierdzam, na 12.5.9.0 Revolut działa.
 4. Dzięki, działa Szybki tutorial: 1. Pobieramy najnowsze Magisk App (v24.1) i zmieniamy typ rozszerzenia z .apk na .zip 2. Pobieramy TWRP z https://androidfilehost.com/?w=files&flid=324804. Przy zapisywaniu pliku na dysku chciało mi pobrać z jakimś dziwnym typem pliku, więc wybrałem typ "wszystkie pliki" i zmieniłem sobie nazwę na lisa.img 3. Przechodzimy telefonem do trybu Fastboot 4. Uruchamiamy nasze nowo pobrane TWRP poleceniem fastboot boot lisa.img 5. Na kartę pamięci przenosimy Magiska (w formacie zip). [w TWRP nie widać plików wgranych na pamięć wewnętrzną] 6. Instalujemy Magisk z TWRP i czyścimy cache/dalvik 7. Restartujemy telefon. 8. Przy pierwszym uruchomieniu Magisk telefon będzie potrzebował dostępu do Internetu.
 5. Mam zainstalowaną tę wersję. Potrzebuję przenieść dane z jednej aplikacji (która nie ma synchronizacji, konta itp.) na ten telefon ze starego. Próbowałem również przez ADB, ale też się nie udało. Pytanie jak go zrootować żeby móc łatwo przenieść np. Swift backup? Magisk działa normalnie?
 6. Najpierw utwórz w pamięci folder GCam, a w nim Configs8. Potem tapnięcia powinny działać.
 7. Tego który ma większą rozdziałkę Zawsze możesz sobie potem przyciąć sam do tego drugiego formatu.
 8. W przeglądarce Chrome lub innej opartej na Chromium wpisz chrome://flags. Wyszukaj Dynamic color gamut i daj disabled.
 9. Działa Wam screen mirroring (ekran bezprzewodowy)? 12.0.8.0 (QJGMIXM). Nie znajduje mi nowszego.
 10. Strzelam, że jeszcze 3 lata spokojnie będzie wspierany. Z doświadczenia. Jest wydany na Snapdragonie, a nie na MediaTeku. Niech przykładem będzie tutaj Redmi 4 Prime którego wciąż używam, i cały czas jest wspierany przez Customy. Obecnie jest na Androidzie 11, a był wydany pod koniec 2016 roku. Xiaomi niestety z nieznanych mi przyczyn olało ten telefon (było to okres kiedy zaczęli wydawać dużo modeli telefonów) i został na Androidzie 6 na MIUI.
 11. Na pewno będą wychodzić Custom romy przez długi czas. Szkoda, że nie będzieto xiaomi.eu
 12. Ja właśnie mam ustawione na 0,5 bo miałem wrażenie, że przy wyłączonych muli.
 13. Jak u Was wygląda bateria przy Waszym normalnym użytkowaniu? Wiadomo, że każdy inaczej używa. U mnie ostatnio od 100%>7% 30g i 6min, w tym na ekranie 5g i 25m.
 14. Jakiej galerii używasz? Użyj "Prosta galeria" i sprawdź czy na niej też Ci się nie pojawia fotka.
×
×
 • Create New...