Pabian

Użytkownicy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Pabian

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 Pro, RN5P

Recent Profile Visitors

639 profile views
 1. Wiadomo, że nie oddam im telefonu z danymi Czyli normalnie wgrać global stable na xiaomi.eu przez twrp (tak jak aktualizuje x.eu) a potem przez fastboot oem lock i format data?
 2. X-Kom, więc jak najbardziej wszystko oficjalnie A orientujecie się czy jak mam odblokowany bootloader i wgrane miui Polska to mogą robić problemy?
 3. Powiedźcie mi czy spotkaliście się z czymś takim jak uszkodzone piksele? Bo ostatnio na ekranie zauważyłem szarą linie poziomą jakieś 3cm od górnej krawędzi i 1cm od krawędzi bocznych. Pytanie czy podlega to pod gwarancję jeżeli telefon był kupiony w zeszłym roku we wrześniu?
 4. Pabian

  MIUI 9.6.20

  @Bartos Tak działa, ale to jest jedno kliknięcie za dużo...
 5. Pabian

  MIUI 9.6.20

  @Orjon dzięki za info. Trochę słabo z ich strony, że już tego nie umożliwiają
 6. Pabian

  MIUI 9.6.20

  Whyred. Do tej pory wszystko wydawało się działać poprawnie, ale dziś zauważyłem, że brakuje jednej ważnej funkcji która była zawsze. Jak wejdziemy w SMSy i konkretną osobą to u góry po prawej była ikona słuchawki by zadzwonić do tek osoby - teraz tego nie ma. Może ktoś potwierdzić?
 7. Pabian

  MIUI 9.5.23

  @redminote2 @Zenderable Żeby hotspot działał prawidłowo należy zrobić to co jest opisane: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/tut-hotspot-connecting-fix-t3796847 Sprawdzone, sam tak robiłem i działa. Nie wiem dlaczego jak problem jest poruszany od jakiegoś czasu to nie ma opisu w pierwszym poście jak się go pozbyć.
 8. Pabian

  MIUI 9.5.16/17

  Działa już poprawnie funkcja hotspotu?
 9. Pabian

  MIUI 9.5.9

  Hotspot wciąż nie działa Whyred
 10. Pabian

  MIUI 9.5.9

  @mrosi a w motywy>funkcje w fazie testów>pokaz slajdów masz wyłączone? W moim przypadku sprawa wyglądała następująco. Jako, że od kilku ostatnich wydań bateria leciała mi bardzo szybko, a SoT był ponad dwukrotnie mniejszy niż zazwyczaj to ta instalacja była być albo nie był dla miuipolska Dałem jej ostatnią szansę przed instalacją innego custom romu. Wyczyściłem wszystko w telefonie (wszystkie możliwe wipe), a następnie format data. Oczywiście przy format data pojawiło mi się "Nie można zamontować '/data' (Device or resource busy)". Restart TWRP oraz wyłączenie i włączenie telefonu nie pomagało. Co zrobiłem? Wipe>zaznaczyłem data>Opcje partycji>Zmień system plików>EXT2>Slide. Potem z powrotem zmiana na EXT4 i ruszyło Partycja była widoczna więc potem już normalna instalacja softu. Potem jak chciałem zainstalować Magisk 18.1 (podany w pierwszym poście) nic się nie działo. Niby instalacja szła poprawnie, ale Magiska na telefonie nie było... Ściągnąłem 19.1 i zainstalował się bez problemu. Na tę chwilę widzę znaczną poprawę jeżeli chodzi o baterię. Zużycie przez "Android system" jest na normalnym poziomie. SoT prawie 3,5h i jeszcze 54% baterii mam (gdzie ostatnio nie mogłem dobić nawet tych 3h). Whyred
 11. Pabian

  MIUI 9.4.25/26

  Whyred. Błąd z WiFi. Kiedy telefon jest połączony przez Wifi i go zablokujemy to po jakimś czasie jest "Nie wykryto dostępu do internetu. Nie można automatycznie przywrócić połączenia." Oczywiście po kliknięciu na ten komunikat telefon się łączy. Łączenie automatyczne włączone. Sprawdzane na kilku sieciach Wifi. Mam wrażenie, że hotspot również nie działa. Niby jest, ale internetu nie ma na urządzeniu podłączonym.
 12. Pabian

  MIUI 9.4.18

  @densa Android ma zużycie ponad 30%. Na pewno nie zatrzymuje się licznik bo w włączyłem Accubattery i to samo pokazało.
 13. Pabian

  MIUI 9.4.18

  Na tym sofcie minimalnie lepiej jeżeli chodzi o baterię (w porównaniu do ostatniego wydania), ale wciąż słabo w porównaniu do wcześniejszych. Nie mogę dobić do 3h SoT, gdzie przy takim samym użytkowaniu miałem spokojnie ponad 6h. Whyred
 14. Pabian

  MIUI 9.4.11/12

  Whyred. Bateria trzyma 4 razy słabiej. Liczyłem, że system się "ułoży". Zauważyłem też, że telefon mocniej się grzeje przy normalnej pracy.
 15. Pabian

  MIUI 9.4.11/12

  @densa Dzięki Mogę potwierdzić, że instalacja paczki działa.