Jump to content

Pabian

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Pabian

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  R4P, RN5P, POCO X3

Recent Profile Visitors

723 profile views
 1. Jak u Was wygląda bateria przy Waszym normalnym użytkowaniu? Wiadomo, że każdy inaczej używa. U mnie ostatnio od 100%>7% 30g i 6min, w tym na ekranie 5g i 25m.
 2. Jakiej galerii używasz? Użyj "Prosta galeria" i sprawdź czy na niej też Ci się nie pojawia fotka.
 3. Poszukaj dobrze w ustawieniach apki banku. Może tam coś trzeba włączyć.
 4. Wchodzisz w ustawienia> HDR+ Enhanced Frames> ustawiasz 24. Co do AWB to raczej i tak nie działa na naszym POCO. 1. Nic nie zmienia na razie. Chodzi o składanie 4 pikseli w jeden. 2. Nie do końca rozumiem. Sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jakość jest dla Ciebie zadowalająca. Ja używam pełnej w proporcjach w 4:3 (Czyli 16MP, 3472x4624)
 5. HDR jeżeli musisz zrobić szybko zdjęcie. HDR+ jeżeli masz 2 sekundy więcej na foto Najlepiej ustawić klatki na 24.
 6. No shit, Sherlock. Ważne jest jakie by nie okazało się, że wykonując jakąś kombinację można uszkodzić soft lub dane.
 7. Wiadomo dlaczego została wycofana ta wersja?
 8. Dziwne, u mnie na Xiaomi.eu jest dobrze tzn. na min słychać cicho a na max głośno Miałem kiedyś problem z za cichą głośnością podczas rozmów. Pomogła edycja odpowiednich linijek w mixer_path.xml
 9. Chyba bardziej chodzi o minimalną głośność podczas rozmów. Faktycznie na romie "z pudełka" było zdecydowanie za głośno na minimalnej głośności (wszyscy w pomieszczeniu słyszeli rozmowę). Po przejściu na Xaiomi.eu nie mam już takiego problemu.
 10. Powiedzcie mi jak to jest na Xiaomi.eu. Wprowadzam 5 razy nieprawidłowy wzór. Pojawia się "Telefon został zablokowany". Ale w dolnym prawym rogu jest "Zapomniałeś hasła?". Jeżeli to kliknę to pojawia się komunikat o wymazaniu danych jeżeli będe kontynuował. Faktycznie tak się stanie? Czyli jeżeli ktoś będzie miał mój telefon na chwilę to może usunąć mi tak dane? Można to jakoś zablokować/wyłączyć?
 11. Teraz zauważyłem, że w górnym prawym rogu mam coś nie tak z ekranem Na ciemnym tle widać dwie poziome linie. Jedna ok. 10mm a druga ok. 5 mm. Im większa jasność ekranu tym bardzie je widać.
 12. Używał ktoś ROMu Xiaomi eu GokuPort? Bo widzę, że wychodzą na bieżąco. Obecnie jest Android 10. Wersja 20.11.5.
 13. @mgcompany Tak wiem o blokowaniu kłódką. Przy czym ostatnio siedziałem na innym custom ROMie i tam czyszcząc RAM nie usuwało się powiadomień z apek na pasku statusu. Więc myślałem, że o czymś innym tutaj zapomniałem.
 14. U mnie również działa przypisanie dzwonka. Mam za to inne 2 pytania: 1. Kiedy czyszczę RAM to usuwają mi się również powiadomienia na pasku statusu. Czy jest jakiś sposób by ich nie usuwało? 2. Czy istnieje możliwość by powiadomienia na pasku statusu były również wyświetlane za notchem? Albo chociaż przerzucenie zegara na prawo tak by po lewej stronie było więcej miejsca?
×
×
 • Create New...