Jump to content

Pabian

Użytkownicy
 • Posts

  103
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  R4P, RN5P, POCO X3

Recent Profile Visitors

792 profile views

Pabian's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

13

Reputation

 1. Działa Wam screen mirroring (ekran bezprzewodowy)? 12.0.8.0 (QJGMIXM). Nie znajduje mi nowszego.
 2. Strzelam, że jeszcze 3 lata spokojnie będzie wspierany. Z doświadczenia. Jest wydany na Snapdragonie, a nie na MediaTeku. Niech przykładem będzie tutaj Redmi 4 Prime którego wciąż używam, i cały czas jest wspierany przez Customy. Obecnie jest na Androidzie 11, a był wydany pod koniec 2016 roku. Xiaomi niestety z nieznanych mi przyczyn olało ten telefon (było to okres kiedy zaczęli wydawać dużo modeli telefonów) i został na Androidzie 6 na MIUI.
 3. Na pewno będą wychodzić Custom romy przez długi czas. Szkoda, że nie będzieto xiaomi.eu
 4. Ja właśnie mam ustawione na 0,5 bo miałem wrażenie, że przy wyłączonych muli.
 5. Jak u Was wygląda bateria przy Waszym normalnym użytkowaniu? Wiadomo, że każdy inaczej używa. U mnie ostatnio od 100%>7% 30g i 6min, w tym na ekranie 5g i 25m.
 6. Jakiej galerii używasz? Użyj "Prosta galeria" i sprawdź czy na niej też Ci się nie pojawia fotka.
 7. Poszukaj dobrze w ustawieniach apki banku. Może tam coś trzeba włączyć.
 8. Wchodzisz w ustawienia> HDR+ Enhanced Frames> ustawiasz 24. Co do AWB to raczej i tak nie działa na naszym POCO. 1. Nic nie zmienia na razie. Chodzi o składanie 4 pikseli w jeden. 2. Nie do końca rozumiem. Sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jakość jest dla Ciebie zadowalająca. Ja używam pełnej w proporcjach w 4:3 (Czyli 16MP, 3472x4624)
 9. HDR jeżeli musisz zrobić szybko zdjęcie. HDR+ jeżeli masz 2 sekundy więcej na foto Najlepiej ustawić klatki na 24.
 10. No shit, Sherlock. Ważne jest jakie by nie okazało się, że wykonując jakąś kombinację można uszkodzić soft lub dane.
 11. Wiadomo dlaczego została wycofana ta wersja?
 12. Dziwne, u mnie na Xiaomi.eu jest dobrze tzn. na min słychać cicho a na max głośno Miałem kiedyś problem z za cichą głośnością podczas rozmów. Pomogła edycja odpowiednich linijek w mixer_path.xml
 13. Chyba bardziej chodzi o minimalną głośność podczas rozmów. Faktycznie na romie "z pudełka" było zdecydowanie za głośno na minimalnej głośności (wszyscy w pomieszczeniu słyszeli rozmowę). Po przejściu na Xaiomi.eu nie mam już takiego problemu.
 14. Powiedzcie mi jak to jest na Xiaomi.eu. Wprowadzam 5 razy nieprawidłowy wzór. Pojawia się "Telefon został zablokowany". Ale w dolnym prawym rogu jest "Zapomniałeś hasła?". Jeżeli to kliknę to pojawia się komunikat o wymazaniu danych jeżeli będe kontynuował. Faktycznie tak się stanie? Czyli jeżeli ktoś będzie miał mój telefon na chwilę to może usunąć mi tak dane? Można to jakoś zablokować/wyłączyć?
×
×
 • Create New...