Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Problem musi być u Ciebie... Sprawdziłem przed momentem - dziala normalnie... wysłane z RN5 via Tapatalk @martynaehehehe przychodzi mi do głowy tylko jeden pomysł - sprawdź: Ustawienia > na dole Zainstalowane aplikacje > poszukaj SMS > kliknij w SMS > potem w Powiadomienia > sprawdź czy Wibracje są włączone czy też nie. Niemniej powinny być domyślnie włączone. Jeśli są a dalej nie działa, sprawdź to, o czym pisał @mrosi. Jeśli nie działa w diagnostyce (a powinno...) to znaczy, że problem jest w Twoim urządzeniu - może reset do fabrycznych by pomógł, jeśli nie - to wina Twojego egzemplarza.
  2. Na stabilnej powinno dać się wyłączyć. Ustawienia > Ekran główny > Aplikacji vault wysłane z RN5 via Tapatalk
  3. Wejdź w 3 kropki w aktualizatorze > Automatyczne aktualizacje > odznacz opcję Instaluj automatycznie. wysłane z RN5 via Tapatalk
  4. Jest taka możliwość, bo mam 4/64 i działa normalnie.@tpawel, zachęciłeś mnie - przyciąłem, działa wysłane z RN5 via Tapatalk
  5. Możliwe że będziesz musiał poczekać 30 dni. Jeśli nie będzie dalej działać to spróbuj może na innym koncie odblokować... wysłane z RN5 via Tapatalk
  6. Telefon był używany zbyt krótko, poużywaj go jeszcze trochę czasu i spróbuj odblokować (lub przeloguj się na inne konto Xiaomi może?).
  7. Powrót na Stable do wersji 9.5.19.0 jest możliwy - starsze wersje nie, bo mają anti 3 więc uceglisz tel. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka A ja muszę SIMkę wymienić - moja micro nie pasuje
  8. Problem u mnie przy dokładnie takich samych ustawieniach (nie zmieniałem tylko bitrate'u i klatkarzu) nie istnieje. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  9. MIUI 10 Global Stable dla Redmi 4X: http://bigota.d.miui.com/V10.1.1.0.NAMMIFI/miui_HM4XGlobal_V10.1.1.0.NAMMIFI_31186e0176_7.1.zip Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  10. Po jego screenie widać wyraźnie że nie wgrywał w fastboot - widać port COM, a nie nr seryjny urządzenia. COM wyświetla się tylko w EDL wysłane z RN5 via Tapatalk
  11. U mnie nagrywanie z EIS w 4K w Open Camera działa normalnie. Dzisiaj rozpakowany i zaktualizowany do 10.0.4.0
  12. wpisujesz nazwę pliku w takich nawiasach: < >, których tam w ogóle nie powinno być. usuń te nawiasy.
  13. Dzisiaj rozpakowałem RN5 i od razu zabrałem się za unlock, niestety muszę czekać 360h. Trudno
  14. Xposed "nie lubi się" z MIUI. Pod MIUI potrzebna jest specjalna wersja Xposed, której dla Androida Oreo i Pie nie ma (jest jedynie na Nougat i Marshmallow). Jest więc wielce prawdopodobne, że to przez to nie chce działać.
  15. Tak, to też może byc aczkolwiek nie mam pewności czy próba aktualizacji przez systemowy aktualizator zadziała. Opisałem wyzej przypadek jednego z użytkowników który po prostu wgrał paczkę pod recovery (ZIP) 8.1.2.0 i normalnie mu poszło. Potem już mógł normalnie aktualizować do najnowszych wersji. Może u ciebie też by poszło i nie trzeba byłoby się bawić MiFlashem. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  16. No i wszystko jasne. Masz markw, a ROM pod MiFlash pobrałeś dla prada. Nie bez powodu ci nie wgrywa. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka @myszap zaktualizuj za pomocą updatera do wersji 8.1.2.0 z tego linka: http://en.miui.com/thread-471064-1-1.html#59, potem po instalacji 8.1.2.0 przywróć ustawienia fabryczne i zrób aktualizację do najnowszej dostępnej wersji. Generalnie różnica między telefonem który ty masz a wersją Prada jest taka że twój telefon to Redmi 4 Prime a probujesz wgrywać ROM pod Redmi 4 zwykłe.
  17. Błąd w MiFlash wskazuje na zła nazwę urządzenia. Sprawdź komendą fastboot getvar product lub apką Device Info HW jakie masz urzadzenie. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  18. No to mamy mały problem, bo ja na Redmi 4A na 7.1 mam takie info
  19. Jeśli ma Androida 6 to może nie być info unlocked bądź locked, to działa dopiero od Androida 7 w górę. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  20. MIUI 10 Global Stable już dostępny. http://bigota.d.miui.com/V10.1.1.0.NCCMIFI/miui_HM4AGlobal_V10.1.1.0.NCCMIFI_bf43214d8e_7.1.zip Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka Na razie update idzie randomowo, ale myślę że ręczna aktualizacja pójdzie....
  21. Pixel można określić jako po prostu interfejs żywcem wzięty z Pixela Od MIUI odbiega na pewno, i to sporo. Nie wiem, jak będzie działać na Twoim telefonie (RN5?), ale być może lepiej niż na 4A W przyszłym tygodniu dojedzie do mnie RN5, to może sprawdze... Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  22. Odpowiem tylko w kwestii zdjęć - porobiłem ich trochę, i jakieś kilka sekund poczekać trzeba, ale tragedii generalnie nie ma (sprawdzałem u siostry na jej RN5 3/32). Wydajność ciężko mi ocenić, bo na tej aktualizacji z systemu korzystałem po prostu za krótko, aczkolwiek nie odczuwałem jakichś dużych ścinek. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka P.S. mój 4/64 już do mnie jedzie
  23. Odblokuj bootloader i wgraj jeszcze raz eu lub skorzystaj z poradnika opisującego instalację ROMu dla Mi 4c na zablokowanym bootloaderze (dział Tutoriale na górze forum)..
  24. 1. nie, 2. nie, 3. tak, tylko musisz uważać by opcja "flash all and lock" nie była zaznaczona + sprawdzić jaki masz status antirollbacka (3 lub 4).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...