Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Według marketingowych materiałów, Mi9 wyciągnął prawie 390 tysięcy punktów w Antutu. Prezes chińskiego oddziału Xiaomi, Wang Chuan, powiedział o Mi 9 EE, cytuję "to najlepszy smartfon z najlepszymi komponentami na świecie". Podchodzę do tego sceptycznie zobaczymy. Lei Jun z kolei wyjaśnia, jak udało się ogarnąć tą bródkę (post z Weibo): Będą limitowane edycje etui na Mi 9 o nazwach ROY i BATTLE ANGEL (od filmu który wychodzi 22 lutego w Chinach, u nas wyszedł wczoraj, a Xiaomi jest jego partnerem) - czy u nas, nie wiem, w Chinach pewnie tak: Premiera Mi9 będzie jednocześnie globalną premierą Snapa 855. http://bbs.xiaomi.cn/t-37096576 Cena ma wynosić w okolicach 4 tysięcy juanów (ponoć).
  2. Nie musisz. Link pod fastboot - http://bigota.d.miui.com/V9.6.2.0.LAIMIFD/ido_xhdpi_global_images_V9.6.2.0.LAIMIFD_20180813.0000.00_5.1_global_d59f325839.tgz wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  3. Nie marnuj na to czasu. MIUIPolska nie wspiera Redmi 6A. Nasze ROMy na nim nie działają.
  4. SyfMIUI. Wgrywaj przez MiFlash Globala, instrukcje masz w dziale Redmi 3 (kompendium).
  5. Data, dalvik, cache, internal storage jeśli chcesz wyczyścić też pamięć wewnętrzną. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  6. Po odblokowaniu bootloadera nie powinno być problemu.
  7. Nie. Numeracja bety i stable jest zupełnie inaczej skonstruowana. Beta jest od daty wydania (2019.01.24 = 9.1.24) wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  8. Beta ostatnia jaka jest to ta na MIUIPolska.pl/download. Stable wydajemy cały czas. Ponieważ przechodzisz z MIUI9 to raczej wipe nie będzie potrzebny. TWRP - możliwe że będzie potrzebne nowsze choć nie musi. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  9. O tym wiem, pojawiło się to nagle z kapelusza, ale tego nie wywalę bo u nas w Polsce tak to musi wyglądać. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  10. No i już oficjalnie potwierdzone - za tydzień premiera MI9. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  11. Najpierw 5.12.17, potem najnowsza wersja z MIUIPolska.
  12. Przekaże info do zespołu. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  13. Więcej info, jak się sprawuje...? Paczki jeśli OTA nie widzi: Redmi Note 5A (wersja z 3GB RAM, snap 435): OTA - https://bigota.d.miui.com/V10.2.1.0.NDKMIXM/miui-blockota-ugg_global-V9.6.2.0.NDKMIFD-V10.2.1.0.NDKMIXM-6968ff93d9-7.1.zip Pełna paczka - https://bigota.d.miui.com/V10.2.1.0.NDKMIXM/miui_HMNote5AGlobal_V10.2.1.0.NDKMIXM_493011c88c_7.1.zip Redmi Note 5A LITE (2GB RAM, snap 425) OTA - https://bigota.d.miui.com/V10.2.1.0.NDFMIXM/miui-blockota-ugglite_global-V9.6.2.0.NDFMIFD-V10.2.1.0.NDFMIXM-8405ed10bc-7.1.zip Pełna paczka - https://bigota.d.miui.com/V10.2.1.0.NDFMIXM/miui_HMNote5ALITEGlobal_V10.2.1.0.NDFMIXM_5978c98133_7.1.zip
  14. Stockowe Recovery to Mi-Recovery i jest ono w paczce do fastboota (recovery.img w folderze images)
  15. MIUIPolska nie ma wersji pod MiFlash. Jedynie Recovery. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  16. 4pda albo kanał na Telegramie: MIUIUpdatesTracker (szukasz sobie po nazwie kodowej np. gemini) wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  17. Kolejne Mi Store pojawi się w Gdyni, w centrum handlowym Riviera.
  18. MIUIPolska nie będzie wspierać tego modelu bo nasze patche na Androida 7.0 i 6.0 się wysypują dlatego jest przeniesione. Global jest normalnie wspierany.
  19. Obok Redmi Note 7 Xiaomi planuje także wydanie Redmi 7. Pojawiło się ono właśnie w bazie singapurskiego urzędu certyfikacji.
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: na forum używamy języka polskiego, nie angielskiego - zapraszamy na xiaomi.eu lub en.miui.com.
  21. Oj tam, oj tam ;P poprawione. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  22. Masz po prostu inny launcher, trochę inny wygląd ustawień i chyba tyle. Synchronizacja powinna działać, jest przecież MIUI pod POCO więc raczej nie wywaliliby synchronizacji z kontem Xiaomi.
  23. Musisz sprawdzić. Masz dość starego Globala, nikt nie jest w stanie ci na stówę powiedzić czy zatrybi czy nie.
  24. Na Mi 8 SE z Pie działa, więc na MIX3 tez powinno raczej. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...