homman

Użytkownicy
 • Content Count

  1,204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

homman last won the day on February 4 2018

homman had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

2 Followers

About homman

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  k3 note

Recent Profile Visitors

1,861 profile views
 1. homman

  Mi MIX 4

  Bo nie ma konstrukcji przedniej wysuwanej kam z dwoma obiektywami a nawet z AF ? Nie ma również wysuwanej kam z uszczelnieniem na wodę. Więc slider ma poniekąd sens.
 2. Tylko że jw mi kopia pierwszy raz w życiu nie przechodzi. I nie chodzi tylko o apki z nieznanych źródeł. Tak czy siak zmęczyłem się i dograłem te 70 apek ręcznie. A pliki przerzuciłem przez kompa.
 3. Już sobie z Vanced poradziłem. Natomiast ewidentnie coś zabezpiecza xiaomi. Np zauwazyłem że w downloads brakuje mi jednej aplikacji samsunga do kamerki. Kopiuje więc z innego telefonu po USB 2 telefony do folderu download i nie idzie. Nawet nie ma żadnego komunikatu jedynie dźwięk w laptopie. z 53 plików przeniosło jedynie 29! Co ciekawego. Jeśli mam 2 tel podpięte do lapa. Nie mogę kopiować między jednym a drugim. Jeśli zaś skopiuje na pulpit z pierwszego i z pulpitu wyślę do drugiego idzie już bez problemu.
 4. Jak wyłączyć? Jak instaluję apkę YouTube Vanced mam komunikat aplikacja nie zostala zainstalowana. Nie pyta o zgode ani nic
 5. Generalnie szału nie ma wychodzi jakieś 6 6,5h sotu. Podobnie jak każdy telefon niestety... Może na nowszych softach będzie lepiej.
 6. Jeszcze myślę że może kwestia że w pie nie ma na stałe instalowania apek z nieznanego źródła. I gdzieś trzeba coś kliknąć. Albo po prostu ten najnowszy soft jest skopany. Na forum czytam że ciągnie baterie jak szalony.
 7. global najnowszy chyba że to jakieś syfmiui. Masz tak samo ?
 8. Czy mieliście problem z przenoszeniem danych z starego xiaomi do nowego? Przy użyciu ustawienia > dodatkowe ustawienia > przenoszenie danych Głownie dla tej opcji oraz pisania sms z i.mi.com wybierałem xiaomi. I.mi.com nie działa już dłuższy czas. A teraz przy przenoszeniu danych mam błąd i nie przenosi mi wszystkich aplikacji. Przeniosło może z 15%
 9. Ostatnio coś jest problem z i.mi.com czasem zadziała ale w większość nie.
 10. A co z mi note 3 ? Będzie wsparcie czy nie
 11. Ma ktoś etui od Love mei? Jak się sprawuje i czy działa bezprzewodowe ładowanie
 12. Kłóciliście się ze mną że cena mi8 nie spadnie. Bo xiaomi nie zarabia itd. I co minął zaledwie miesiąc i już mi 8 jest po <1200pln. u goldwaya 1233pln Natomiast ja decyduję się raczej na mi mix 2s. Długo zastanawiam się pomiedzy mi note 3 (ok 800pln za 128GB), mi 8 (1200pln 64GB) i mi mix 2s (1300pln 64GB) Jaki jest więc sens note 7 pro ? zerowy. Wersja CH ma jeszcze jako taką cenę. W porównaniu do mi note 3 przegrywa wszystkim jeśli kogoś nie interesuje wygląd i nowoczesny wyświetlacz.
 13. Generalnie tak jak pisałem produkt bez sensu. Albo należało by kupować mi8 bo leci na leb na szyje. Ktoś pisze o mi note 3 też dobry wybór. Lada dzień będzie pewnie pocofone f2. Wtedy f1 powinien stanieć. A serię redmi dla mnie zapchali po redmi pro. Bo o istnieniu tego tel tak szybko jak wypuścili świat zapomniał. Redmi note 3 nie było ostatnim bdb telefonem. Tylko redmi pro.
 14. Zastanawiam się nad tym telefonem. Co różni się w MIUI poza tym że aplikacje idą jak w normalnym androidzie do jednego folderu? Oraz czy działają notatki, smsy itd przez I.mi.com i pełna synchronizacja z kontem.
 15. Czy tylko mi xiaomi zaczyna przypominać Daweoo ? Które robiło również wszystko całkiem niezłej jakości aż się przejechali?