Jump to content

homman

Użytkownicy
 • Content Count

  1,222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

homman last won the day on February 4 2018

homman had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

1 Follower

About homman

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  k3 note

Recent Profile Visitors

2,609 profile views
 1. Na 100% jak kopiowałeś dawniej z dialera miui na miui nie było absolutnie z tym problemow i albo same się ściągały z chmury albo przy przenoszeniu danych. sms backup and restore tez zawsze kopiował. Pozostaje wgranie miui polska i nie będzie problemów. Tylko że za kolejny rok czy dwa xiaomi raczej zostanie na dialerze googlowskim.
 2. Z tego co widzę to żadna metoda nie przenosi zdjęć MMSÓW Super... Ani kopia lokalna ani przez chmurę.
 3. Nie załapałem. Jaki xiaomi backup lokalny? A ok już wiem o co ci chodzi.
 4. 1. Jedynie w twoim wątku przeczytałem o tym problemie. I wiadomo że przy titanium bym sobie przeniósł. Może jest jakaś apka bez roota. 2. Mam ? i na nowym i na starym i nie przenosi ci danych na nowe. Poprawka już wiem o co chodzi. Powinno przenieść przy zmianie sim do nowego tel. Coraz bardziej się zastanawiam nad powrotem do xiaomi.eu.... ale mi się po prostu nie chce. Przyzwyczaiłem się że do 4 5 tel wstecz 1 kliknięcie 2h i wszystko przeniesione. Za jakiś czas xiaomi znów coś zmieni i znowu będzie problem.
 5. Pisałem tu o takim problemie już kiedy przenosiłem się z redmi note pro xiaomi eu na mi9T global. Tam wybierając przenoszenie danych nie kopiowało mi ok 20 aplikacji. Przeszyłem wgrałem ręcznie. Obecnie z mi9T przenoszę się na mi note 10. global > global. I tu przenosi mi max 20 aplikacji z ponad 100 którą mam. O CO CHODZI? Ktoś ma sposób by przenieść aplikacje i wszelkie ustawienia. Najwyraźniej rzecz przez którą wybrałem xiaomi przestała działać. Drugą kwestią jest przeniesienie tysięcy smsów z dialera xiaomi na googlowski. Szukam sposobu. Dziękuje z
 6. To radio działa? Bo próbuję normalnie przez zmianę DNSA w ustawieniach. I nie działa. http://ximiraga.ru/ chyba jako jedyne działa.
 7. Może mi ktoś powiedzieć jaki dialer jest w mi note 10. Czekam aż cena spadnie jeszcze z 200pln. Ale jeśli tam jest brak nagrywania rozmów to podziękuję.... Co za głupi pomysł że nowe telefony xiaomi tego nie mają.
 8. Nie wiele to daje. Coś tam daje ale 1 dzień na baterii to max. Zwykle o 17 muszę doładować. To ewidentnie błąd systemu.
 9. Nie ma czegoś takiego jak system android tam. Jest jedynie google PAY, sklep google play. Jw dla mnie kolejna ściemia jak z apkami z autostartu czy smart cover. To nie to naprawia telefon tylko restart telefonu. Po drugie jak ci te apki mają wpływać na błąd resetowania telefonu np? Tzn jeśli kliniesz restart to telefon się nie restartuje tylko wyłącza. I możesz dopiero po długim przyciśnięciu power go włączyć. Błąd resetowania telefonu naprawila u mnie dopiero aktualizacja z przed 2 3 dni. Trochę się też mniej bierze "system android". A błąd za dużego brania ene
 10. Czyli w miui 11 global nie zmienili dialera i dalej sie nie da nagrywac rozmow ?
 11. Z tego co mi wiadomo nic nie pomaga i problem wraca po czasie. Z tego co mi wiadomo nic nie pomaga i problem wraca po czasie. Tak piszą wszędzie na forach. Co masz na myśli czyszczenie danych? Cały tel formatowałeś? W globalu nie masz takich funkcji jak w TWRP. Dziś jest jakiś update w końcu.
 12. Mam problem z miui 11 global już dłuższy czas. Coś zżera baterie albo tel się zamula. Ale nie wiem o co chodzi. Albo coś z wats upem albo udostępnianiem neta po wifi? Telefon pod ładowarką i włączony router wifi. Zostawiony tak dłuższy czas np 2h. Powoduje (choć nie zawsze) że telefonu nie da się używać do czasu zresetowania. Tak muli nawet odblokowywanie ekranu. Myślałem ze to kwestia ładowarki itd ale wcześniej działało ok i po zmianie ładowarki bywa tak samo. Z kolei drugi problem to ogromne jedzenie baterii przez "system android". Powoduje że tel rozładuje się nawet w 5h. Wystarc
 13. Dokładnie Do tej pory wszędzie tak to działało.
 14. Naprawdę mnie to męczy https://photos.app.goo.gl/WaHMmHH5Fexxu5gy7
 15. Ciekawe to z dzwonkami dla różnych sim. To od MIUI 11 jest ? Ps. Dalej walczę z odblokowywaniem opaską i koniecznością przesunięcia do góry. Kojarzę 4 5 lat temu takie coś że na miui polska wybierało się co ma być na ekranie przed oblokowywaniem np lewo aparat itd. Ale na globalu tego nie widzę.
×
×
 • Create New...