homman

Użytkownicy
 • Content Count

  1,210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

homman last won the day on February 4 2018

homman had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

2 Followers

About homman

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  k3 note

Recent Profile Visitors

1,911 profile views
 1. Dokładnie Do tej pory wszędzie tak to działało.
 2. Naprawdę mnie to męczy https://photos.app.goo.gl/WaHMmHH5Fexxu5gy7
 3. Ciekawe to z dzwonkami dla różnych sim. To od MIUI 11 jest ? Ps. Dalej walczę z odblokowywaniem opaską i koniecznością przesunięcia do góry. Kojarzę 4 5 lat temu takie coś że na miui polska wybierało się co ma być na ekranie przed oblokowywaniem np lewo aparat itd. Ale na globalu tego nie widzę.
 4. Tak jestem pewny. Finger daje od razu pulpit natomiast po opasce nie trzeba robić znaku natomiast trzeba pociągnąć do góry. W misie, redmi pro, redmi note 3 i innych nie musiałem. Po prostu od razu pulpit. Dlatego nie wiem czy to kwestia softu czy coś gdzieś muszę zmienić. Nie mogłem odpowiedzieć bo ktoś mi tu bana dał.
 5. Ja żadnych problemów z tel nie mam. Cały czas global. Natomiast denerwują mnie dwie rzeczy. 1. Po odblokowaniu palcem od razu jest pulpit/ostatnia aplikacja. Natomiast po odblokowywaniu opaską i kliknięciu przycisku on/off mam przeciąg w górę by odblokować. Na wcześniejszych xiaomi po power pare sekund oblikowane opaską i od razu pulpit. Bez żadnego przeciągania palcem. Da się to gdzieś zmienić? 2. Czasem mam problemy z gubieniem opaski mimo kłódki na mi fit.
 6. Bo nie ma konstrukcji przedniej wysuwanej kam z dwoma obiektywami a nawet z AF ? Nie ma również wysuwanej kam z uszczelnieniem na wodę. Więc slider ma poniekąd sens.
 7. Tylko że jw mi kopia pierwszy raz w życiu nie przechodzi. I nie chodzi tylko o apki z nieznanych źródeł. Tak czy siak zmęczyłem się i dograłem te 70 apek ręcznie. A pliki przerzuciłem przez kompa.
 8. Już sobie z Vanced poradziłem. Natomiast ewidentnie coś zabezpiecza xiaomi. Np zauwazyłem że w downloads brakuje mi jednej aplikacji samsunga do kamerki. Kopiuje więc z innego telefonu po USB 2 telefony do folderu download i nie idzie. Nawet nie ma żadnego komunikatu jedynie dźwięk w laptopie. z 53 plików przeniosło jedynie 29! Co ciekawego. Jeśli mam 2 tel podpięte do lapa. Nie mogę kopiować między jednym a drugim. Jeśli zaś skopiuje na pulpit z pierwszego i z pulpitu wyślę do drugiego idzie już bez problemu.
 9. Jak wyłączyć? Jak instaluję apkę YouTube Vanced mam komunikat aplikacja nie zostala zainstalowana. Nie pyta o zgode ani nic
 10. Generalnie szału nie ma wychodzi jakieś 6 6,5h sotu. Podobnie jak każdy telefon niestety... Może na nowszych softach będzie lepiej.
 11. Jeszcze myślę że może kwestia że w pie nie ma na stałe instalowania apek z nieznanego źródła. I gdzieś trzeba coś kliknąć. Albo po prostu ten najnowszy soft jest skopany. Na forum czytam że ciągnie baterie jak szalony.
 12. global najnowszy chyba że to jakieś syfmiui. Masz tak samo ?
 13. Czy mieliście problem z przenoszeniem danych z starego xiaomi do nowego? Przy użyciu ustawienia > dodatkowe ustawienia > przenoszenie danych Głownie dla tej opcji oraz pisania sms z i.mi.com wybierałem xiaomi. I.mi.com nie działa już dłuższy czas. A teraz przy przenoszeniu danych mam błąd i nie przenosi mi wszystkich aplikacji. Przeniosło może z 15%
 14. Ostatnio coś jest problem z i.mi.com czasem zadziała ale w większość nie.