homman

Użytkownicy
 • Content Count

  1,216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

homman last won the day on February 4 2018

homman had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

2 Followers

About homman

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  k3 note

Recent Profile Visitors

2,074 profile views
 1. Może mi ktoś powiedzieć jaki dialer jest w mi note 10. Czekam aż cena spadnie jeszcze z 200pln. Ale jeśli tam jest brak nagrywania rozmów to podziękuję.... Co za głupi pomysł że nowe telefony xiaomi tego nie mają.
 2. Nie wiele to daje. Coś tam daje ale 1 dzień na baterii to max. Zwykle o 17 muszę doładować. To ewidentnie błąd systemu.
 3. Nie ma czegoś takiego jak system android tam. Jest jedynie google PAY, sklep google play. Jw dla mnie kolejna ściemia jak z apkami z autostartu czy smart cover. To nie to naprawia telefon tylko restart telefonu. Po drugie jak ci te apki mają wpływać na błąd resetowania telefonu np? Tzn jeśli kliniesz restart to telefon się nie restartuje tylko wyłącza. I możesz dopiero po długim przyciśnięciu power go włączyć. Błąd resetowania telefonu naprawila u mnie dopiero aktualizacja z przed 2 3 dni. Trochę się też mniej bierze "system android". A błąd za dużego brania energi przez "system android" Występuje również na innych modelach np redmi note 8 pro. Natomiat tam nie jest aż tak odczuwalny. Obecnie po updacie tel. System android bierze u mnie ok 15% baterii. Powinny być okolice 0.
 4. Czyli w miui 11 global nie zmienili dialera i dalej sie nie da nagrywac rozmow ?
 5. Z tego co mi wiadomo nic nie pomaga i problem wraca po czasie. Z tego co mi wiadomo nic nie pomaga i problem wraca po czasie. Tak piszą wszędzie na forach. Co masz na myśli czyszczenie danych? Cały tel formatowałeś? W globalu nie masz takich funkcji jak w TWRP. Dziś jest jakiś update w końcu.
 6. Mam problem z miui 11 global już dłuższy czas. Coś zżera baterie albo tel się zamula. Ale nie wiem o co chodzi. Albo coś z wats upem albo udostępnianiem neta po wifi? Telefon pod ładowarką i włączony router wifi. Zostawiony tak dłuższy czas np 2h. Powoduje (choć nie zawsze) że telefonu nie da się używać do czasu zresetowania. Tak muli nawet odblokowywanie ekranu. Myślałem ze to kwestia ładowarki itd ale wcześniej działało ok i po zmianie ładowarki bywa tak samo. Z kolei drugi problem to ogromne jedzenie baterii przez "system android". Powoduje że tel rozładuje się nawet w 5h. Wystarczy reset w czasie jedzenia baterii i tel wraca do normalnego stanu. Natomiast zacząłem się bać że tel mi się wyładuje przez noc jak nie zobaczę że coś je baterię. Problem na moje oko jest albo z wats upem albo z jakimiś innymi usługami google. Które się nie wyłączają i jedzą baterię. Google maps, fit albo komunikaty. Ktoś rozwiązał problem? Ogólnie na miui 11 jest lepiej z SOTem itd. Ale ewidentnie są jakieś dwa błędy. Problem wszędzie opisywany a wyłączenie autostartu nie jest rozwiązaniem np tu https://c.mi.com/thread-2553599-4-1.html U mnie z mmsami i smsami jest ok
 7. Dokładnie Do tej pory wszędzie tak to działało.
 8. Naprawdę mnie to męczy https://photos.app.goo.gl/WaHMmHH5Fexxu5gy7
 9. Ciekawe to z dzwonkami dla różnych sim. To od MIUI 11 jest ? Ps. Dalej walczę z odblokowywaniem opaską i koniecznością przesunięcia do góry. Kojarzę 4 5 lat temu takie coś że na miui polska wybierało się co ma być na ekranie przed oblokowywaniem np lewo aparat itd. Ale na globalu tego nie widzę.
 10. Tak jestem pewny. Finger daje od razu pulpit natomiast po opasce nie trzeba robić znaku natomiast trzeba pociągnąć do góry. W misie, redmi pro, redmi note 3 i innych nie musiałem. Po prostu od razu pulpit. Dlatego nie wiem czy to kwestia softu czy coś gdzieś muszę zmienić. Nie mogłem odpowiedzieć bo ktoś mi tu bana dał.
 11. Ja żadnych problemów z tel nie mam. Cały czas global. Natomiast denerwują mnie dwie rzeczy. 1. Po odblokowaniu palcem od razu jest pulpit/ostatnia aplikacja. Natomiast po odblokowywaniu opaską i kliknięciu przycisku on/off mam przeciąg w górę by odblokować. Na wcześniejszych xiaomi po power pare sekund oblikowane opaską i od razu pulpit. Bez żadnego przeciągania palcem. Da się to gdzieś zmienić? 2. Czasem mam problemy z gubieniem opaski mimo kłódki na mi fit.
 12. Bo nie ma konstrukcji przedniej wysuwanej kam z dwoma obiektywami a nawet z AF ? Nie ma również wysuwanej kam z uszczelnieniem na wodę. Więc slider ma poniekąd sens.
 13. Tylko że jw mi kopia pierwszy raz w życiu nie przechodzi. I nie chodzi tylko o apki z nieznanych źródeł. Tak czy siak zmęczyłem się i dograłem te 70 apek ręcznie. A pliki przerzuciłem przez kompa.
 14. Już sobie z Vanced poradziłem. Natomiast ewidentnie coś zabezpiecza xiaomi. Np zauwazyłem że w downloads brakuje mi jednej aplikacji samsunga do kamerki. Kopiuje więc z innego telefonu po USB 2 telefony do folderu download i nie idzie. Nawet nie ma żadnego komunikatu jedynie dźwięk w laptopie. z 53 plików przeniosło jedynie 29! Co ciekawego. Jeśli mam 2 tel podpięte do lapa. Nie mogę kopiować między jednym a drugim. Jeśli zaś skopiuje na pulpit z pierwszego i z pulpitu wyślę do drugiego idzie już bez problemu.