Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Język polski na pewno jest jak w każdym czystym Androidzie. Nieprzetłumaczone mogą być tylko dodatki Syberii, ale ostatnio tłumaczyłem je więc jeśli brakuje czegoś to może jakaś jedna czy dwie funkcje, nie wiem, nie sprawdzałem.
  2. Magisk 18.2 działający z naszym MI8SE https://cdn.jsdelivr.net/gh/yzkpqv68745/magisk/magisk-release.zip lub jeśli nie będzie działać w/w link to mój mirror https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397902129. "Zwykle" buildy Magiska powodują bootloop, komuś udało się to naprawić. Być może nowsze wersje zwykłego Magiska będą już działać normalnie z MI8SE..
  3. Nowsza wersja = lepsza kompatybilność z nowymi modułami które wymagają Magiska 17.0 i wyżej. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  4. Magisk 18.2 działający z naszym MI8SE https://cdn.jsdelivr.net/gh/yzkpqv68745/magisk/magisk-release.zip lub jeśli nie będzie działać w/w link to mój mirror https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397902129
  5. Połącz się z jakimś Wi-Fi jeśli sieć komórkowa ci nie działa.
  6. No to wszystko uruchomiło się poprawnie skoro masz logo MIUI 10. Teraz musisz zalogować się na konto Xiaomi które miałeś przypisane do telefonu...
  7. Telefonu nie możesz uruchomić normalnie jakoś (przytrzymaj power)? Możesz próbować bypassu, jest na xda, jeśli on nie działa to pozostaje serwis lub ktoś kto ma autoryzowane konto Xiaomi do wgrywania softu w EDL...
  8. L1 zaczynają w końcu wprowadzać. Wczoraj o tym pisałem.
  9. TWRP musi być kompatybilne z firmware pod Oreo. Najwidoczniej nie jest kompatybilne (czerwone linie). Na grupie na Telegramie dla Redmi 5A znalazłem info że niby działa OrangeFox, ale na nim nie będziesz mógł wgrywać później custom ROMów (czystego androida np. Oreo czy Pie) bo firmware pod Oreo dla Redmi 5A nie działa na razie z custom ROMami (jeśli dobrze zrozumiałem). Musiałbyś spróbować wgrać firmware pod Nougata i potem TWRP, tylko pytanie brzmi czy to będzie razem działać z systemem... lub zainstalować OrangeFox Oreo i sprawdzić czy na nim wszystko działa prawidłowo. https://sourceforge.net/projects/orangefox/files/riva/OrangeFox-R9.0-riva.zip/download
  10. Global Stable -> Global Beta - nie, Global Stable -> miuipolska, miuipro i inne - tak.
  11. Użytkownicy wersji Global Beta 9.2.25 na POCOF1 zgłaszają, że L1 się pojawiło i że Amazon Prime działa w HD (Netflix niby też ale nie u każdego): źródło: Telegram
  12. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Wiem. Tak tylko dla przypomnienia. Sorry ;p Na pytanie o wymiary już odpowiada globalna witryna Xiaomi: https://www.mi.com/global/mix-3-5g/specs/ 157,89 mm x 74,69 mm x 9,4mm
  13. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Warto nadmienić, że ten model ma też snapa 855. + jego nazwa kodowa jest inna niż zwykłego MIXa 3 - "andromeda". https://www.mi.com/global/mix-3-5g/
  14. Na konferencji nie, na stoisku jest egzemplarz który ma Globala więc kto wie.. może w Europie będzie... Nic nie wiadomo jak na razie.
  15. Globalna wersja Mi9 ma B20 https://www.mi.com/global/mi9/specs/
  16. Zaktualizuj TWRP. Zwróć przedtem uwagę na to czy masz bootloader z Mi5X, czy też z MiA1/MiMax2 (fastboot getvar product - tiffany dla Mi5X, tissot dla Mi A1, oxygen dla Mi Max 2) żebyś nie uceglil telefonu.
  17. Mozilla/5.0 (Linux; Android 9; MI 8 SE Build/PKQ1.181121.001) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/71.0.3578.99 Mobile Safari/537.36 OPR/50.2.2426.136249
  18. Ceny w Europie: 449 euro 6/64, 499 euro 6/128.
  19. Pamięć wewnętrzna widoczna? Gdzie masz ten plik? Po wejściu w menu Install nic się nie pojawia?
  20. Jeśli wgrywałeś Globala przez TWRP to tu jest problem. Musisz wgrać przez MiFlasha.
  21. Bo to wersja stable. + Chińska wersja więc nie ma polskiego. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  22. Rozwiązanie: Wejdź w TWRP > Advanced > File Manager > kolejno foldery: data, system i package_cache > zatwierdzasz > klikasz na Usuń/Delete > przesuwasz suwak > uruchamiasz system
  23. A u mnie dla odmiany greka ;p Zaraz sprawdzę co może być przyczyną. @mrosi @kierix_xd stawiałbym na bug MIUI, na angielskim tłumaczeniu jest to samo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...