Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Kacper Skrzypek

    Mi Cloud

    http://micenter.pl/jak-usunac-konto-xiaomi-z-telefonu/
  2. Kacper Skrzypek

    do kasacji

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. MIUIPolska z tego co wiem ma naprawiony błąd z powiadomieniami bo Xiaomi go naprawilo na którejś becie China. Trzeba czekać na update stabilnej wersji i pewnie też się pojawi. Globala Bety na RN7 wciąż nie ma i nie wiadomo, czy i kiedy w ogóle będzie.
  4. Nie masz info w stylu "This MIUI version can't be installed on this device", tak? Możesz spróbować wgrać tą samą paczkę przez XiaomiADB jeśli nie masz takiego komunikatu (jak to zrobic - dział Tutoriale, tu link do Globala http://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PEIMIXM/miui_HMNote5Global_V10.3.1.0.PEIMIXM_d4d2c9f2aa_9.0.zip), jeśli nie idzie - pozostaje jakiś serwis który może wgrać soft w EDL (musi być autoryzowane do tego konto Xiaomi - np. MiCenter we Wrocławiu).
  5. Zignoruj to. Zawsze będzie pokazywać więcej, na stronie jest podany po prostu początek. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  6. Skąd takie informacje? Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  7. Na to wygląda.
  8. Będzie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  9. Dostaliśmy dzisiaj info na temat Mi9T, więc podrzucam. https://miuipolska.pl/mi-9t-trafia-na-rynki-globalne/ Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. Wydano wersję dla MI MIX 3 5G (V10.3.16.0.PEMCNXM).
  11. Będzie. No właśnie nie wiem...
  12. https://miuipolska.pl/zmiany-dot-miui-beta/ No cóż, zobaczymy...
  13. Niestety nic nie zrobisz... Kupiłeś wersję chińska telefonu z globalna wersją oprogramowania. Po tej aktualizacji zablokował ci się bootloader przez co pojawił ci się ten komunikat, ponieważ chińska wersja telefonu nie działa z Globalem na zablokowanym bootloaderze. Nie możesz teraz go odblokować, bo nie możesz uruchomić telefonu. Jedyna możliwość to wgranie softu w trybie EDL ale wymaga to otwarcia telefonu i jego rozkręcania, co oczywiście zrywa gwarancję (jeśli jakąkolwiek posiadałeś). Ponadto takie wgrywanie wymaga autoryzacji Xiaomi której niestety nie posiada za wiele osób. Jest obejście na Redmi Note 5 ale działa dość losowo... Pozostaje serwis - np. MiCenter...
  14. A masz dodane w kontach kalendarzy? (Ustawienia kalendarza) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  15. Mam podobnie z świętami tyle że mam dwa te same święta - jedno po polsku a jedno po angielsku. To po prostu u mnie jakiś problem z świętami od google. Być może o to chodzi?
  16. K20=Mi9T u nas. Tu nie będzie żadnych problemów z przejściem a przynajmniej być nie powinno. Soft nie różni się prawie niczym no oczywiście oprócz tego że Global i że są jakieś zmiany na Europę, Rosję itd. Jedyny problem jest z wersjami na Indie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  17. Zaszyfrowana partycja /data, rób format data (nie wipe, ale format)
  18. Xiaomi.eu dla Redmi K20 Pro już jest ale nie ma TWRP więc na razie nie udostępniamy, bo i po co. Uprzedzam - wersje indyjskie K20 i Pro mogą mieć problemy z odpaleniem naszych ROMów (sytuacja podobna jak w Redmi 6 Pro - prawdopodobnie oddzielne bootloadery na wersję indyjską i pozostałe... więc może się zablokować bootloader przy próbie wgrania romu raphael/davinci na raphaelin/davinciin)
  19. Wszystkie nowe telefony od MI9. MI9, MI9SE, RN7, RN7Pro, Redmi 7, K20, K20Pro (aka MI9T/MI9TPro) i wszystkie inne które dostaną obsługę system-as-root (/system jako /) - wtedy jest /system/system
  20. Niestety nie. Zakładam że chodzi o jakieś zmiany dla Europy ale jakie tam zrobili - tego nie wiem. Generalnie Xiaomi rozdrabnia teraz Globale, bo są EU, normalne, RU, India, niektóre brandy dla operatorów, a jeszcze chyba ma dojść jakaś wersja chyba K20/Pro dla Indonezji itd. Po co - nie wiem...
  21. Wydano wersję V10.3.3.0.PFBCNXM dla MI9SE.
  22. Jakby coś było nie tak, to proszę pisać - do mnie albo do @K4r0lSz - postaramy się poprawić, o ile będzie to możliwe.
  23. Na Mi8SE wszystko działa normalnie...
  24. Skoro widzi roota a w Magisku nie ma to znaczy że coś wcześniej robiłeś z tym rootem. Zainstaluj raz jeszcze stable bez wipe by przywrócić domyślny boot.img, uruchom, wroc do orangefoxa, zainstaluj Magiska. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...