Jump to content

Frozeno

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Frozeno

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedź, Przez chwilę wydawało się, że jest progres ale po chwili jak jest logo fastboota, znika i pokazuje się informacja o "press any button to restart" i w tej samej chwili urządzenie znika z widzianych w menedżerze urządzeń. Próbowałem na innym porcie USB z innym kablem. Udało mi się dojść do momentu fastboot devices i miałem cyferki "List of devices attached db22e8a device" ale po chwili ekran zniknął i ten napis jak wyżej.
 2. Dokładnie tak robię. Dzięki za poradę "zmiany komputera".
 3. Cześć, Mam problem z odblokowaniem bootloadera w Mi8, próbowałem już paru rzeczy. Wielokrotne usuwanie, instalowanie sterowników, przenoszenie Mi unlock bezpośrednio do folderu głównego (C:/) i ciągle mam problem, że podczas uruchamiania urządzenia do fastboot aplikacja nie znajduje urządzenia a sam telefon po chwili zmienia ekran z Fastboot na "Press any key to reboot" i tyle. Czy wiecie jak sobie poradzić z tym problemem? Aktualnie mam zainstalowany Miui Global Rom 10.3.2.0.
 4. Jak zainstalować CM na telefonie? Jest jakaś instrukcja? I którą wersję? Wszystko działa dobrze?
 5. Mi4 Android 6.0.1 z nakładka Miui Polska 6.3.3.
 6. Witajcie, Mam problem z GPS. Testowałem w dwóch aplikacjach Mapy i Here Maps. Otóż obie aplikacje wskazują miejsce mojego położenia zupełnie gdzie indziej (co śmieszniej to samo) ale oddalonego o około 30 km ode mnie. Mam włączoną wysoką dokładność w ustalaniu pozycji GPS, dodatkowo wyraziłem zgodę na wyszukiwanie sieci Wifi nawet kiedy mam wyłączone Wifi a problem i tak występuje. Proszę waszą społeczność o pomoc
×
×
 • Create New...