Jump to content

Frozeno

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Frozeno's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki za odpowiedź, Przez chwilę wydawało się, że jest progres ale po chwili jak jest logo fastboota, znika i pokazuje się informacja o "press any button to restart" i w tej samej chwili urządzenie znika z widzianych w menedżerze urządzeń. Próbowałem na innym porcie USB z innym kablem. Udało mi się dojść do momentu fastboot devices i miałem cyferki "List of devices attached db22e8a device" ale po chwili ekran zniknął i ten napis jak wyżej.
 2. Dokładnie tak robię. Dzięki za poradę "zmiany komputera".
 3. Cześć, Mam problem z odblokowaniem bootloadera w Mi8, próbowałem już paru rzeczy. Wielokrotne usuwanie, instalowanie sterowników, przenoszenie Mi unlock bezpośrednio do folderu głównego (C:/) i ciągle mam problem, że podczas uruchamiania urządzenia do fastboot aplikacja nie znajduje urządzenia a sam telefon po chwili zmienia ekran z Fastboot na "Press any key to reboot" i tyle. Czy wiecie jak sobie poradzić z tym problemem? Aktualnie mam zainstalowany Miui Global Rom 10.3.2.0.
 4. Jak zainstalować CM na telefonie? Jest jakaś instrukcja? I którą wersję? Wszystko działa dobrze?
 5. Mi4 Android 6.0.1 z nakładka Miui Polska 6.3.3.
 6. Witajcie, Mam problem z GPS. Testowałem w dwóch aplikacjach Mapy i Here Maps. Otóż obie aplikacje wskazują miejsce mojego położenia zupełnie gdzie indziej (co śmieszniej to samo) ale oddalonego o około 30 km ode mnie. Mam włączoną wysoką dokładność w ustalaniu pozycji GPS, dodatkowo wyraziłem zgodę na wyszukiwanie sieci Wifi nawet kiedy mam wyłączone Wifi a problem i tak występuje. Proszę waszą społeczność o pomoc
×
×
 • Create New...