Jump to content

robus23

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

robus23's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak, instalowalem z MIUI10. Istnieje szansa aby doinstalować tę nowszą wersję apki ?
 2. LOG błędu w załączniku... Zainstalowałem TEXTRA SMS - program potrafi jedynie wysłać SMS. Niestety do mnie nie docierają żadne wiadomości.
 3. Po aktualizacji z MIUI10 na V11.0.3.0.PEECNXM przestała działać apka od SMSów. Robiłem apce "wyczyść dane" - ale i to nic nie pomogło. Można ten błąd jakoś naprawić ? Przeinstalować tę aplikację czy coś? Można bez full-wipe powrócić do MIUI10 ? Telefon to MIX3 pozdrawiam
 4. Zrobiłem tak jak pisaliście i ... działa! Wielkie dzięki za pomoc !!! pozdrawiam P.S. Nie chcę zakładać kolejnego tematu wiec może tutaj zapytam: Czy taki termometr: pokazuje również temperaturę przez bramkę MI, przez WiFi a nie tylko przez BT ? Inaczej, czy mogę na telefonie wyświetlić temperaturę nie będąc w zasięgu BT ? Będąc poza domem ?
 5. Gdy dwa razy naciskam to... uzbraja mi się alarm
 6. Witam Do zestawu Mi Smart Sensor Set dokupiłem czujkę zalania wodą: Niestety przy próbie dodania czujki do bramki otrzymuję komunikat, iż czujka jest niekompatybilna: Faktycznie ta czujka nie zadziała z tym sprzętem czy robię coś źle ? Jest na to jakieś rozwiązanie ? pozdrawiam P.S. Zestaw Mi smart zakupiony w polskiej dystrybucji, z polska wtyczka:
 7. Faktycznie! Po kilku próbach, kilku restartach programu na jednym i drugim telefonie - w końcu zaskoczyło. Tzn po części zaskoczyło. Pokazuje już urządzenia w telefonie mojej kobiety: ...niestety nadal jest problem z autoryzacją. Na telefonie kobiety nie odczytuje scen z głównego telefonu ani nie można stworzyć nowych: "Brak zezwolenia na współdzielenie urządzeń" - niestety nigdzie nie pyta o takie pozwolenie. Udostępniałem już kilka razy, czyściłem udostępnienie, restartowałem program i .. nadal nic. Nie wiem co mógłbym zrobić jeszcze w tym kierunku ?! pozdrawiam P.S. Dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy!
 8. Witam Gdy próbuję udostępnić urządzenia (czujnik ruchu i otwartych drzwi) innej osobie to ikonka udostępniania jest nieaktywna. Jedynie główną bramkę (Gateway) mogę bez problemu udostępniać. Wszystkie pozostałe urządzenia mają nieaktywną ikonę. Ktoś może wie dlaczego tak się dzieje ? Wszystkie telefony mają ustawioną tę samą lokalizację i język (Polska). pozdrawiam
 9. Udało się! Załatwiłem kolejnego laptopa. Tym razem był Windows 7. Wgrał całego softa jednak na koniec wyrzucił błąd: Na szczęście telefon się uruchomił i wszystko działa poprawnie. Jeszcze raz dzięki za chęć pomocy. Pozdrawiam
 10. Ech, chyba jakiś pech mnie prześladuje! Właśnie załatwiłem sobie inny komputer z Windowsem XP. Myślałem, że może miFlash "siódemki" nie lubi. Myliłem się - XPka też. Tutaj z kolei taki błąd mi się ukazuje: Cóż, wygląda na to że potrzebuje systemu x64.
 11. Niestety to samo: System to: Windows 7 sp1 + NetFramework 4.7.1
 12. Przede wszystkim dzięki wielkie za zainteresowanie! Próbowałem wgrywać ponownie TWRP: twrp-3.3.0-0-perseus.img oraz twrp-3.3.1-0-perseus.img Niby wszystko przebiega pomyślnie jednak po wykonaniu "fastboot reboot" i trzymaniu vol+ i power telefon się restartuje za każdym razem do Fastboota. Trzymam wciśnięte dłużej te klawisze i za każdym razem przywraca Fastboot. Co do MiFlasha to mam plik ROMu oraz MiFlasha z tej stronki: http://en.miui.com/a-234.html Do MiFlasha próbowałem przypisywać plik .tgz jak i cały, rozpakowany folder: Za każdym razem otrzymuje ten sam komunikat błędu. Zainstalowałem także MI Suite. Niestety gdy podłącze telefon to pojawia się informacja, aby najpierw podłączyć telefon z uruchomionym systemem - niestety nie mam jak tego zrobić: Nie daje mi spokoju ten MiFlash - dlaczego za każdym razem taki błąd otrzymuję?
 13. Witam Odblokowałem w telefonie BootLoader. Telefon zaliczył Hardreset, zrestartował się - skonfigurowałem wtedy pierwsze uruchomienie Androida (wifi itp) po czym wyłączyłem telefon i wszedłem w tryb FastBoot aby wgrać TWRP. Niestety zapomniałem wcześniej w ustawieniach zmienić na tryb programisty, debugowanie itd. Po prostu bez wejścia w te ustawienia wgrałem TWRP. I jaki efekt ? Na ekranie cmd pisało, ze wszystko przebiegło pomyślnie. Jednak po każdym restarcie (jakiekolwiek bym nie trzymał wciśnięte klawisze) wchodzi mi jedynie do Fastboota. Chciałem według tego poradnika: http://en.miui.com/a-234.html wgrać na nowo soft. Niestety po wskazaniu pliku "perseus_global_images_V10.3.1.0.PEEMIXM_20190409.0000.00_9.0_global_70729f21ad.tgz" zawsze otrzymuję z MiFlasha komunikat o błędzie: "Długość nie może być mniejsza od zera. Nazwa parametru: lenght" Ktoś może podpowiedzieć jak można to rozwiązać ? Co w tej sytuacji zrobić ? Z góry dzięki za pomoc!
×
×
 • Create New...