Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Spróbujcie odblokować bootloader. Jak nie pójdzie, to... pozostaje oddanie na serwis. Zepsuło się nie z waszej winy, widzę że raportów o tym jest już coraz wiecej.
  2. Z sourceforge pobrałeś xiaomi.eu. Nie możesz instalować xiaomi.eu na Globalu, to nie przejdzie. Link do normalnej paczki masz na poprzedniej stronie wątku.
  3. https://miuipolska.pl/dla-kogo-jest-mi-cc-nowa-seria-smartfonow/ Co sądzicie?
  4. Muszę skorygować Acida - jest ciemny motyw na Globalu nawet na urządzeniach bez AMOLEDa. Ostatnio aktualizowalem RN5 siostrze do Pie, jest taka opcja. Dlaczego na POCO jej nie ma - nie mam pojęcia. Ale prędzej czy później na pewno ją dodadzą, cierpliwości.
  5. Nie, nie wystarczy, bo prawdopodobnie updater poinformuje że jest starszy security patch. Niemniej sprawdzić możesz.
  6. Pewnie jakimiś swoimi kanałami. Nie ma Global ROMu dla raphaela jeszcze (tzn. jest, ale top-secret, czyli linków wyciągnąć się nie da). W ogóle nie widzę wciąż wersji pod EEA czyli pod Europę. Poza Chinami i Indiami na pewno będzie jako Mi9T Pro - potwierdzają to pliki z apki aparatu (jak ktoś nie widział, to tu - odkryte przeze mnie, wysłałem do xda: https://www.xda-developers.com/redmi-k20-pro-xiaomi-mi-9t-pro-india-china/)
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. Jak China zostanie wydane, to jutro.
  9. Kacper Skrzypek

    MIUI 11

    Gdzie tam. Nie ma nic. Spodziewaj się po prostu że pewnie gdzieś w wakacje będzie.
  10. Aktualizacja została dokonana. W razie błędów prosimy o informacje w działach technicznych :)
  11. Jutro (19.06.2019) prawdopodobnie odbędzie się aktualizacja skryptów forum, w związku z czym zostanie ono chwilowo zamknięte. O której konkretnie - jeszcze nie wiem, jak będę wiedział to post uzupełnię. Za utrudnienia przepraszamy. P.S. Strona i forum powinny trochę przyspieszyć już teraz, a jutro po aktualizacji być może jeszcze bardziej
  12. Sprawdź to TWRP: TWRP-3.3.0-0423-REDMI6A-CN-wzsx150.img
  13. To nie jest oficjalnie dodana funkcja od Xiaomi, tylko nasz mod...
  14. Myślę, że podmiana launchera z bety na zainstalowanym stable powinna wystarczyć... P.S. Szybki raport z 9.6.17 - launcher w wersji beta nie posiada jeszcze możliwości przełączenia się między standardowym widokiem z pulpitami a app drawerem, ale ma już skróty.
  15. W tym wątku już była podawana lista aplikacji działająca z AOD na Globalu... Inne poza wymienionymi nie działają.
  16. Wersja Global z OTA = Mi 9T (o ile nie sprzedaje chińskich wersji z odblokowanym bootloaderem, wtedy soft będzie Mi 9T ale hardware'owo Redmi K20). OnePlus to inaczej iltrade czyli sklep, który współpracuje z serwisem Acida (MiCenter).
  17. Patch na nową wersję launchera jest wg mojej wiedzy gotowy. Będzie w 9.6.20 eu.
  18. Link jakby ktoś chciał http://bigota.d.miui.com/V10.3.4.0.PFGEUXM/miui_LAVENDEREEAGlobal_V10.3.4.0.PFGEUXM_c39033bf0f_9.0.zip Changelog to tylko jeden punkt: System Fix: VoLTE switch appeared in the regions where VoLTE isn't supported
  19. Nie wiem. Ale lepiej oddać na gwarancję czysty telefon po prostu z wgranym global softem przez MiFlash, zostawić sobie odblokowany bootloader i potem po naprawie najwyżej wgrasz sobie jeszcze raz roota. Co to teraz za problem...
  20. @Acid otrzymał dzisiaj odpowiedź od Xiaomi w kwestii gwarancji. Sprawa wygląda tak, że odblokowanie bootloadera i wgranie jakiegokolwiek customu nie powinno skutkować utratą gwarancji, o ile nie zrobiło się tego nieumiejętnie lub telefon się nie zbrickowal.
  21. Bo jest. Też można go stamtąd ściągnąć, po prostu w pierwszym poście jest jeszcze link do wszystkich ROMów - i tych podlinkowanych na stronie którą podałeś, jak i starszych w razie jakby któraś nie wypaliła.
  22. Pierwszy post tego wątku...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...