ZduneX25

MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Na najnowszym romie 6.1.21 zauważyłem bardzo duża czułość EDGE tap. Działa to teraz w 99% ale gdy trzymam telefon lewa ręką to czasami potrafi mi cofnąć strony 5 razy wstecz mimo że trzymam nieruchomo palce. Ktoś też spotkał się z czymś takim? Mam też nilkin frosted shield.

Edited by Barol
literówka

Szybkie pytanie. Czy w Mi4C na MIUI Polska można przenieść zegar belki statusu z lewej strony, na środek, albo chociaż na prawo? Bo ta domyślna lewa strona jakoś do mnie nie trafia.

f2ab1fb9c374ac17dc1e79abdb84c457.jpg ja mam taki zegar jeśli o to Ci chodzi. Po prostu z innego motywu.

Pytanie ode mnie. Jak w messengerze fejsbukowym zrobić aby po kliknięciu w powiadomienie o wiadomości przekierowalo mnie do apki? Bo teraz jak klikam to nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Szybkie pytanie. Czy w Mi4C na MIUI Polska można przenieść zegar belki statusu z lewej strony, na środek, albo chociaż na prawo? Bo ta domyślna lewa strona jakoś do mnie nie trafia.

f2ab1fb9c374ac17dc1e79abdb84c457.jpg ja mam taki zegar jeśli o to Ci chodzi. Po prostu z innego motywu.

Chodziło mi o ten na belce statusu

cc36057b97a142fda5a4bbb3211d35c2.jpg

f2ab1fb9c374ac17dc1e79abdb84c457.jpg ja mam taki zegar jeśli o to Ci chodzi. Po prostu z innego motywu./p>

Chodziło mi o zegar na belce statusu, czyli ten który się pokazuje kiedy jesteśmy w jakiejs aplikacji. 08a2a6b4fdd3976d0d25b90f90c5c641.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

Aaa sorry jestem trochę wczorajszy. To nie poradze na to nic :/

Hey mam problem telefon sam mi się rozłącza gdy telefonuje po chwili około 1 min jak przy łoże do ucha ale nie naciskam zakończenia rozmowy. I tak za każdym razem. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Jak działa funkcja "Smart Lock" ?

Bo nie wiem czy coś źle robię czy tak powinno być. Mam włączona tą funkcje i jako zaufane miejsce podałem swój adres ale mimo to za każdym razem muszę odblokowywać ekran hasłem na klawiaturze, czy tak powinno to działać ?

czy jest jakiś sposób, żeby zmienić kolor zegarka z pogodą na taki sam jak ten bez pogody i/lub aby zegarek automatycznie zmieniał kolor na ten  z motywu ? 

Screenshot_2016-01-23-23-35-06_com.miui.home.png

czy jest jakiś sposób, żeby zmienić kolor zegarka z pogodą na taki sam jak ten bez pogody i/lub aby zegarek automatycznie zmieniał kolor na ten  z motywu ? 

Nie ma takiej możliwości chyba, że umiesz ręcznie edytować kod zegarka i tam zmienić kolor.

Wysłano z Mi4c

Panowie czy w mi4c można w jakiś sposób ustawić 5 ikon w jednym rzędzie tak aby było 5x5?

Panowie czy w mi4c można w jakiś sposób ustawić 5 ikon w jednym rzędzie tak aby było 5x5?

Da się, ale nie na systemowym launcherze

Cześć. Mam pytanie co do trzymania bateri. Wczoraj wieczorem naladowalem ją do pełna a do rana znacznie jej ubyło. Dołączam foto. Telefon całą noc tylko na transmisji danych. Mi4c

Screenshot_2016-01-25-10-32-51_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-01-25-10-32-39_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-01-25-10-31-26_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-01-25-10-31-08_com.miui.securitycenter.png

Może otworzył klawiaturę żeby coś wpisać ale się rozmyślił i zostawił tak na noc

no sam sie zdziwilem bo telefon mial spac razem ze mna a nie jesc,

dzis nabilem znow na 100% zobacze rano ile bedzie

To skoro cisza to ja mam pytanie, czy w waszym mi4c jak stukniecie go u góry to też cos "grzechocze" w środku? Nie wiem co to ale coś jakby było poluzowane... Nie wiem czy to zgłaszać na gwarancję czy może jednak ten typ tak ma?

Ciekawe skąd ludzie czasem to znajdują. Pukają i stukają w telefony szukając luzów i dziwnych dźwięków podpadających pod wady fabryczne?

Toż to optyka aparatu.

Racja optyka aparatu ale Mi4c jest pierwszym telefonem w którym aż tak bardzo to słychać. Dodatkowo (wydaje mi się że to to) wpada w jakieś dziwne drgania i słychać czasami podczas rozmowy.

Ciekawe skąd ludzie czasem to znajdują. Pukają i stukają w telefony szukając luzów i dziwnych dźwięków podpadających pod wady fabryczne?

Toż to optyka aparatu.

Ja to "odkryłem" odkładając zwyczajnie swój mi4c na twardy stół nie robiąc tego zbyt delikatnie i w cichym pomieszczeniu. Grzechotka jest zauważalna, ale to zupełnie nie przeszkadza, chyba że ktoś ciągle puka palcami w obudowę. ;)

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

48 minut temu, Acid napisał:

Toż to optyka aparatu.

Tak czy siak nie powino miec to miejsca w takim telefonie. 

Nie powiem ale troche to psuje sam "wizerunek" telefonu. Ktos sie nie zna, bierze telefon do łapy i mowi, "te kuwa, cos ci stuka w tym twoim chinskim gownie." I twoja odpowiedz. Nie nie spokojnie, to tylko opytyka aparatu xDD

Mow co chcesz ale brzmi to komicznie.

Ta grzechotka jak ją opisujecie to przyciski na boku. Wystarczy je taśma zakleić i nic nie grzechocze, to tak w ramach testu. Jeśli o tym samym mówimy.

Co jak co w normalnym użytkowaniu to nie przeszkadza.

Przed chwilą, grzegorz1982 napisał:

Ta grzechotka jak ją opisujecie to przyciski na boku. Wystarczy je taśma zakleić i nic nie grzechocze, to tak w ramach testu. Jeśli o tym samym mówimy.

Co jak co w normalnym użytkowaniu to nie przeszkadza.

Nie o tym mowimy. Postujak palcem w aparat to sie dowiesz o czym mowa :P

1 godzinę temu, Acid napisał:

Toż to optyka aparatu.

Jeżeli posiadasz mi4c to nie uwierzę, że tego nie zauważyłeś podczas normalnego użytkowania ;] Przy każdym położeniu tel na czymś twardym to słychać. 

W sumie to jest całkiem logiczne,że przy OSI to ruchome części występują w module aparatu ;)

Czy ktoś wymieniał może tylną obudowe np na inny kolor? Czy normalnie można ją otworzyć a może jest wklejona na stałe? Po zatrzaskach widać że nie powinno być problemu, Chyba nie ma to wpływu na gwarancje i inne sprawy? Mam szary telefon a chciałbym wymienić plecki na białe.

@maszmol Wg filmiku z YT trzeba pociągnąć przy usb pamiętając o wyjęciu slotu na sim. Mi się nie udało. Sam bym ci oddał moją białą, ale wątpię żebyś ją chciał. Biały niestety nie jest zbytnio "trwały" bez kondoma choć rys nie ma :)

Edited by preston2009