Jump to content

preston2009

Użytkownicy
 • Posts

  1,343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

preston2009 last won the day on October 25 2020

preston2009 had the most liked content!

About preston2009

 • Birthday 04/04/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piaski

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

preston2009's Achievements

 1. Mi wskoczyły dwie aktualizacje OTA po kolei. Najpierw z poprawkami bezpieczeństwa na styczeń 2022 r., następnie po restarcie wersja 13.0.3.0. Z nowych rzeczy nie wspomnianych to w pasku powiadomień pojawia się zielona ikona aparatu jeśli jest włączony. Natomiast podczas korzystania z aplikacji Aparat widoczna jest zielona kropka w lewym górnym rogu. System wydaje się szybszy choć szajs od Google (Telefon i Wiadomości) nadal przewija się z małą płynnością. Z wad zauważyłem, że pomimo włączonego trybu ciemnego aplikacje nie systemowe nadal są jasne.
 2. I dobrze bo jak nie ma wsparcia oficjalnie 12 to zdobycie statusu stable zajęłoby rok. Lepiej trzymać się sprawdzonej wersji androida. Mi i tak najlepiej chodził pierwszy ROM, którego nigdzie nie można było pobrać.
 3. U mnie w pracy 1km od nadajnika na t-mobile i LTE+ prędkość 250Mb/s pobierania i 50 wysyłania. Niestety 5 km dalej to już tylko 60 pobierania i do 25 wysyłania.
 4. POCO F3 w T-Mobile. Okolice Piask w woj. Lubelskim. VoLTE i VoWIFI działa od około roku. Po prostu przyszedł do mnie sms z informacją, że mogę używać ww funkcji. Wystarczyło włączyć w ustawieniach sim. Rozmowy poprzez WIFI działają tylko jeśli jest dobra prędkość internetu. Testowane na mobilnym, światłowodowym oraz starym łączu z telefonu orange.
 5. Zamiast szkła mam Antymikrobowa folia ochronna do Xiaomi POCO F3 5G, 3mk SilverProtection+ Jest ok, nie palcuje się zbytnio. Folia sama się regeneruje po zarysowaniu. Nie wierzę że głębsze także. Dotyk wiadomo jak to folia po silniejszym dociśnięciu stawia opór.
 6. Ja mam tak często. Wystarczy odsunąć od ucha i przyłożyć z powrotem. soft MIUI Global 12.0.5.0
 7. @zoltan78tak dla mojej psychy. Czyli ROM xiaomi.eu ma aplikację telefon oraz wiadomości od MIUI, a nie szit od Google?
 8. Czy ten ROM dla POCO F3 to faktycznie Xiaomi.eu czy wersja tylko lekko zmodyfikowana jak w globalu. Najbardziej denerwuje mnie telefon i wiadomości.
 9. 20.9.24 trzeszczenia brak. Zapomniałem napisać.
 10. Ktoś coś na Mi9SE czy jest tak dobrze, że nikt tu nie zagląda? Bo ja dalej siedzę z 20.9.24
 11. Ktoś coś na Mi9SE? Nie interesuje mnie root i magisk.
 12. Chodziło pewnie o Dostosuj kontrast automatycznie które jest na samym dole ustawień ciemnego motywu.
×
×
 • Create New...