preston2009

Użytkownicy
 • Content Count

  1,331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

preston2009 last won the day on October 25

preston2009 had the most liked content!

Community Reputation

98 Excellent

About preston2009

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 04/04/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piaski

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodziło pewnie o Dostosuj kontrast automatycznie które jest na samym dole ustawień ciemnego motywu.
 2. Ostatni xiaomi.eu przed aktualizacją androida był dla mnie najlepszy. Chyba wszystko działało, ale nie korzystam z wszystkiego w Mi9SE.
 3. U mnie nadal maksymalna głośność podczas rozmowy telefonicznej. Za każdym razem muszę ściszać i podgłaśniać aby ucha nie urwało. Ps. Kupiłby ktoś Mi9SE 64GB za 900zł?
 4. Na Mi9SE kiedyś mogłem odebrać uprawnienia usługom google play do aplikacji telefon oraz sms i to uczyniłem. Teraz od miesiąca mniej więcej za każdym razem gdy chcę zadzwonić to próbują one się dostać do nich. W tle także czasami coś kombinują. Tak w ogóle błąd z głośnością w końcu naprawiony?
 5. Na MI9SE to co używam działa oprócz głośności podczas rozmowy telefonicznej. Od początku jest głośniej niż to co pokazuje pasek głośności. Dopiero ponowne ściszenie i podgłośnienie sprawia że uszy nie odpadają.
 6. Tu masz 3070 mAh, a w R4X jest 4100mAh. Ja dostałem ładowarkę 18W, ale używam takiej bez QC 2A. Bateria i tak ok jak na taki procesor.
 7. Tak zwykle bywa w xiaomi od nowości. U mnie również jest słabo wyczuwalna. Od tego mam Huawei GT2.
 8. Ja od dawna używam MIUI bez roota i modów. Pytam bo przy pierwszej instalacji 12 były jakieś problemy więc sobie darowałem.
 9. A jak tam z przejściem na 12? Jakieś manewry specjalne trzeba było wykonać czy jak każdą inną aktualizację wystarczyło zainstalować. Ja na Mi9 obecnie jestem z 20.3.26.
 10. Dodatkowo ustawienie własnego dźwięku dla wiadomości SMS nie ma wpływu na ten głupi plum, który jest odtwarzany.
 11. Mi 9SE od 20.1.2 nienaprawiony błąd z maksymalną głośnością podczas połączeń. Na start mam maksymalną, Dopiero ściszenie do minimum i pogłośnienie ścisza.
 12. Czy muszę coś wiedzieć aktualizując Mi9SE z 20.1.2 do tej wersji? Jakieś problemy z twrp lub systemem?
 13. Aha dzięki, czyli zwyczajnie jakoś od kilku wersji (bo nie aktualizuję co tydzień) nie miałem włączonej tej opcji choć sam nie wyłączałem ani nie resetowałem systemu.