Jump to content

Matixx

Użytkownicy
 • Posts

  336
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Matixx's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

24

Reputation

 1. Mi Note 10 ma zakończone wsparcie, a co z wersjami Lite i Pro? Będzie można liczyć na aktualizacje do MIUI 14? Mi 10T już dostał, Mi 10 też dostanie. Mi Note 10 Lite wyszedł między Mi 10 a Mi 10T
 2. Podbijam pytanie, ktoś coś? Działa w końcu to ustawianie normalnych progów czy nie?
 3. No cóż, Tobie już pewnie nie pomoże, ale może ktoś kiedyś jeszcze będzie chciał o to zapytać... Od siebie polecam Samsung EVO Plus 128 GB
 4. Nie widzę opcji konfiguracji zapisu nagrań w chmurze. Znaczy ok, jest opcja konfiguracji NAS, ale mam ją na szaro więc skonfigurować się nie da. Co jest grane? Czy to przez to że nie mam włożonej karty pamięci? Kamera serio wymaga karty pamięci żeby nagrania zapisywać w chmurze?
 5. Domyślny czas 10 sekund jest żałośnie mały, jak kamera wykryje ruch to nawet nie wiem czy osoba zbliża się do monitorowanego obiektu czy nie. Da radę jakoś ten limit zwiększyć?
 6. Dzięki, działa. Temat do zamknięcia
 7. Witam, mam prawie 35 GB nagrań dźwięku aplikacją Dyktafon. Chcę to przenieść na komputer, ale nie mogę znaleźć lokalizacji ani nie wiem jak to wyeksportować. Zaznaczam, że nie chodzi mi o nagrania rozmów telefonicznych, gdyż te łatwo znalazłem w folderze MIUI/sound_recordings czy jakoś tak. Domyślam się, że te pliki są gdzieś w pamięci systemowej ale nie mam teraz roota żeby się tam dostać. Podobne pytanie pojawiło się kiedyś na forum - https://miuipolska.pl/forum/topic/39704-dyktafon-zmiana-ścieżki-zapisu/, ale zostało zamknięte. Admin nie zrozumiał o co chodzi albo faktycznie gdzieś już był wątek na ten temat z odpowiedzią, tylko niby gdzie?
 8. https://miuipolska.pl/forum/topic/57222-xiaomi-mi-note-10-lite-miui-12-polska-xiaomieu-stabilne-12540rfnmixm-android-11/?do=findComment&comment=614976 To link do mojego komentarza w wątku do 12.5.4 - dałem tam uwagę, że błąd istnieje już od dłuższego czasu (co najmniej od 12.5.1, wcześniej możliwe że też ale już nie pamiętam). W wersji 12.5.7, którą mam aktualnie, błąd dalej występuje.
 9. Przykro mi to pisać, ale zdaje się że za wiele nie poradzisz. Z tego co się orientowałem to problem jest dosyć powszechny i wynika z tego, że telefony po prostu więcej zużywają baterii gdy sygnał jest słaby, dużo jest o tym informacji w internecie. Jedyne co widziałem i co może mogłoby pomóc to chyba zmiana preferowanego typu sieci w ustawieniach. Można to też robić automatycznie za pomocą na przykład Toggle Network Type: https://forum.xda-developers.com/t/app-5-0-root-toggle-network-type-5-0-2g-3g-lte-xda-exclusive-free-version.2945406/ Na temat tej apki są też wątki na innych forach, na przykład reddit: https://www.reddit.com/r/Android/comments/6ann45/ultimate_solution_for_poor_reception_draining/
 10. Pewnie używa pamięci masowej jako RAMu w przypadku gdy się przepełnia Poprawiono już pływające okienka czy nadal telefon jest nieużywalny?
 11. Co do samego czytnika, na tej wersji często muszę najpierw kliknąć fizyczny przycisk blokady, żeby móc zeskanować palec bo inaczej nawet się nie podświetla, czyli tak jakby czytnik nie był zawsze aktywny. Na 12.5.1 nie miałem tego problemu.
 12. A i zauważyłem, że statystyki zużycia baterii pokazują około 10% dla "Ekran zawsze włączony", chociaż tą funkcję mam wyłączoną. Nie wiem czy wcześniej też tak było czy może to bug w tej wersji, bo nie zwracałem na to uwagi. To całkiem sporo, więcej ma tylko ekran i gra w którą czasami gram. Czy to ma jakiś związek z utrzymaniem aktywnego czytnika linii papilarnych?
 13. Jak coś to istnieje pewien błąd związany z pływającymi oknami, które są chociażby w aplikacjach takich jak Google Maps czy YT Vanced (w trakcie nawigacji/oglądania filmu wyjście do pulpitu skutkuje pojawieniem się małego pływającego okienka z mapą/filmem). Czasami takie okienko "chowa się" pod dolną krawędzią ekranu. Jeśli wymusimy pojawienie się klawiatury to okienko pojawia się zasłaniając klawiaturę i nie da się go przesunąć (przesunięcie albo nie działa, albo skutkuje zamknięciem okienka). Błąd istnieje od dłuższego czasu i ta wersja nadal tego nie naprawia.
×
×
 • Create New...