Jump to content

3v423b32b2v

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About 3v423b32b2v

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No Kochani, wesprzyjcie Włączyłem szyfrowanie, i nie wiem jak wyłączyć : o
 2. Luki, odczujesz różnicę ; )
 3. Wymienione przez Was są lepsze od oryginalnego? : ) Miałem oryginalne i niestety zabrudziłem je (nie dało się wyczyścić), więc podjąłem się testów Nożem oryginału nie zarysowałem, a próbowałem usilnie. Próbowałem też metalowym prętem - również nic ; d
 4. Czy po wipe all będę miał możliwość zainstalować później system z TWRP?
 5. Szkło hartowane dla Mi4c: oryginał czy zamiennik?
 6. A jakbym chciał zainstalować nowy system? Nie uwalę telefonu wipując też system?
 7. Czyli zaznaczyć w advenced wipe wszystko oprócz systemu? Dalvik Cache - tak System - nie Data - tak Internal Storage - tak Cache - tak USB OTG - tak
 8. Jest factory reset, ale on nadal zostawia w pamięci telefonu śmieci.
 9. To nie jest kwestia strachu. Co robi dokładnie zaznaczenie wszystkich opcji w Advenced Wipe a co Format Data? Mam oczywiście na myśli opcje w zakładce WIPE w TWRP. Potrzebuję przywrócić pamięć telefonu do stanu po pierwszym wyjęciu telefonu z pudełka z zainstalowanym najnowszym TWRP i Miui EU.
 10. Chodzi Ci o wszystko w Advenced Wipe, czy o Format Data? Nie uwalę sobie tym telefonu?
 11. Byłby ktoś chętny i tak dobry żeby wesprzec? ; C
 12. Hej, Nasyfiłem trochę w pamięci telefonu. Jak przywrócić stan pamięci do takiego jaki był tuż po wyjęciu telefonu z pudełka? Miałem MiuiPolska, zmieniłem na EU, ale telefon chodzi chyba gorzej. W związku z tym, że i tak mam potrzebę oczyścić telefon ze wszystkich śmieci, plików co powinienem zrobić żeby na czysto mieć Miui EU? Mam też starszą wersję TWRP więc wypadałoby ją chyba zaktualizować. Możecie poradzić co zrobić, i w jakiej kolejności?
 13. Ale chodzi Ci o MiuiPolska czy o te oficjalne global od Xiaomi?
 14. https://miuipolska.pl/bez-miuipolska-dla-nowych-xiaomi/ Przewiduję więc, że wsparcie rozwoju oprogramowania dla Mi4c może się w każdej chwili złamać. W podsumowaniu: Potrzebuję stabilnego i bezpiecznego oprogramowania w swoim telefonie, dlatego też zadałem powyżej pytania.
×
×
 • Create New...