Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Posts

  13,206
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  405

Everything posted by Acid

 1. Może to być problem przycisków. Serwisowo trzeba naprawić. Np. na micenter.pl
 2. Robot Viomi S9 jest odkurzaczem automatycznym ze stacją odsysania kurzu – jednym z bardziej zaawansowanych urządzeń sprzątających Viomi. Nie jest jednak pozbawiony usterek jak na tę klasę sprzętu. Dosyć często występuje w nim problem z nagłym wyłączeniem w trakcie pracy i brakiem możliwości włączenia. Odkurzacz podłączony do ładowania miga jedynie niebieską diodą na przycisku włączania. Reset urządzenia nie pomaga. Co robić? Naprawa w MiCenter W serwisie robotów sprzątających zajmujemy się teraz naprawą odpłatną tej usterki – tzn. jeśli Państwa odkrzacz nie ma już gwarancji lub nikt nie chce podjąć się naprawy to my możemy się tego podjąć. Zwykle do naprawy jest elektronika i inne czynności, które postawią robota na „koła”. Naprawa jest trwała i usterka nie powinna powracać. Wraz z naprawą dokonujemy także czyszczenia robota i ewentualną wymianę filtrów i szczotek. Naprawa dotyczy także bliźniaczego modelu czyli Roidmi EVE Plus. Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Artykuł Odkurzacz Viomi S9 / Roidmi EVE Plus wyłączył się i nie działa? Możliwość naprawy. pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 3. Robot Viomi S9 jest odkurzaczem automatycznym ze stacją odsysania kurzu – jednym z bardziej zaawansowanych urządzeń sprzątających Viomi. Nie jest jednak pozbawiony usterek jak na tę klasę sprzętu. Dosyć często występuje w nim problem z nagłym wyłączeniem w trakcie pracy i brakiem możliwości włączenia. Odkurzacz podłączony do ładowania miga jedynie niebieską diodą na przycisku włączania. Reset urządzenia nie pomaga. Co robić? Naprawa w MiCenter W serwisie robotów sprzątających zajmujemy się teraz naprawą odpłatną tej usterki – tzn. jeśli Państwa odkrzacz nie ma już gwarancji lub nikt nie chce podjąć się naprawy to my możemy się tego podjąć. Zwykle do naprawy jest elektronika i inne czynności, które postawią robota na „koła”. Naprawa jest trwała i usterka nie powinna powracać. Wraz z naprawą dokonujemy także czyszczenia robota i ewentualną wymianę filtrów i szczotek. Naprawa dotyczy także bliźniaczego modelu czyli Roidmi EVE Plus. Jeśli chcesz zgłosić nam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Odkurzacz Viomi S9 / Roidmi EVE Plus wyłączył się i nie działa? Możliwość naprawy. pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 4. Kartką papieru wyczyść szczelinę nad kratką głośnika. Cienką igłą i sprężonym powietrzem przeczysc kratkę.
 5. Aby wiedzieć na 100% czy odblokowanie tego 4x jest jakieś problematyczne powinieneś zrobić wszystko na czysto: format danych w recovery kupno nowej karty SIM np. Virgin za 5 zł włożenie nowej karty > odczytać nr > założyć konto na ten nr z poziomu telefonu > Xiaomi... odblokować opcje programisty > dodać konto w mi unlock status sprawdzić czas w programie mi unlock. Jak wyjdzie 168 h lub 72 h to powinno być dobrze.
 6. Dzięki wytężonej pracy zespołu z MIUIPolska i wsparciu społeczności udało się dodać możliwość zmiany oprogramowania dla telefonów bazujących na procesorze MTK (Mediatek) – co do tej pory nie było możliwe. W naszej usłudze zmiany oprogramowania na nagrywanie rozmów zmienialiśmy dla kilku z takimi procesorami np. Redmi Note 10S czy Xiaomi 11 – ale był to zawsze soft Global od Xiaomi. Teraz dla wymienionych poniżej urządzeń możemy zainstalować soft od MIUIPolska, który poza dodaną opcją nagrywania rozmów posiada też wiele ciekawych i przydatnych modyfikacji opisanych tutaj. Xiaomi 12 Pro Dimensity (daumier),Redmi K50 Pro (matisse),Redmi K50 (rubens),Redmi Note 11T Pro/POCO X4 GT (xaga) / Redmi Note 11T+ Pro (xagapro) / Redmi K50i (xagain). Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Instalacja oprogramowania z nagrywaniem rozmów lub miuipolska dla nowych na mediateku pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 7. Jest włączone smooth scrolling. Mi się w sumie podoba, mam myszke xiaomi i rolka chodzi delikatnie skokowo i przewijanie jest fajne. Jednak jak ktoś ma myszke co mu rolka kreci się bez oporów to faktycznie może być problem. Za pewne to wyłączymy bo nie ma opcji regulacji tego.
 8. Dodaliśmy do naszej oferty serię Xiaomi 12S w tym 12S Ultra, który wypsażony jest w najnowszy aparat z optyką od Leica. Oczywiście oprogramowanie przygotowane przez miuipolska.pl dostępne jest za darmo do instalacji wg załączonego tam poradnika. U nas instalację można zakupić. System MIUIPolska.pl dla 12S Ultra posiada także nagrywanie rozmów telefonicznych. Jest to funkcją, którą implementujemy także dla tego modelu jak i dla wielu innych modeli Xiaomi. Dodatkowo dla tych, którzy chcieliby mieć gotowy telefon bez konieczności wysyłania swojego na serwis celem instalacji oprogramowania z nagrywaniem rozmów proponujemy zakup Redmi Note 11 na naszym sklepie: Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Nagrywanie rozmów i instalacja oprogramowania w Xiaomi 12S Ultra pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 9. Napisz zgłoszenie MiCenter.pl. Redmi 9T to Poco M3, a więc ma ten sam problem z płytą główną.
 10. Przeprowadzamy także naprawy pogwarancyjne/odpłatne dla wybranych telefonów marki Realme. To kolejna po Xiaomi chińska marka telefonów dostępna w sprzedaży na naszym rynku, ciesząca się uznaniem wieli użytkowników. Mamy możliwość wymiany odpłatnej zbitych ekranów do telefonów marki Realme (choć nie tylko). Są to m.in modele: REALME 7 PRO (RMX2170)REALME 7I (RMX2193)REALME 8 5G (RMX 3241)REALME 8 PRO (RMX3081)/ 8 (RMX 3085)/REALME 8I (RMX 3151)REALME 9 PRO (RMX3471 RMX3472)REALME 9I (RMX 3491)REALME C25YREALME C35REALME GT 5G (RMX2202)REALME GT MASTER EDITIONREALME GT NEO 2 ( RMX3370) Wyświetlacze użyte w naprawach do tych urządzeń są oryginalne. Ostatnie nasze wpisy: Naprawa telefonów Realme w MiCenter20 lipca 2022 Mi Robot Vacuum Mop Essential nie mopuje? Naprawa w serwisie10 maja 2022 POCO F2 Pro nie ładuje się lub rozłącza ładowanie? Naprawa w serwisie14 kwietnia 2022 Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Naprawa telefonów Realme w MiCenter pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 11. Niestety problem z Viomi S9 jest dosyć powszechny. Trzeba wymienić płytę główną i tu się komplikuje bo podaż tych płyt jest znikoma na rynku wtórnym.
 12. Chyba nie ma to sensu. Jak wyobrażasz sobie nawet stan oryginalnej baterii po tylu latach? Myślisz, że ktoś ma oryginalną baterię do MI 5 schowaną w szufladzie w stanie 100% i ją sprzeda? Jak nawet ma ktoś jeszczez MI 5 to dawno już sobie taką baterię zamontował. A kto miał na sprzedaż dawno sprzedał. Zapomnij o tym.
 13. Czy szczotka główna była kiedykolwiek wymieniana?
 14. @maciek04 Tak potwierdzam, szczotka z S7 gumowa działa w S5. Jednakże S5 ma 2 druty w pokrywce szczotki, które przy tej gumowej powodują jej odkształcenie i przez to nie będzie dobrze przylegać do podłogi podczas pracy. Szczotka szczotka wystaje włosiem, a guma nie. Rozwiązaniem byłoby ucięcie/wyłamanie tych 2 pręcików i wtedy guma powinna przylegać dobrze.
 15. Jedną z popularnych usterek w odkurzaczach z mopem i wbudowaną pompą wody tj. Mi Robot Vacuum Mop Essential jest zapowietrzenie i wysychanie układu hydraulicznego co powoduje, że mopowanie nie jest możliwe. Przyczyny problemu Urządzenia z wbudowaną pompką tłoczącą wodę ze zbiornika na dysze nie powinny długo pozostawać bez używania funkcji mop. Doprowadza to stopniowo do wysychania układu hydraulicznego i pompki. Niestety model Essential od Xiaomi posiada pompkę, która po wyschnięciu wody może zaprzestać otwierania mikrozaworków podczas pracy silniczka napędowego. W takim przypadku cały układ należy rozebrać, przepłukać i uruchomić na powrót zdolność tłoczenia wody. Należy przy tym pamiętać by do zbiorników odkurzaczy z funkcją mopowania nie dodawać wody z detergentem! Po zaprzestaniu mopowania osady mydlane z detergentu, a także pęcherze powietrza mogą zapowietrzyć układ. Ponadto konieczne jest stosowanie wody zmiękczonej lub filtrowanej do napełniania zbiorników by zapobiec zakamienieniu dysz. W naszym serwisie naprawiamy ten problem odpłatnie. Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów: 780 080 521 albo napisz ZGŁOSZENIE NAPRAWY Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Mi Robot Vacuum Mop Essential nie mopuje? Naprawa w serwisie pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 16. Jedną z popularnych usterek w odkurzaczach z mopem i wbudowaną pompą wody tj. Mi Robot Vacuum Mop Essential jest zapowietrzenie i wysychanie układu hydraulicznego co powoduje, że mopowanie nie jest możliwe. Przyczyny problemu Urządzenia z wbudowaną pompką tłoczącą wodę ze zbiornika na dysze nie powinny długo pozostawać bez używania funkcji mop. Doprowadza to stopniowo do wysychania układu hydraulicznego i pompki. Niestety model Essential od Xiaomi posiada pompkę, która po wyschnięciu wody może zaprzestać otwierania mikrozaworków podczas pracy silniczka napędowego. W takim przypadku cały układ należy rozebrać, przepłukać i uruchomić na powrót zdolność tłoczenia wody. Należy przy tym pamiętać by do zbiorników odkurzaczy z funkcją mopowania nie dodawać wody z detergentem! Po zaprzestaniu mopowania osady mydlane z detergentu, a także pęcherze powietrza mogą zapowietrzyć układ. Ponadto konieczne jest stosowanie wody zmiękczonej lub filtrowanej do napełniania zbiorników by zapobiec zakamienieniu dysz. W naszym serwisie naprawiamy ten problem odpłatnie. Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów: 780 080 521 albo napisz ZGŁOSZENIE NAPRAWY Artykuł Mi Robot Vacuum Mop Essential nie mopuje? Naprawa w serwisie pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 17. Najwidoczniej linia dotyku na poziomie strzałki nie działa. Trzeba by wymienić ekran.
 18. Do wadliwych telefonów POCO dołącza także POCO F2 Pro – model z półki premium, o znacznie mocniejszej specyfikacji od POCO M3, o którym pisaliśmy wcześniej z problemem płyty głównej i możliwej u nas naprawy. Tym razem POCO F2 Pro także może być naprawiony w serwisie jeśli: nie ładuje po podłączeniu zasilania USBładuje tymczasowo gdy przyciśniemy tylną obudowę Naprawa POCO F2 Pro bez utraty danych Jeśli POCO F2 Pro posiada jeden z podanych wyżej problemów (lub oba na raz) to bardzo prawdopodobne, że zasilanie w tym modelu wymaga naprawy z racji wady fabrycznej jednej z części (lub dwóch). Podobnie jak z innymi wadami i te naprawiamy odpłatnie bez utraty danych w telefonie. Zwykle naprawa u nas możliwa jest w ciągu 1-2 godz. Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów: 780 080 521 albo napisz ZGŁOSZENIE NAPRAWY Facebook WhatsApp Email Print Artykuł POCO F2 Pro nie ładuje się lub rozłącza ładowanie? Naprawa w serwisie pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 19. W serwisie MiCenter jest rozwiązanie tego problemu. Możliwość naprawy bez utraty danych: https://micenter.pl/poco-m3-nie-wlacza-sie/
 20. Zwykle jak coś samo pada to jest to płyta i kaplica. EDL za pewne się otworzy ale flash softu usunie dane. Ja nigdy nie robię zdjęć bez włączonego sync z Google Zdjęcia...
 21. To są oznaki padającego lasera. Aby się bardziej upewnić odparuj odkurzacz i sparuj go ponownie. Po wyglądzie strzelam, że masz najstarszy Vac 1 i tam zdarzało się coś takiego. Może zanieś do MiCenter jak jesteś z Wrocławia to się zweryfikuje czy problem jest z laserem.
 22. Robot sprzątający Roborock S7 to jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych dostępnych na polskim rynku. Do jego ciekawszych zalet należy m.in. zastosowana technologia soniczna pozwalająca na usunięcie brudnych, zaschniętych plam poprzez system wibracji stopki mopującej (do 3 000 drgań na minutę); a także ultradźwiękowy sensor, dzięki któremu robot zapamiętuje położenie dywanów w mieszkaniu i podnosi stopkę mopującą by podczas mopowania ich nie zamoczyć. Typowa usterka Pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w tym modelu odkurzacz Roborock S7 nie jest pozbawiony pewnych słabości. Regularnie spotykamy się z awarią wskazującą błąd nr 4, który oznacza uszkodzony czujnik klifowy. W przypadku tego konkretnego modelu robota przeważnie uszkodzeniu ulega tylny-lewy czujnik znajdujący się pod wylotem kanału ssącego. Awaria pojawia się gdy odkurzacz podczas pracy wciągnie rozlaną na podłodze ciecz. W takiej sytuacji rozlana w okolicy turbiny ciecz spływa za uszczelką na sensor powodując jego uszkodzenie. Pojawiający się błąd nr 4 uniemożliwia rozpoczęcie pracy przez odkurzacz. W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą pojawiającego się błędu nr 4 w Roborock S7. Artykuł Jak naprawić błąd 4 w Roborock S7? pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 23. Robot sprzątający Roborock S7 to jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych dostępnych na polskim rynku. Do jego ciekawszych zalet należy m.in. zastosowana technologia soniczna pozwalająca na usunięcie brudnych, zaschniętych plam poprzez system wibracji stopki mopującej (do 3 000 drgań na minutę); a także ultradźwiękowy sensor, dzięki któremu robot zapamiętuje położenie dywanów w mieszkaniu i podnosi stopkę mopującą by podczas mopowania ich nie zamoczyć. Typowa usterka Pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w tym modelu odkurzacz Roborock S7 nie jest pozbawiony pewnych słabości. Regularnie spotykamy się z awarią wskazującą błąd nr 4, który oznacza uszkodzony czujnik klifowy. W przypadku tego konkretnego modelu robota przeważnie uszkodzeniu ulega tylny-lewy czujnik znajdujący się pod wylotem kanału ssącego. Awaria pojawia się gdy odkurzacz podczas pracy wciągnie rozlaną na podłodze ciecz. W takiej sytuacji rozlana w okolicy turbiny ciecz spływa za uszczelką na sensor powodując jego uszkodzenie. Pojawiający się błąd nr 4 uniemożliwia rozpoczęcie pracy przez odkurzacz. W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą pojawiającego się błędu nr 4 w Roborock S7. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Jak naprawić błąd 4 w Roborock S7? pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
×
×
 • Create New...