Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Posts

  13,189
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  403

Everything posted by Acid

 1. Jedną z popularnych usterek w odkurzaczach z mopem i wbudowaną pompą wody tj. Mi Robot Vacuum Mop Essential jest zapowietrzenie i wysychanie układu hydraulicznego co powoduje, że mopowanie nie jest możliwe. Przyczyny problemu Urządzenia z wbudowaną pompką tłoczącą wodę ze zbiornika na dysze nie powinny długo pozostawać bez używania funkcji mop. Doprowadza to stopniowo do wysychania układu hydraulicznego i pompki. Niestety model Essential od Xiaomi posiada pompkę, która po wyschnięciu wody może zaprzestać otwierania mikrozaworków podczas pracy silniczka napędowego. W takim przypadku cały układ należy rozebrać, przepłukać i uruchomić na powrót zdolność tłoczenia wody. Należy przy tym pamiętać by do zbiorników odkurzaczy z funkcją mopowania nie dodawać wody z detergentem! Po zaprzestaniu mopowania osady mydlane z detergentu, a także pęcherze powietrza mogą zapowietrzyć układ. Ponadto konieczne jest stosowanie wody zmiękczonej lub filtrowanej do napełniania zbiorników by zapobiec zakamienieniu dysz. W naszym serwisie naprawiamy ten problem odpłatnie. Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów: 780 080 521 albo napisz ZGŁOSZENIE NAPRAWY Artykuł Mi Robot Vacuum Mop Essential nie mopuje? Naprawa w serwisie pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 2. Jedną z popularnych usterek w odkurzaczach z mopem i wbudowaną pompą wody tj. Mi Robot Vacuum Mop Essential jest zapowietrzenie i wysychanie układu hydraulicznego co powoduje, że mopowanie nie jest możliwe. Przyczyny problemu Urządzenia z wbudowaną pompką tłoczącą wodę ze zbiornika na dysze nie powinny długo pozostawać bez używania funkcji mop. Doprowadza to stopniowo do wysychania układu hydraulicznego i pompki. Niestety model Essential od Xiaomi posiada pompkę, która po wyschnięciu wody może zaprzestać otwierania mikrozaworków podczas pracy silniczka napędowego. W takim przypadku cały układ należy rozebrać, przepłukać i uruchomić na powrót zdolność tłoczenia wody. Należy przy tym pamiętać by do zbiorników odkurzaczy z funkcją mopowania nie dodawać wody z detergentem! Po zaprzestaniu mopowania osady mydlane z detergentu, a także pęcherze powietrza mogą zapowietrzyć układ. Ponadto konieczne jest stosowanie wody zmiękczonej lub filtrowanej do napełniania zbiorników by zapobiec zakamienieniu dysz. W naszym serwisie naprawiamy ten problem odpłatnie. Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów: 780 080 521 albo napisz ZGŁOSZENIE NAPRAWY Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Mi Robot Vacuum Mop Essential nie mopuje? Naprawa w serwisie pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 3. Najwidoczniej linia dotyku na poziomie strzałki nie działa. Trzeba by wymienić ekran.
 4. Do wadliwych telefonów POCO dołącza także POCO F2 Pro – model z półki premium, o znacznie mocniejszej specyfikacji od POCO M3, o którym pisaliśmy wcześniej z problemem płyty głównej i możliwej u nas naprawy. Tym razem POCO F2 Pro także może być naprawiony w serwisie jeśli: nie ładuje po podłączeniu zasilania USBładuje tymczasowo gdy przyciśniemy tylną obudowę Naprawa POCO F2 Pro bez utraty danych Jeśli POCO F2 Pro posiada jeden z podanych wyżej problemów (lub oba na raz) to bardzo prawdopodobne, że zasilanie w tym modelu wymaga naprawy z racji wady fabrycznej jednej z części (lub dwóch). Podobnie jak z innymi wadami i te naprawiamy odpłatnie bez utraty danych w telefonie. Zwykle naprawa u nas możliwa jest w ciągu 1-2 godz. Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów: 780 080 521 albo napisz ZGŁOSZENIE NAPRAWY Facebook WhatsApp Email Print Artykuł POCO F2 Pro nie ładuje się lub rozłącza ładowanie? Naprawa w serwisie pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 5. W serwisie MiCenter jest rozwiązanie tego problemu. Możliwość naprawy bez utraty danych: https://micenter.pl/poco-m3-nie-wlacza-sie/
 6. Zwykle jak coś samo pada to jest to płyta i kaplica. EDL za pewne się otworzy ale flash softu usunie dane. Ja nigdy nie robię zdjęć bez włączonego sync z Google Zdjęcia...
 7. To są oznaki padającego lasera. Aby się bardziej upewnić odparuj odkurzacz i sparuj go ponownie. Po wyglądzie strzelam, że masz najstarszy Vac 1 i tam zdarzało się coś takiego. Może zanieś do MiCenter jak jesteś z Wrocławia to się zweryfikuje czy problem jest z laserem.
 8. Robot sprzątający Roborock S7 to jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych dostępnych na polskim rynku. Do jego ciekawszych zalet należy m.in. zastosowana technologia soniczna pozwalająca na usunięcie brudnych, zaschniętych plam poprzez system wibracji stopki mopującej (do 3 000 drgań na minutę); a także ultradźwiękowy sensor, dzięki któremu robot zapamiętuje położenie dywanów w mieszkaniu i podnosi stopkę mopującą by podczas mopowania ich nie zamoczyć. Typowa usterka Pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w tym modelu odkurzacz Roborock S7 nie jest pozbawiony pewnych słabości. Regularnie spotykamy się z awarią wskazującą błąd nr 4, który oznacza uszkodzony czujnik klifowy. W przypadku tego konkretnego modelu robota przeważnie uszkodzeniu ulega tylny-lewy czujnik znajdujący się pod wylotem kanału ssącego. Awaria pojawia się gdy odkurzacz podczas pracy wciągnie rozlaną na podłodze ciecz. W takiej sytuacji rozlana w okolicy turbiny ciecz spływa za uszczelką na sensor powodując jego uszkodzenie. Pojawiający się błąd nr 4 uniemożliwia rozpoczęcie pracy przez odkurzacz. W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą pojawiającego się błędu nr 4 w Roborock S7. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Jak naprawić błąd 4 w Roborock S7? pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 9. Robot sprzątający Roborock S7 to jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych dostępnych na polskim rynku. Do jego ciekawszych zalet należy m.in. zastosowana technologia soniczna pozwalająca na usunięcie brudnych, zaschniętych plam poprzez system wibracji stopki mopującej (do 3 000 drgań na minutę); a także ultradźwiękowy sensor, dzięki któremu robot zapamiętuje położenie dywanów w mieszkaniu i podnosi stopkę mopującą by podczas mopowania ich nie zamoczyć. Typowa usterka Pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w tym modelu odkurzacz Roborock S7 nie jest pozbawiony pewnych słabości. Regularnie spotykamy się z awarią wskazującą błąd nr 4, który oznacza uszkodzony czujnik klifowy. W przypadku tego konkretnego modelu robota przeważnie uszkodzeniu ulega tylny-lewy czujnik znajdujący się pod wylotem kanału ssącego. Awaria pojawia się gdy odkurzacz podczas pracy wciągnie rozlaną na podłodze ciecz. W takiej sytuacji rozlana w okolicy turbiny ciecz spływa za uszczelką na sensor powodując jego uszkodzenie. Pojawiający się błąd nr 4 uniemożliwia rozpoczęcie pracy przez odkurzacz. W serwisie MiCenter zajmujemy się naprawą pojawiającego się błędu nr 4 w Roborock S7. Artykuł Jak naprawić błąd 4 w Roborock S7? pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 10. To jest bezpiecznik PTC polimerowy inaczej termistor. Jeśli wzrośnie obciążenie np trybem silnym lub przez zatkanie turbiny to bezpiecznik grzeje się i przerywa obwód. Potem wraca do stanu normalnego ale nie zawsze i wtedy trzeba wymienić.
 11. Przecież wystarczy wgrać soft xiaomi.eu i masz nagrywanie fabryczne dwustronne.
 12. To masz zamiennik i po Androidzie 11 czy tam 12 przestał działać. To samo było z MI9T i czytniki przestały działać po MIUi 12 czy jakoś tak. Xiaomi wywaliło sterownik do fod dla niektórych dostawców oem. Kalibrator możesz zrobić z białej szmatki i czarnej choć nie wiem czy to zadziała przy kalibracji zamiennika ekranu.
 13. Miałeś wymieniany kiedykolwiek ekran? Jeśli tak to możliwe, że przez zastosowany zamiennik teraz po aktualizacji wymaga kalibracji o ile jeszcze działa sterownik. Jak nie wymieniałeś ekranu to raczej padnięty czytnik lub znowu sterownik. Tylko, żeby to sprawdzić musisz skalibrować go specjalnym toolem (w MiCenter jest ale trzeba wysłać) lub samodzielnie "zrobić" taki kalibrator (Za pewne w necie jest ku temu porada).
 14. Sprawdź filtr. Przy wciśnięciu wody zwykle zatyka się filtr (bo kurz + woda). No i pierwsze co to wymienić filtr. Jak to nie pomoże to chyba serwis i turbina.
 15. Opracowaliśmy metodę naprawy płyty głównej w POCO M3 i problemu występującego w tym modelu. Model POCO M3 cierpi na fabryczną wadę płyty głównej, która objawia się po czasie problemem z uruchomieniem i możliwością naładowania urządzenia. Zwykle jednokrotne przepięcie baterii i ładowanie telefonu uruchamia go. Jest to jednak chwilowe i po czasie telefon wyłączy się ponownie. Nie pobiera przy tym praktycznie żadnego prądu podczas ładowania (do 0,07A). Nasza naprawa płyty głównej w POCO M3 uruchamia telefon. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł POCO M3 nie włącza się? pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 16. Kolega wyżej źle poradził. Skoro chodzi o S5 MAX to mopowanie nie jest grawitacyjne tylko za pomocą pompki. Wymień dysze po prostu.
 17. Mi Robot Vacuum Mop to tani robot sprzątający z podstawowymi funkcjami, a także z opcją mopowania podłóg za pomocą zewnętrznej podstawki z pompką wody. Sprawdzi się bardzo dobrze w podstawowych czynnościach sprzątania i wycierania powierzchni na mokro. Wjedzie często tam gdzie większe odkurzacze z kopułką lasera LDS nie przejadą. Jednak i ten model może napotkać pewien problem objawiający się nagłym wyłączniem w trakcie pracy. Zdarza się to zwykle po paru minutach pracy niezależnie od stopnia wykorzystania energii z baterii. Jeśli Mi Robot Vacuum Mop wyłącza się podczas pracy to można sprawdzić czy: filtr powietrza HEPA do Mi Robot Vacuum Mop jest drożnyodkurzacz wyłącza się nawet na trybie Normalnym lub Silnym nie będąc w trakcie pracy na dywanach? Jeśli po sprawdzeniu powyższych czynności usterka dalej występuje to warto wysłać taki sprzęt do naszego serwisu ponieważ jest to wada płyty głównej, którą naprawiamy. Koszt naprawy tego problemu jest wciąż akceptowalny. Artykuł Mi Robot Vacuum Mop wyłącza się podczas pracy? pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 18. Mi Robot Vacuum Mop to tani robot sprzątający z podstawowymi funkcjami, a także z opcją mopowania podłóg za pomocą zewnętrznej podstawki z pompką wody. Sprawdzi się bardzo dobrze w podstawowych czynnościach sprzątania i wycierania powierzchni na mokro. Wjedzie często tam gdzie większe odkurzacze z kopułką lasera LDS nie przejadą. Jednak i ten model może napotkać pewien problem objawiający się nagłym wyłączniem w trakcie pracy. Zdarza się to zwykle po paru minutach pracy niezależnie od stopnia wykorzystania energii z baterii. Jeśli Mi Robot Vacuum Mop wyłącza się podczas pracy to można sprawdzić czy: filtr powietrza HEPA do Mi Robot Vacuum Mop jest drożny odkurzacz wyłącza się nawet na trybie Normalnym lub Silnym nie będąc w trakcie pracy na dywanach? Jeśli po sprawdzeniu powyższych czynności usterka dalej występuje to warto wysłać taki sprzęt do naszego serwisu ponieważ jest to wada płyty głównej, którą naprawiamy. Koszt naprawy tego problemu jest wciąż akceptowalny. Artykuł Mi Robot Vacuum Mop wyłącza się podczas pracy? pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 19. Wiesz może gdzie w tym modzie szukać EISv2? Ustawienie tego trybu wyświetlania podglądu powoduje jego odblokowanie. U mnie na MI 11 zawiesza się podgląd i w innych modach uruchomienie tego trybu pomaga.
 20. Ekran masz do wymiany. Poszukaj serwisu. Zależnie od wyboru ekranu i dostępności części koszt 580-770 zł.
 21. Zrobić format telefonu dla pewności. Jak nie pomoże to spróbuj wymienić taśmę flex USB bo tam też może być przyczyna jeśli jakaś ścieżka lub pin od mikrofonu poszedł. Jak i to nie przyniesie naprawy to pozostaje płyta.
 22. Niestety nie mamy autoryzacji na flash softu do MTK, a taki jest ten model.
 23. Oczywiście, że nie. To jest w ogóle podstawa wiedzy i jest o tym wszędzie napisane. Oem lock robi instant wipe.
 24. Serwis. Za pewne poważny problem z GPU lub płytą główną. Lub z ekranem skoro dochodzi też ten dotyk wadliwy.
×
×
 • Create New...