Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Posts

  13,332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  411

Everything posted by Acid

 1. Szanse są powiem: 100%, że się da. Jednak jak masz model CN to odpłatnie (sporo...) a jak Global to normalnie wg nowej metody odblokowań. Bypass nie działa serii 14.
 2. Chyba nie można zrozumieć pytania. Wgrywając PE na Redmi Note 8T zakładając, że masz MIUI to robi się format całego telefonu z założenia i konieczności. Potem jak jesteś na PE to możesz kiedyś tam zrobić reset dostępnymi w tym systemie opcjami.
 3. Błąd 4 w Roborock S7, oznaczający problemy z sensorami, jest jednym z najczęściej zgłaszanych usterek przez użytkowników tych robotów sprzątających. Sensory odgrywają kluczową rolę w nawigacji i unikaniu przeszkód, a także w monitorowaniu powierzchni sprzątanej przez urządzenie. Problemy z sensorami mogą objawiać się różnorodnymi symptomami, takimi jak nieprawidłowe mapowanie pomieszczeń, częste kolizje z meblami, czy […]Przeczytaj więcej na MiCenter.pl
 4. Czy ikona słuchawek jest non stop widoczna na pasku statusu?
 5. A w jaki sposób zegarek ma policzyć kroki skoro nie ma ruchów ręką? Od samego początku zegarki czy opaski mierzą przyspieszenie ręki, na której są noszone co przekłada się potem na przemieszczenie ręki a to mniej więcej na dystans czyli kroki. Innymi słowy takie urządzenie korzystają z założenia, że przemieszczenie ręki w powietrzu przekłada się na ileśtam kroków człowieka. Bez ruchu ręki nie ma kroków. Zamiast chodzenie włącz trekking to może GPS naniesie odległość na mapę ale raczej nie policzy wtedy kroków.
 6. Tu chyba trudności nie ma... Masz poradniki na stronie i forum. Ten model ja masz ten komunikat traktujesz aplikacją Mi Community > Zmieniasz region na Global > logujesz się swoim kontem Xiaomi > po 18 klikasz aplikację odblokowania BL i potem w Opcjach programisty jak zwykle. Czekasz 168h i masz. W programie Mi Unlock tool dodajesz nr telefonu do konta (jakbyś nie miał) Tak po 18 jak klikniesz to pójdzie.
 7. Robot sprzątający Roborock S50 to wciąż lubiany i sprawnie pracujący odkurzacz nteligentny pierwszej generacji (jeszcze bez aktywnego mopowania). Od premiery w 2018 roku minęło już kilka lat i obecnie większość tych robotów powinna przejść konserwację z wymianą baterii, gdyż po takim czasie ta będzie już zużyta co objawia się także błędem 13 zgłaszanym przez robota […]Przeczytaj więcej na MiCenter.pl
 8. Dzięki bliskiej współpracy serwisu MiCenter z portalem i forum miuipolska.pl możemy zaoferować zniżkę na instalację oprogramowania dla klientów chcących zainstalować u nas oprogramowanie np. na takie z nagrywaniem rozmów lub system miuipolska/xiaomi.eu. Jak uzyskać kod kuponu? To proste. Jeśli już jesteś użytkownikiem forum to wyślij zapytanie do nas i podaj swój nick – otrzymasz kod. […]Przeczytaj więcej na MiCenter.pl
 9. Nagrywanie rozmów telefonicznych na telefonach Xiaomi to funkcja, która przynosi wiele korzyści zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Przede wszystkim, możliwość rejestrowania rozmów pozwala na archiwizowanie ważnych informacji, które mogą być później nieocenione. W sytuacjach zawodowych, nagrane rozmowy mogą służyć jako dowód uzgodnień, co pomaga w uniknięciu nieporozumień i sporów. Dzięki temu możemy mieć […]Przeczytaj więcej na MiCenter.pl
 10. Xiaomi MI 9 to wciąż użytkowany i lubiany przez wielu smartfon – niegdyś flagowy. Ceniony jest za dobrej jakości wyświetlacz, bardzo niską wagę (jak na dzisiejsze standardy) i dobry aparat. Pomimo zakończenia wsparcia producenta oprogramowania (ale niekoniecznie przez społeczność, ponieważ jesteśmy w stanie wgrać nowsze oprogramowanie do tych telefonów!) telefon ten często wypada lepiej pod […]
 11. A jak wgrywałeś? Odblokowałeś bootloader? Jest odblokowany? Jak odblokowany to zrób miflash rom Global. Jak zablokowany to niestety ale bez zaawansowanych narzędzie nie zrobisz nic sam. Możesz przesłać do MiCenter.pl to się spróbuje go postawić.
 12. Serwisowo trzeba wgrać cały rom. W tym modelu można dowolnie wgrywać softy w jedną czy w drugą stronę.
 13. Spróbowałem odwzorować Twój problem ale nie mogę potwierdzić tego. Na Redmi Note 12 Pro 5G (nie mam +) wgrałem 14.0.4.0 ID, potem update do 14.0.5.0.TMOIDXM i dalej na OS1.0.3.0.UMOIDXM. Certyfikat dalej jest. Więc jeśli jest problem to tylko na modelu + czyli nie zależy to od softu (bo jest wspólny ruby) ale od kombinacji softu z SN telefonu.
 14. Najwidoczniej coś sie zaczęło dziać. I google wywalił certyfikację. Kiedyś podobnie było jednostkowo w Redmi Note 9 MTK czy Redmi 9.
 15. Dokonujemy pomyślnych napraw problemu odkurzacza robota sprzątającego Mi Robot Vacuum Mop Essential (G1), który polega na ciągłej pracy głównej szczotki. Moduł nie przestaje się obracać nawet w przypadku postawienia robota na bazie. Kiedy występuje problem? podczas pobytu robota na bazie: szczotka nie przestaje się obracać momentalnie przy naładowaniu baterii od zera i włączeniu robota Przyczyną problem jest wadliwa elektronika płyty głównej, może dochodzić do uszkodzenia elementów płyty wskutek np. braku terminowej wymiany filtra (wtedy zwiększa się obciążenie turbiny i płyta może pobierać więcej energii z baterii co skutkuje uszkodzeniem elementów sterujących szczotką) lub braku ogólnej konserwacji odkurzacza. Na szczęście w serwisie MiCenter naprawiamy ten problem: lokalizujemy przyczynę usterki i wymieniamy wadliwe elementy płyty. Koszt naprawy to najczęściej 200-220 zł. Wyślij do naprawy Artykuł W Mi Robot Vacuum Mop Essential kręci się szczotka non stop? Naprawa w serwisie. pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 16. Dokonujemy pomyślnych napraw problemu odkurzacza robota sprzątającego Mi Robot Vacuum Mop Essential (G1), który polega na ciągłej pracy głównej szczotki. Moduł nie przestaje się obracać nawet w przypadku postawienia robota na bazie. Kiedy występuje problem? podczas pobytu robota na bazie: szczotka nie przestaje się obracać momentalnie przy naładowaniu baterii od zera i włączeniu robota Przyczyną problem jest wadliwa elektronika płyty głównej, może dochodzić do uszkodzenia elementów płyty wskutek np. braku terminowej wymiany filtra (wtedy zwiększa się obciążenie turbiny i płyta może pobierać więcej energii z baterii co skutkuje uszkodzeniem elementów sterujących szczotką) lub braku ogólnej konserwacji odkurzacza. Na szczęście w serwisie MiCenter naprawiamy ten problem: lokalizujemy przyczynę usterki i wymieniamy wadliwe elementy płyty. Koszt naprawy to najczęściej 200-220 zł. Wyślij do naprawy Artykuł W Mi Robot Vacuum Mop Essential kręci się szczotka non stop? Naprawa w serwisie. pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 17. To masowy problem tych telefonów. Ja się tym przypadkiem nie zajmuję. Za dużo roboty z naprawą płyty, brak gwarancji, że to będzie działać, ryzyko uszkodzenia CPU lub czegoś innego podczas naprawy. Stąd nie warto.
 18. Nie kabelki nie dadzą rady. Wyskoczy autoryzacja przy flashu. Trzeba mieć boxa. Napisz do MiCenter to się spróbuje to zrobić.
 19. W serwisie MiCenter naprawiamy także elektronikę różnego rodzaju sprzętów Roborock. Tym razem podjęliśmy się naprawy stacji oprózniającej do robota sprzątającego Roborock S7. Jaki problem z urządzeniem? Dostarczone przez klienta urządzenie Roborock S7 wraz ze stacją nie współpracowały. Stacja nie ładowała odkurzacza i nie włączała silnika odsysającego kurz do kolumny filtrującej. Po demontażu stacji szybko okazało się, że Roborock S7 podczas pracy wciągnął wodę do swojego zbiornika na kurz, a następnie po powrocie do stacji woda ta została odessana do kolumny na kurz. Woda spowodowała potężne zwarcie na silniku zasilającym (o dużej mocy) co przełożyło się na rozległe uszkodzenia w zasilaczu stacji i części elektronicznej z systemem naprowadzania. Co zostało naprawione naprawiliśmy i wymieniliśmy wadliwe elementy elektroniczne (w większości uszkodzone przez zwarcia) wymieniliśmy górną płytę główną z systemem naprowadzania robota Całość naprawy kosztowała mniej niż nowa tego typu stacja. Zapraszamy do napraw podobnych sprzętów u nas. Wyślij do naprawy Artykuł Naprawa stacji opróżniania kurzu w Roborock S7 pochodzi z serwisu MiCenter.pl. Przeczytaj cały wpis
 20. W serwisie MiCenter naprawiamy także elektronikę różnego rodzaju sprzętów Roborock. Tym razem podjęliśmy się naprawy stacji oprózniającej do robota sprzątającego Roborock S7. Jaki problem z urządzeniem? Dostarczone przez klienta urządzenie Roborock S7 wraz ze stacją nie współpracowały. Stacja nie ładowała odkurzacza i nie włączała silnika odsysającego kurz do kolumny filtrującej. Po demontażu stacji szybko okazało się, że Roborock S7 podczas pracy wciągnął wodę do swojego zbiornika na kurz, a następnie po powrocie do stacji woda ta została odessana do kolumny na kurz. Woda spowodowała potężne zwarcie na silniku zasilającym (o dużej mocy) co przełożyło się na rozległe uszkodzenia w zasilaczu stacji i części elektronicznej z systemem naprowadzania. Co zostało naprawione naprawiliśmy i wymieniliśmy wadliwe elementy elektroniczne (w większości uszkodzone przez zwarcia) wymieniliśmy górną płytę główną z systemem naprowadzania robota Całość naprawy kosztowała mniej niż nowa tego typu stacja. Zapraszamy do napraw podobnych sprzętów u nas. Wyślij do naprawy Artykuł Naprawa stacji opróżniania kurzu w Roborock S7 pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 21. Nie. Wgrałeś Indonezję i dodatkowo pociągnąłeś kopię zapasową z Google by po czasie dopiero stwierdzić obecność 2 dialerów. Czyli podobnie masz jak z 13T Pro którego importy pojawily się jakiś czas temu na allegro: https://micenter.pl/jak-sprawdzic-czy-mozna-zainstalowac-nagrywanie-rozmow-do-kazdego-xiaomi-13t-pro/ Nic z tym nie zrobisz poza xiaomi.eu.
 22. Tak to problem z Wi-Fi na płycie. Żaden serwis się w to nie bawi, chyba że CCS ma do tego wolę i sprzęt to tylko tam możecie pisać.
 23. Acid

  szkło ochronne

  Ja podobnie nie polecam drogich szkieł z 3mk. Polecam za to Spacecase z allegro do Xiaomi 13 naprawdę super. Założyłem jedno od nowości i po dziś dzień praktycznie żadnej ryski, tak idealnie pokrywa telefon, że wraz z matowym case msvii wygląda jakby na telefonie nie było żadnego szkła. A i co co najważniejsze to powłoka oleofobowa która faktycznie na tym szkle jest. Można przetrzeć bluzką szkło i jest znowu idealnie czyste, a wiem jak to ze szkłami bo w serwisie montowałem setki różnych kupowanych po allegro i gdzie indziej i większość jest takich, że powłoka oleofobowa to ściema i nie da sie wytrzeć porządnie palucha. A tu jakbym miał ekran bez szkła. I koszt to był tego wtedy 30 zł.
 24. Dokonaliśmy pomyślnej instalacji polskiego oprogramowania na najnowszy telefon Xiaomi 14 Ultra. W chwili obecnej jest to soft MIUIPolska.pl z opcją nagrywania przeznaczony przede wszystkim dla wersji chińskich tego modelu. W przyszłości spodziewamy się odmian regionalnych Global z opcją nagrywania rozmów. Jak zainstalować? Dla wersji chińskich 14 Ultra należy odblokować bootloader nową, płatną metodą: Dodanie do koszyka Szybkiego odblokowania Dodanie do koszyka Instalacji oprogramowania Dla wersji Globalnej możliwe jest odblokowanie tylko z opcją samej Instalacji oprogramowania. Artykuł Soft z nagrywaniem rozmów dla Xiaomi 14 Ultra pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 25. Sami nie wygięli - tak się tego nie da zrobić ot tak jak myślisz. NIestety nic nie wskurasz. Nie masz swoich zdjęć, to co masz to zdjęcia po, na których widać wygięcie. Jeśli chcesz walczyć to zrób porządne zdjęcie a nie byle czym skoro uważasz, że nie widzisz przegięcia. Ja widzę i to pokrywa się z wygięciem płyty bo wiem jak ona jest tam zamontowana. Moim zdaniem serwis ma rację. Nikt też nie napisał ci, że jest to wina upadku - bo nie jest - tylko wygięcia telefonu np przez przyciśnięcie, wygięcie w kieszeni spodni itp. Zresztą jak chcesz coś zdziałać skoro telefon ma usterkę tak? Coś się z nim działo i co przypadkowo, zupełnie niezwiązane z tym jest wygięcie płyty stwierdzone przez serwis? Czyli wygięcie może być i nie ma wpływu na usterkę telefonu? Albo telefon ma usterkę i akurat serwis wygina płytę by dopasować historię do tego? Zastanów się jakie masz fakty przedstawione, a czym dysponujesz.
×
×
 • Create New...