Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Content Count

  13,095
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  400

Everything posted by Acid

 1. To zależy jaki jest Twój stan wiedzy na temat, za który chcesz się brać. To temat o Global rom dla tego modelu, stąd zakładamy, że masz Global ROM stable, więc nie nie możesz wgrać to co znalazłeś. I tak nawet jeśli spróbujesz to ci się nie uda bo masz pewnie zablokowany bootloader. Niestety jak masz rom fabryczny to nie możesz dokonać cofki systemu bez odblokowania bootloadera. Zrób reset do ustawień fabrycznych i skalibruj czujnik zbliżenia w Diagnostyce MIUI (https://miuipolska.pl/jak-wykonac-diagnostyke-miui/)
 2. W MICENTER na oryginalny ekran. https://sklep.micenter.pl/pl/p/Wymiana-ekranuszybki-MI-9T-bez-ramki/260 Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 3. Dodaliśmy nowe ceny za wymiany ekranów w następujących telefonach: Xiaomi MI 10Xiaomi Mi Note 10 i Mi Note 10 PROXiaomi Mi Note 10 LiteWszystkie wymiany zawierają oryginalny ekran OLED dostosowany do danego modelu wraz z działającym czytnikiem linii papilarnych. Aktualne ceny dostępne są na sklep.micenter.pl Tylko u nas dane w przypadku wymiany ekranu nie są usuwane! Artykuł Wymiany ekranów w Mi 10 i Mi Note 10 pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 4. Nie nie ma sensu kupować baterii. Trzeba wejść w fastboot. Jeśli umiesz go otworzyć bez uszkodzenia to można odłączyć baterię i podłączyć i od razu kombinację na fastboota.
 5. Niekoniecznie. To problem xiaomi w tej wersji dla K20 PRO. Spróbuj w fastboot odblokować bootloader programem Mi Unlock tool. Dane powinny pozostać.
 6. Faktycznie 15 sty była aktualizacja. Dodałem kartę bez problemu do Google Pay na MI 8 i działa. Najwyraźniej problem jest na POCO.
 7. Od kiedy Pekao SA ma wsparcie dla Google Pay? Kto ci to powiedział? Przecież ten bank obsługuje się ich aplikacją PeoPay i tam działa płatność z NFC bez względu na cokolwiek.
 8. Na szczęście np. serwis MiCenter nie jest oficjalnym jak CCS i nie czyści danych przy wymianie ekranu.
 9. Umożliwiamy usunięcie wszelkich kont z telefonu Redmi 7A. W ramach czynności serwisowych możemy wykonać: usunięcie zapomnianego konta Googleusunięcie konta Xiaomi blokującego dostęp do telefonuusunięcie blokady ekranu.Naprawę wykonamy podczas wizyty w serwisie MiCenter. Jeśli chcesz zgłosić tam tą lub podobną naprawę, skontaktuj się z nami tutaj. Facebook WhatsApp Email Print Artykuł Usuwanie konta Google i Xiaomi w Redmi 7A pochodzi z serwisu MiCenter.pl.
 10. Skoro mu działa, wibruje itp to po co ma podłączać do zewnętrznego ekranu? I przecież to nie wyjdzie. To nie PC, że podłączysz HDMI i wybierzesz kanał na monitorze i masz obraz. To tak nie działa. Masz ekran do wymiany i tyle. Popytaj w serwisie ile to kosztuje i ocenisz czy warto wymieniać.
 11. A co masz zamiar trzymać w tej partycji systemowej?
 12. To była prehistoria. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 13. Piszesz masło maślane bo nie rozumiesz. Nie ma "powrotu do oficjalnego globala". Skoro masz wersję chińską to możesz sobie wrócić po czasie na rok jaki był fabrycznie czyli chiński. Przejść możesz za to albo na miuipolska albo na global. W obu przypadkach bez blokowania bootloadera. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 14. Tak mam info. Wgrałem miuipolska na Mi11 bez problemu. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 15. Z przegrzewaniem to nieprawda. A przynajmniej jest to od recenzji do recenzji powielane z dodaniem "czegoś od siebie". Chodzi raczej o to, że podczas benchmarków urządzenie nagrzewa się powyżej pewnego limitu temperatury i benchmark zostaje przerywany. Ot i tyle. Tak jest ciepło i to pewnie zostanie poprawione w aktualizacjach, natomiast telefon sam w sobie nie przegrzewa się bez niczego. Podczas normalnego korzystania jest ok. W porównaniu z MI 8 czułem cieplej na MI 11 podczas testu przeglądania stron. Dodatkowo użycie baterii jest widocznie większe ale też były włączone wszystkie
 16. Nie wolno bo zrobisz cegłę. Na ten model możesz mieć tylko china rom i zablokowany bootloader albo miuipolska i odblokowany. Temat był milion razy. Wystarczy poszukać.
 17. Na wideo słychać, że dźwięk pochodzi od obracającej się szczotki bo tylko ona ma przy dokowaniu taką prędkość obrotową (małą). Sprawdź czy podczas obrotu szczotka nie wadzi tej gumowej osłony kanału wentylacyjnego i czy guma jest prawidłowo wpięta w bolce mocujące.
 18. Trzeba zmienić silnik jeśli się zatrzymuje. One padają, zacierają się itp. Chyba, że kręci się caly czas ale mimo tego jest błąd to wtedy problem lasera LDS.
 19. Piny w gnieździe, a także na płytce PCB od wewnętrznej strony (trzeba rozebrać odkurzacz do płyty głównej). Być może wilgoć była i masz zwarcie na nóżkach.
 20. Masz pecha. W miejscu w którym mniej więcej wiesz, że leży stań po środku i w telefonie sprawdzaj czy wykrywa opaskę (pewnie będziesz musiał wiele razy odświeżać apkę), sprawdzaj w telefonie w menu Bluetooth czy jest połączona bo jak tak to znajduje się w promieniu ok 10 metrów. Oblicz pole poszukiwań i szukaj. Co jakiś czas dawaj przycisk lokalizacji opaski to będzie wibrować - czy w śniegu coś usłyszysz to raczej nikłe szanse... albo poczekaj do odwilży, ma być za parę dni.
 21. Kompletnie bezsensowne podejście do flashowania. Pomyśl tylko... robisz coś nie mając pojęcia o tym, korzystając z poradnika mało wiarygodnego i to jeszcze bez backupu danych. Poprawnie i bezpiecznie wykonany root na mipadzie zakładając, że miałeś podróbkę globala lub chiński soft, a także masz odblokowany bootloader to: Backup danych Format data w fastboot flash twrp wipe cache + factory reset Instalacja romu Xiaomi.eu powrót do twrp i flash Magiska co da su. Metoda bezproblemowa i działająca z rootem. Potem przywracasz dane i tyle. Teraz to praw
 22. Jedyna opcja na usunięcie takiego konta to jest to: https://sklep.micenter.pl/pl/p/Usuniecie-konta-Xiaomi/161
 23. Powrócił. Został dziś dodany.
 24. Tak tymczasowe wyłączenie Tapatalka na forum. Będzie wkrótce.
×
×
 • Create New...