Acid

Administratorzy
 • Content Count

  13,024
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  398

Everything posted by Acid

 1. Acid

  Mi Note 11

  Takie bzdury to codziennie jutuberzy rysują by była oglądalność.
 2. Czemu wgrywasz ten rom? Pobierz ostatni miui 11 i wgraj z MiFlash.
 3. Przejdź na PM to ci podam cenę.
 4. No baterii to nie jak napisali nie można tym wysyłać. Ewentualni Netherland post jeśli tam jest dla baterii.
 5. Mam ido pro 32 GB z czytnikiem (podłączasz jak masz) lub 16 GB ido. Fabrycznie zapakowane płyty.
 6. Ja też powinienem coś mieć do ido. Wysłane z MI 8
 7. Nie pasuje Wysłane z MI 8
 8. Polish special line. ok 2 tyg. dosyć szybko.
 9. Wysyłka z dragona jest bezproblemowa. U nich nie ma wirusa i pracują normalnie. To u nas, w moim przypadku DHL EXPRESS to jeden wielki cyrk na kołach. Potrafią 5 dni trzymać paczkę, ot tak bo sobie leży a potem doliczyć z automatu koszt magazynowania. Aby odzyskać paczkę musisz zapłacić z nadpłatą (mimo, że niesłusznie naliczoną). Potem wysyłasz reklamację do faktur (do 5-6 możliwych maili, na których w życiu nikt ci nie odpowie, nawet agent). A strona do reklamacji (jest taki formularz) został stworzony przez studenta i po prostu nie działa. Także lepiej pocztą zamówić i czekać 2 tyg, ale przynajmniej przyjdzie.
 10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 11. Przeczytaj instrukcję. Było milion razy. Nie wolno zablokować bl na romie innym niż fabryczny.
 12. Klientom zostały wypłacone odszkodowania od INPOSTU. Sprawa została zakończona.
 13. Informacyjnie. Przyszło pismo z inpostu gdzie dopiero przekazują sprawę do... ubezpieczyciela. Także tak to niestety wygląda. Inpost też jest gdzieś ubezpieczony i wypłaci odszkodowanie, gdy wypłaci je ubezpieczyciel.
 14. Przecież my jako Nadawca paczki tak musimy zrobić. Sam inpost nas tak poinstruował. Dodatkowo podpisałeś też formularz, na którym jest Twój numer konta do wpłaty odszkodowania z inpostu. Dokładamy +1,85 zł do każdej paczki inpostowej by była ubezpieczona na 5000 zł.
 15. To co przytoczyłeś dotyczy odpowiedzialności za "Zakup konsumencki" kiedy konsument kupuje przedmiot od sprzedającego. Teraz pytanie czy konsument (klient serwisu) kupił ten telefon od serwisu?
 16. Wciąż nie wywiązaliście się z umowy - naprawa telefonu w ciągu xx dni. Na jakiej? Cytujesz sam siebie... czyli zdanie stworzone całkowicie przez siebie samego. Wywiązaliśmy się z umowy. Potwierdzeniem zakończenia naprawy jest wysłanie faktury vat do zapłaty klientowi.
 17. Na jakiej podstawie serwis ma ponosić taki koszt skoro jego jedynym zadaniem w tym przypadku była instalacja softu, a przesyłka została skradziona z winy przewoźnika i to jest jego wina i to on ponosi odpowiedzialność. Proszę nie wymyślać za dużo w tym temacie bo nie jest to tutaj konieczne. Reklamacja inPostu trwa i tyle. A paczki są ubezpieczone do 5000 zł. Wysłane z MI 8
 18. Też mi się wydaje, że temat nie jest tu potrzebny bo sprawa się nie skończyła i jak widać klient nie jest na razie stracony bo inpost działa. Robimy dokładnie to co chce przewoźnik. Jeśli chcą faktury lub innego dowodu do potwierdzenia wartości skradzionego przedmiotu to taki im wysyłamy. Czy uwzględnią ten kredyt to jeszcze nie wiadomo.
 19. Jak nic nie zrobimy? Inpost zadzwonił do serwisu pierwszy z informacją, że okradziono samochód kuriera (bo ten wystawiał się z paczkami jak na jarmarku co sam widziałem raz). Na ich prośbę złożyliśmy reklamację i zebraliśmy dokumenty od klientów. W tym przypadku, co dziwne inPost dopiero teraz wzywa do uzupełnienia reklamacji o dowód zakupu (aczkolwiek dostali go za pierwszym razem przez ich stronę). Więc albo to już się kończy i wypłacą odszkodowanie albo dopiero teraz zaczną to procesować. Pozostaje wątpliwość czy uznają ten kredyt za wystarczający dowód. Osobno została złożona reklamacja na usługi kuriera z opisem sytuacji - co już w ogóle pozostało bez odpowiedzi.
 20. Nie jest bo telefon został przecież wydany. A to dlatego, że skoro serwis jest nadawcą to inPost rozmawia z nadawcą czyli Serwisem. A klient upoważnił serwis do działań reklamacyjnych do inPosta - wg ich zaleceń. Info o skradzionych paczkach była udzielona - zresztą reklamacje w systemie inpost są złożone - gdyby kradzieży nie było to po co robić im reklamacje?
 21. Jaką dobrą wolą? Przecież reklamacja musi być uwzględniona przez przewoźnika i wypłata odszkodowania na podstawie dowodu wartości tego przedmiotu. Bez tego dokumentu w ogóle nie ma mowy czy to w serwisie czy to u przewoźnika o wypłacie jakichkolwiek pieniędzy. Jest dowód, że usługa serwisowa wykonana, paczka nadana, a więc nie ma mowy o żadnym przywłaszczeniu.
 22. Nie, tego nie wiadomo. Czekamy na odpowiedź inPostu. A faktura VAT musi być. Nawet jeśli klient zakupuje telefon na kredyt to dostanie fakturę VAT lub paragon od sprzedawcy.
 23. Aktualnie sprawa wygląda tak, że inPost po miesiącu od zgłoszenia reklamacji oczekuje dodatkowych dokumentów tj. faktury VAT z podaną wartością telefonu. Ze strony klienta nie było też w ciągu miesiąca zapytań o stan reklamacji, a serwis też nie miał informacji z inPostu. Niestety klient posiada tylko stronę pierwszą umowy kredytowej, która może nie być ważnym dokumentem wskazania wartości telefonu. Ponadto klient upoważnił serwis by w jego imieniu procesować reklamację, a dodatkowo upoważnia inPost by wypłacili klientowi odszkodowanie na jego konto. Serwis nie może dokonać zwrotu pieniędzy skoro reklamacja inPostu nie została zakończona.
 24. Acid

  Gniazdo ładowania

  Ok 65 zł. Wysłane z MI 8
 25. Acid

  Gniazdo ładowania

  90 zł naprawa na zamiennik lub 140 zł oryginał. Wysłane z MI 8