Jump to content

Acid

Administratorzy
 • Content Count

  13,119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  401

Everything posted by Acid

 1. Jest nowa wersja wtyczki. Jak coś nie działa to usunąć cache z aplikacji. Tapatalk może chodzić czasem wolno ale support twierdzi że znają problem z kompatybilnością z ipb i pracują nad polepszeniem. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 2. Właśnie obecnie na Xiaomi juz to nie jest zasadą. Można blokować bootloader na Global rom i nie mieć certyfikacji. Tak miałem na Note 9 MTK. Odblokuj ponownie i wgraj inny region. U mnie zaskoczył TW i wtedy Play Protect nie krzyczał.
 3. Tak. Przedmuchali za pewne siateczkę głośnika.
 4. To nie kwestia pliku, ani nic softowego. Masz zapchaną siateczkę głośnika. Przedmuchaj sprężonym powietrzem w sprayu, wydrap wykałaczką brud.
 5. Jaki wgrałeś rom? Ten dev ostatni na miuipolska ma działające płatności.
 6. Jeśli konto jest polskie lub (nie ukraińskie czy rosyjskie) to jedyną opcją jest zdalne usunięcie tego konta: https://sklep.micenter.pl/pl/p/Zdalne-usuniecie-konta-Xiaomi/161
 7. Niekoniecznie. Czasem tak, a czasem uwzględniając poprzedni błąd co masz to może być problem na płycie głównej np. zwarcie z zalania./wilgoci. Lepiej odwiedzić serwis np. MiCenter i się sprawdzi.
 8. Wygląda na to, że wadliwe jest podświetlenie matrycy. Raczej bez reklamacji się nie obejdzie.
 9. No pewnie, że zalany i to grubo. Możliwe, że w słonej wodzie i potem dał do czyszczenia o ile kupiłeś działający. A tak przy okazji ile dałeś za niego?
 10. Tak w MiCenter możemy obejść blokadę w 4x ale potem trzeba będzie i tak zrobić format by wgrać soft od nowa bo ominięcie blokady uszkadza część systemowego UI. Ale dane powinno dać się odzyskać.
 11. Do końca maja obniżamy ceny napraw z wymianą ekranów do serii telefonów Xiaomi Redmi Note 8. Wymiana wyświetlaczy w tych modelach, a także w pozostałych urządzeniach dokonywana jest z użyciem oryginalnych części. Obecnie w naszej promocji znajdują się wymiany wyświetlaczy/szybki do Xiaomi Redmi Note 8Xiaomi Redmi Note 8TXiaomi Redmi Note 8 PRO (wersja Global i Chińska)Kliknij, aby przejść do zamawiania usług Jak zawsze w naszym przypadku dane na telefonach podczas wymiany ekranów nie są usuwane. Wymiana wyświetlaczy w całości pozwala na przywrócenie urządzeniom oryginalnego wygląd
 12. Tak możesz wykorzystać logo. Sprawdzam bota u siebie. Wkrótce dodamy na stronie info o tym. Dzięki.
 13. Wprowadzamy nową usługę zdalnej diagnozy i wyceny uszkodzonego sprzętu (np. telefony Xiaomi, odkurzacze itp) dla ubezpieczalni. To szybki i łatwy proces na uzyskanie wyceny potencjalnej naprawy urządzeń. Masz pęknięty ekran w telefonie Xiaomi?Urządzenie nie działa wskutek zalania lub zniszczenia?Brałeś udział w wypadku komunikacyjnym i przedmiot został uszkodzony?Jesteś przy tym ubezpieczony od takich sytuacji? Jeśli Twój sprzęt jest ubezpieczony, to podstawą do wypłaty ubezpieczenia lub naprawy urządzenia jest przedstawienie Ubezpieczycielowi wyceny potencjalnej naprawy. Taką wycen
 14. https://sklep.micenter.pl/pl/p/Instalacja-polskiego-i-nagrywania-rozmow-w-Xiaomi/136 Jest krok po kroku napisane.
 15. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 16. Nikt tego nie wie. Dopiero co ten telefon się pojawił.
 17. Często na serwis MiCenter trafiają Redmi Note 9 Pro uszkodzone przez nieprawidłową instalację oprogramowania z odblokowaniem bootloadera. Prawdopodobnie winne jest nieprawidłowe recovery TWRP dobrane do posiadanego telefonu – nazwy kodowej joyeuse. Po instalacji softu np. xiaomi.eu telefon zaczyna restartować się bardzo szybko albo na logo Android albo na logo fastboot. W przypadku restartów fastboota niestety nie można dokonać naprawy softu bezpośrednio z MIFlash. Wymagany jest unbrick (odceglanie) urządzenia z płyty głównej poprzez instalację oprogramowania fabrycznego Global.
 18. Trzeba wgrać Xiaomu.eu. Instrukcja jest na stronie. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 19. 7 dni, twrp długo nie będzie jeszcze ale instalacja z fastboot jest szybka i wygodna. Roota niestety nie zrobisz nawet z adb. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 20. Małe szanse, że znajdziesz. Niestety ale nie można ot tak kupić wyświetlacza do tego zegarka (jak i do większości) w każdym sklepie z wyświetlaczami. Co najwyżej z demontażu albo samemu ściągać z aliexpress.
 21. No szczotki przecież. W szczotce jest małe łożysko - wystarczy sobie popatrzeć i tam jest część która się obraca (tzn po włożeniu do slotu szczotka się obraca). Łożysko albo smarujesz albo wymieniasz szczotkę po prostu. Ponieważ po wjechaniu na to coś podobnego do dywanu szczotka się nie obraca bo ma za duży opór a problem hałasu jest w tej szczotce. Nie, ponieważ miałbyś zmianę natężenia hałasu przy zmianie trybu odkurzania. A ponieważ hałas jest stały więc problem jest w szczotce bo ona kręci się zawsze ze stałymi obrotami.
 22. To niekoniecznie znaczy, że jest kiepskiej jakości. Pytanie czy często używasz trybu turbo.
 23. Tak, czasem trzeba wymienić silniczek szczotki. W serwisie np. MiCenter można to zrobić.
 24. To zależy jaki jest Twój stan wiedzy na temat, za który chcesz się brać. To temat o Global rom dla tego modelu, stąd zakładamy, że masz Global ROM stable, więc nie nie możesz wgrać to co znalazłeś. I tak nawet jeśli spróbujesz to ci się nie uda bo masz pewnie zablokowany bootloader. Niestety jak masz rom fabryczny to nie możesz dokonać cofki systemu bez odblokowania bootloadera. Zrób reset do ustawień fabrycznych i skalibruj czujnik zbliżenia w Diagnostyce MIUI (https://miuipolska.pl/jak-wykonac-diagnostyke-miui/)
×
×
 • Create New...