Jump to content

preston2009

Użytkownicy
 • Posts

  1,343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by preston2009

 1. Mi wskoczyły dwie aktualizacje OTA po kolei. Najpierw z poprawkami bezpieczeństwa na styczeń 2022 r., następnie po restarcie wersja 13.0.3.0. Z nowych rzeczy nie wspomnianych to w pasku powiadomień pojawia się zielona ikona aparatu jeśli jest włączony. Natomiast podczas korzystania z aplikacji Aparat widoczna jest zielona kropka w lewym górnym rogu. System wydaje się szybszy choć szajs od Google (Telefon i Wiadomości) nadal przewija się z małą płynnością. Z wad zauważyłem, że pomimo włączonego trybu ciemnego aplikacje nie systemowe nadal są jasne.
 2. I dobrze bo jak nie ma wsparcia oficjalnie 12 to zdobycie statusu stable zajęłoby rok. Lepiej trzymać się sprawdzonej wersji androida. Mi i tak najlepiej chodził pierwszy ROM, którego nigdzie nie można było pobrać.
 3. U mnie w pracy 1km od nadajnika na t-mobile i LTE+ prędkość 250Mb/s pobierania i 50 wysyłania. Niestety 5 km dalej to już tylko 60 pobierania i do 25 wysyłania.
 4. POCO F3 w T-Mobile. Okolice Piask w woj. Lubelskim. VoLTE i VoWIFI działa od około roku. Po prostu przyszedł do mnie sms z informacją, że mogę używać ww funkcji. Wystarczyło włączyć w ustawieniach sim. Rozmowy poprzez WIFI działają tylko jeśli jest dobra prędkość internetu. Testowane na mobilnym, światłowodowym oraz starym łączu z telefonu orange.
 5. Zamiast szkła mam Antymikrobowa folia ochronna do Xiaomi POCO F3 5G, 3mk SilverProtection+ Jest ok, nie palcuje się zbytnio. Folia sama się regeneruje po zarysowaniu. Nie wierzę że głębsze także. Dotyk wiadomo jak to folia po silniejszym dociśnięciu stawia opór.
 6. Ja mam tak często. Wystarczy odsunąć od ucha i przyłożyć z powrotem. soft MIUI Global 12.0.5.0
 7. @zoltan78tak dla mojej psychy. Czyli ROM xiaomi.eu ma aplikację telefon oraz wiadomości od MIUI, a nie szit od Google?
 8. Czy ten ROM dla POCO F3 to faktycznie Xiaomi.eu czy wersja tylko lekko zmodyfikowana jak w globalu. Najbardziej denerwuje mnie telefon i wiadomości.
 9. 20.9.24 trzeszczenia brak. Zapomniałem napisać.
 10. Ktoś coś na Mi9SE czy jest tak dobrze, że nikt tu nie zagląda? Bo ja dalej siedzę z 20.9.24
 11. Ktoś coś na Mi9SE? Nie interesuje mnie root i magisk.
 12. Chodziło pewnie o Dostosuj kontrast automatycznie które jest na samym dole ustawień ciemnego motywu.
 13. Ostatni xiaomi.eu przed aktualizacją androida był dla mnie najlepszy. Chyba wszystko działało, ale nie korzystam z wszystkiego w Mi9SE.
 14. U mnie nadal maksymalna głośność podczas rozmowy telefonicznej. Za każdym razem muszę ściszać i podgłaśniać aby ucha nie urwało. Ps. Kupiłby ktoś Mi9SE 64GB za 900zł?
 15. Na Mi9SE kiedyś mogłem odebrać uprawnienia usługom google play do aplikacji telefon oraz sms i to uczyniłem. Teraz od miesiąca mniej więcej za każdym razem gdy chcę zadzwonić to próbują one się dostać do nich. W tle także czasami coś kombinują. Tak w ogóle błąd z głośnością w końcu naprawiony?
 16. Na MI9SE to co używam działa oprócz głośności podczas rozmowy telefonicznej. Od początku jest głośniej niż to co pokazuje pasek głośności. Dopiero ponowne ściszenie i podgłośnienie sprawia że uszy nie odpadają.
 17. Tu masz 3070 mAh, a w R4X jest 4100mAh. Ja dostałem ładowarkę 18W, ale używam takiej bez QC 2A. Bateria i tak ok jak na taki procesor.
 18. Tak zwykle bywa w xiaomi od nowości. U mnie również jest słabo wyczuwalna. Od tego mam Huawei GT2.
 19. Ja od dawna używam MIUI bez roota i modów. Pytam bo przy pierwszej instalacji 12 były jakieś problemy więc sobie darowałem.
 20. A jak tam z przejściem na 12? Jakieś manewry specjalne trzeba było wykonać czy jak każdą inną aktualizację wystarczyło zainstalować. Ja na Mi9 obecnie jestem z 20.3.26.
 21. Dodatkowo ustawienie własnego dźwięku dla wiadomości SMS nie ma wpływu na ten głupi plum, który jest odtwarzany.
 22. Mi 9SE od 20.1.2 nienaprawiony błąd z maksymalną głośnością podczas połączeń. Na start mam maksymalną, Dopiero ściszenie do minimum i pogłośnienie ścisza.
×
×
 • Create New...