Jump to content

preston2009

Użytkownicy
 • Posts

  1,338
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by preston2009

 1. Ja mam tak często. Wystarczy odsunąć od ucha i przyłożyć z powrotem. soft MIUI Global 12.0.5.0
 2. @zoltan78tak dla mojej psychy. Czyli ROM xiaomi.eu ma aplikację telefon oraz wiadomości od MIUI, a nie szit od Google?
 3. Czy ten ROM dla POCO F3 to faktycznie Xiaomi.eu czy wersja tylko lekko zmodyfikowana jak w globalu. Najbardziej denerwuje mnie telefon i wiadomości.
 4. 20.9.24 trzeszczenia brak. Zapomniałem napisać.
 5. Ktoś coś na Mi9SE czy jest tak dobrze, że nikt tu nie zagląda? Bo ja dalej siedzę z 20.9.24
 6. Ktoś coś na Mi9SE? Nie interesuje mnie root i magisk.
 7. Chodziło pewnie o Dostosuj kontrast automatycznie które jest na samym dole ustawień ciemnego motywu.
 8. Ostatni xiaomi.eu przed aktualizacją androida był dla mnie najlepszy. Chyba wszystko działało, ale nie korzystam z wszystkiego w Mi9SE.
 9. U mnie nadal maksymalna głośność podczas rozmowy telefonicznej. Za każdym razem muszę ściszać i podgłaśniać aby ucha nie urwało. Ps. Kupiłby ktoś Mi9SE 64GB za 900zł?
 10. Na Mi9SE kiedyś mogłem odebrać uprawnienia usługom google play do aplikacji telefon oraz sms i to uczyniłem. Teraz od miesiąca mniej więcej za każdym razem gdy chcę zadzwonić to próbują one się dostać do nich. W tle także czasami coś kombinują. Tak w ogóle błąd z głośnością w końcu naprawiony?
 11. Na MI9SE to co używam działa oprócz głośności podczas rozmowy telefonicznej. Od początku jest głośniej niż to co pokazuje pasek głośności. Dopiero ponowne ściszenie i podgłośnienie sprawia że uszy nie odpadają.
 12. Tu masz 3070 mAh, a w R4X jest 4100mAh. Ja dostałem ładowarkę 18W, ale używam takiej bez QC 2A. Bateria i tak ok jak na taki procesor.
 13. Tak zwykle bywa w xiaomi od nowości. U mnie również jest słabo wyczuwalna. Od tego mam Huawei GT2.
 14. Ja od dawna używam MIUI bez roota i modów. Pytam bo przy pierwszej instalacji 12 były jakieś problemy więc sobie darowałem.
 15. A jak tam z przejściem na 12? Jakieś manewry specjalne trzeba było wykonać czy jak każdą inną aktualizację wystarczyło zainstalować. Ja na Mi9 obecnie jestem z 20.3.26.
 16. Dodatkowo ustawienie własnego dźwięku dla wiadomości SMS nie ma wpływu na ten głupi plum, który jest odtwarzany.
 17. Mi 9SE od 20.1.2 nienaprawiony błąd z maksymalną głośnością podczas połączeń. Na start mam maksymalną, Dopiero ściszenie do minimum i pogłośnienie ścisza.
 18. Czy muszę coś wiedzieć aktualizując Mi9SE z 20.1.2 do tej wersji? Jakieś problemy z twrp lub systemem?
 19. Aha dzięki, czyli zwyczajnie jakoś od kilku wersji (bo nie aktualizuję co tydzień) nie miałem włączonej tej opcji choć sam nie wyłączałem ani nie resetowałem systemu.
 20. Chyba od pojawienia się MIUI 11 na Mi9SE nie ma implementacji tej funkcji przez zespół miuipolska.
 21. Faktycznie, pewnie za tani by testować
 22. Podczas ładowania na pasku pojawia się komunikat. U mnie na xiaomi eu po kliknięciu na niego wyskakuje lista z wyborem innego trybu. No chyba, że masz kabel kastrat i tylko ładowanie obsługuje. Nie wiem jak to jest w oprogramowaniu global. Sprawdź Ustawienia>O telefonie>Pełna specyfikacja>Klikaj na wersja miui aż pojawi się komunikat jesteś programistą>cofnij i wejdź do Dodatkowe ustawienia>Opcje programisty>Domyślna konfiguracja USB>Ustaw sobie Przesyłanie plików. Może zabrałeś uprawnienie do komunikatów dla aplikacji Ustawienia lub innej za to odpowiedzialnej. A bateria to różnie. Jak miałem smartwatcha amazfit to było 3 dni. Z Huawei już 2, a w statystykach niby nic się nie zmieniło. System android to może kopia google ew automatyczne aktualizacje w tle z marketu Play.
×
×
 • Create New...