Jump to content

preston2009

Użytkownicy
 • Posts

  1,346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by preston2009

 1. Znowu bug w prywatnych plikach. Tym razem tylko graficznych, których nie ma możliwości odczytać. Jest tylko podgląd i ew. można przenieść poza prywatne pliki i je odczytać.
 2. Z globali to na Mi9SE oraz POCO F3 ROMy z pudełka były najlepsze. No, ale każdy chce mieć wyższy numerek w smartfonie.
 3. Ma ktoś problem z brakiem dźwięków powiadomień po jakimś czasie od uśpienia/zablokowania telefonu? Problem występuje od poprzedniego globala.
 4. Mi wskoczyły dwie aktualizacje OTA po kolei. Najpierw z poprawkami bezpieczeństwa na styczeń 2022 r., następnie po restarcie wersja 13.0.3.0. Z nowych rzeczy nie wspomnianych to w pasku powiadomień pojawia się zielona ikona aparatu jeśli jest włączony. Natomiast podczas korzystania z aplikacji Aparat widoczna jest zielona kropka w lewym górnym rogu. System wydaje się szybszy choć szajs od Google (Telefon i Wiadomości) nadal przewija się z małą płynnością. Z wad zauważyłem, że pomimo włączonego trybu ciemnego aplikacje nie systemowe nadal są jasne.
 5. I dobrze bo jak nie ma wsparcia oficjalnie 12 to zdobycie statusu stable zajęłoby rok. Lepiej trzymać się sprawdzonej wersji androida. Mi i tak najlepiej chodził pierwszy ROM, którego nigdzie nie można było pobrać.
 6. U mnie w pracy 1km od nadajnika na t-mobile i LTE+ prędkość 250Mb/s pobierania i 50 wysyłania. Niestety 5 km dalej to już tylko 60 pobierania i do 25 wysyłania.
 7. POCO F3 w T-Mobile. Okolice Piask w woj. Lubelskim. VoLTE i VoWIFI działa od około roku. Po prostu przyszedł do mnie sms z informacją, że mogę używać ww funkcji. Wystarczyło włączyć w ustawieniach sim. Rozmowy poprzez WIFI działają tylko jeśli jest dobra prędkość internetu. Testowane na mobilnym, światłowodowym oraz starym łączu z telefonu orange.
 8. Zamiast szkła mam Antymikrobowa folia ochronna do Xiaomi POCO F3 5G, 3mk SilverProtection+ Jest ok, nie palcuje się zbytnio. Folia sama się regeneruje po zarysowaniu. Nie wierzę że głębsze także. Dotyk wiadomo jak to folia po silniejszym dociśnięciu stawia opór.
 9. Ja mam tak często. Wystarczy odsunąć od ucha i przyłożyć z powrotem. soft MIUI Global 12.0.5.0
 10. 20.9.24 trzeszczenia brak. Zapomniałem napisać.
 11. Ostatni xiaomi.eu przed aktualizacją androida był dla mnie najlepszy. Chyba wszystko działało, ale nie korzystam z wszystkiego w Mi9SE.
 12. Tu masz 3070 mAh, a w R4X jest 4100mAh. Ja dostałem ładowarkę 18W, ale używam takiej bez QC 2A. Bateria i tak ok jak na taki procesor.
 13. Tak zwykle bywa w xiaomi od nowości. U mnie również jest słabo wyczuwalna. Od tego mam Huawei GT2.
 14. Aha dzięki, czyli zwyczajnie jakoś od kilku wersji (bo nie aktualizuję co tydzień) nie miałem włączonej tej opcji choć sam nie wyłączałem ani nie resetowałem systemu.
 15. Chyba od pojawienia się MIUI 11 na Mi9SE nie ma implementacji tej funkcji przez zespół miuipolska.
 16. Faktycznie, pewnie za tani by testować
 17. Podczas ładowania na pasku pojawia się komunikat. U mnie na xiaomi eu po kliknięciu na niego wyskakuje lista z wyborem innego trybu. No chyba, że masz kabel kastrat i tylko ładowanie obsługuje. Nie wiem jak to jest w oprogramowaniu global. Sprawdź Ustawienia>O telefonie>Pełna specyfikacja>Klikaj na wersja miui aż pojawi się komunikat jesteś programistą>cofnij i wejdź do Dodatkowe ustawienia>Opcje programisty>Domyślna konfiguracja USB>Ustaw sobie Przesyłanie plików. Może zabrałeś uprawnienie do komunikatów dla aplikacji Ustawienia lub innej za to odpowiedzialnej. A bateria to różnie. Jak miałem smartwatcha amazfit to było 3 dni. Z Huawei już 2, a w statystykach niby nic się nie zmieniło. System android to może kopia google ew automatyczne aktualizacje w tle z marketu Play.
 18. na gsmarena com są wyniki takich testów
 19. Zdjęcia też pobierają, nie masz jakiejś synchronizacji włączonej i pstrykasz dużo fotek?
 20. U mnie różnie, ale na pewno LTE ssie baterię równo. Mi całkowicie wystarcza 2g/3g. W czuwaniu najnowszy xiaomi.eu nie porywa. Koło 3 dni, ciężko 4 z włączonym stale BT.
 21. Z telefonu także usunąłeś parowanie z autem?
×
×
 • Create New...