ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Dnia 10.07.2019 o 22:05, JamCiTo napisał:

Qrczaki... To my z kobitą jacyś inni jesteśmy... 

Nie dość, że wszystko działa, to jeszcze wszelkie potrzebne opcje są i dużo więcej opcji i ustawień niż w czystych andkach... 

Tak to jest jak się siedzi na Global stable :D. Tutaj jest zwykle bezstresowo. Co innego jak koledzy się z betą ścigają to tam takie kwiatki, że hoho.

Nie zupełnie się z tobą zgadzam. Na wersji stabilnej jest bardzo dużo błędów i nie ma nadziei na szybką poprawę. Xiaomi się rozdrabnia i tu doszukuje się przyczyny. 

Powiem tak - na tych telefonach gdzie miałem okazję to ocenić to stable ma w miarę mało bugów, nic co odbiegało by od przeciętnej w średniopółkowcach. Natomiast swojej przygody z Xiaomi.eu nie wspominam najlepiej. Co z tego, że bugi szybko naprawiane jak co tydzień coś nowego przepuszczają? Oczywiście szanuję ekipę, w końcu darmową robotę robią, ale nie ma co kłamać co do samych romów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Co z tego, że bugi szybko naprawiane jak co tydzień coś nowego przepuszczają?

Na 90% bugów w MIUI nie mamy wpływu. Wszystko jest robione na bazie China, gdzie no cóż, bugi mogą się zdarzyć albo nie, to niestety jest losowe..

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

O przepraszam... 

MIUI 10 Global 9.6.27 Beta. 

Fakt ni choroby nie chce się zaktualizować na nic nowszego... 

Bo nie ma nowszych Global bet. Musisz przejść na wersję stabilną.

Na 90% bugów w MIUI nie mamy wpływu. Wszystko jest robione na bazie China, gdzie no cóż, bugi mogą się zdarzyć albo nie, to niestety jest losowe..

Tak wiem :). Sprawa już nie raz była wałkowana. Nie wiem czy to tylko wrażenie, czy faktycznie tak jest, ale global wydaje się mieć mniej bugów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Zależy jaką masz wersję oprogramowania, ostatnia wersja ma zabezpieczenia z czerwca.

Wysłane z MI 9 xiaomi.eu

To nie zmienia faktu, że jest to bardzo słabe... Sam wytrzymałem z Mi 9 trzy tygodnie i oddałem do żonie, teraz nie wiem czy nie sprzedać go i żonie kupić też OP7P.

Ale to Ty się żalisz czy chwalisz default_biggrin.png, że tak zażartuje. Wyskakiwanie z telefonem za ponad 3k, w kontekście Mi9 które kosztuje połowę tego jest słabe.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

4 hours ago, Tomek_Pietras said:

To nie zmienia faktu, że jest to bardzo słabe... Sam wytrzymałem z Mi 9 trzy tygodnie i oddałem do żonie, teraz nie wiem czy nie sprzedać go i żonie kupić też OP7P.

Zmień region na inny (np Hong Kong) i zobacz, czy znajdzie aktualizację.

W tej chyba było coś "nie halo", bo jest cofnięta... Piszę o 10.2.27. 

Małżonka ma Szwajcarię... I miała jako jedna z nielicznych toto... 

Czy w 10.2.26 jest przycisk NFC w pasku? Jakoś nie mogę go znaleźć...

O to jakaś nowość. Na żadnym telefonie z MIUI nie widziałem przełącznika z NFC a przydało by się :).

I usunęli opcje z aparatu dotyczące ostrości i nasycenia i nie pamiętam co tam jeszcze było xD kastrują jak się da 

Ooooo... To mojej się muszę zapytać jak wróci, czy coś się u niej w aparacie zmieniło.... A pewnikiem by już na mnie wisiała gdyby coś było "nie halo". 

Może ma to sens. Dla mnie ta ich aplikacja od aparatu jest przeładowana opcjami, przydało by się to jakoś pogrupować, albo dać opcję ukrywania rzadko używanych funkcji.

Faktycznie.

Brak w ustawieniach aparatu możliwości predefiniowania kontrastu, nasycenia, ostrości. Po lewj Max3, po prawej Mi9. 

Dobrze, że moja się nie zagłębiła tutaj jeszcze :-D

IMG_20190716_233717.jpg

IMG_20190716_232920.jpg

Edited by JamCiTo

Witam, telefon zakupiony na Banggodzie a widzę że stara wersja do tego aktualizacji mi nie chce znaleźć, a w aplikacji Aktualizacje brak opcji na zainstalowanie z pliku .ZIP z pamięci. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Screenshot_2019-07-18-03-27-45-283_com.android.updater.png

Screenshot_2019-07-18-03-28-10-404_com.android.settings.png

@krychol49 Masz najnowszą wersję Global Stable

Jest jeszcze Global EEA trochę nowszy, ale jego nie wgrasz bez odblokowania bootloadera

Edited by bioly87

Nie 110, tylko 11.0. Czyli nadal do tyłu względem EEA. Ciekawe kiedy ten wycofany 27.0 wróci.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

• Like 1

1 godzinę temu, stereo0 napisał:

Mi na tym 27 czytnik linii papilarnych czasem potrafi ostro świrować. 

Na ciemnym ekranie potrafi się zawiesić i nie odblokowuje tylko miga? Mam to samo

@eNse tak dyskoteka, albo świeci bez przerwy, albo świeci i nie ma żadnej reakcji, albo nie świeci i za drugim przyłożeniem zatrybi. Ale to nie jest bez przerwy tylko jak mu odbije i dosłownie zaczęli się to po tej aktualizacji

12 minut temu, stereo0 napisał:

@eNse tak dyskoteka, albo świeci bez przerwy, albo świeci i nie ma żadnej reakcji, albo nie świeci i za drugim przyłożeniem zatrybi. Ale to nie jest bez przerwy tylko jak mu odbije i dosłownie zaczęli się to po tej aktualizacji

No u mnie tak samo, raz na powiedzmy 50 odblokowań się to zdarza. Wystarczy podświetlić ekran i problem znika.