kamaloo

Użytkownicy
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About kamaloo

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Global 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie plush i żadna zabawa oszczędzaniem nic nie daje
 2. Da się - ja używam do tego aplikacji SystemUI Tuner ze sklepu play. Nie wymaga roota ani odblokowanego bootloadera. Należy jej jedynie nadać odpowiednie uprawnienia przez ADB.
 3. kamaloo

  Etui na telefon

  Jest bardziej miękki od nillkina frosted. Wygina się bez problemu. Nie widzę szans na zarysowanie telefonu, i po miesiącu nie mam żadnych rys na telefonie. Jest twardszy i sztywniejszy od silikonu - dzięki czemu nie odstaje na bokach. Do tego jest bardzo dobrze dopasowany więc śmieci pod niego nie wchodzą.
 4. Po aktualizacji do xiaomi.eu w wersji 9.8.1 NFC w moim Mi9 przestało kompletnie działać. Nie mogę zapłacić nigdzie kartą, nie mogę odczytać tagów NFC. Ktoś ma podobny problem?
 5. kamaloo

  Etui na telefon

  @pompka500 ten Nillkin tak ma. Jak popatrzysz na poprzednie komentarze na jego temat to kilka osób (w tym ja) miały taki problem. Ja aktualnie przesiadłem się na x-level: https://s.click.aliexpress.com/e/cNaip3sy bardzo fajne, cienkie, dobrze leży no i tanie.
 6. U mnie usunięcie danych aplikacji pomogło
 7. Nite mogę przesłać filmu na Youtube. Kończy się od razu błędem "Nie udało się przesłać". Na oficjalnym romie wszystko działało. Testowałem nagrania ekranu jak i z aparatu w obu kodekach. Aplikacja ma uprawnienia do plików. Xiaomi eu 9.7.11
 8. @krychol49 Jak klikniesz w logo "10" 10 razy to pojawią się dodatkowe opcje
 9. kamaloo

  Etui na telefon

  @simcold tak, dokładnie ten. Ja kupiłem nillkin textured nylon. Ogólnie ok, tył twardy, z zewnątrz pokryty materiałem. Ramka silikonowa, trochę zbyt luźna według mnie ale nie tak luźna jak fabryczny case.
 10. kamaloo

  Etui na telefon

  @simcold masz już tego x-level? Wygląda ciekawie. Aco do tego frameless - widział ktoś całe czarne?
 11. kamaloo

  Etui na telefon

  Dziś w moim nillkin frosted odpadł przycisk zasilania. Pora wybrać coś nowego.
 12. Przesiadłem się dziś na xiaomi.eu w wersji 9.6.13 i nadal to samo Tutaj filmik z problemem: https://photos.app.goo.gl/VPuXhPBQCPJzrasP8
 13. Założyłem buga: http://en.miui.com/thread-6929877-1-1.html Fajnie jakbyście poklikali confirm o ile macie ten problem
 14. Ja tak mam od ostatniej aktualizacji.