Jump to content

kamaloo

Użytkownicy
 • Posts

  144
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Global 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kamaloo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

31

Reputation

 1. Dwie ładowarki: Baseus BS-EU910 (CCFS-G01) kupiona w polskim sklepie za 119zł. Maksymalna moc 60W, 1x port USB C + 2x port USB A. Obsługuje USB PD, QC4+ i kilka innych. Ładowarka niestety piszczy bez obciążenia. Baseus BS-EU915 kupiona na Ali 11.11 za $24,99. Maksymalna moc 65W, 2x port USB C + 1x port USB A. Obsługuje USB PD, QC4+ i kilka innych. Zdecydowanie mniejsza od ładowarki z poprzedniego posta a co najważniejsze nie piszczy! Technologia GaN Robi swoje. Jest wyczuwalnie cieplejsza od poprzednio opisywanej ładowarki ale nie ma tragedii - pewnie kwestia mniejszego rozmiaru. US $27.59 54%OFF | Baseus 65W GaN Fast Charger with Quick Charge 4.0 3.0 AFC SCP USB PD Charger For iPhone 11 Pro Macbook Pro Xiaomi Samsung Huawei https://s.click.aliexpress.com/e/MbCFJ9jI3 Tu jeszcze porównanie obu:
 2. U mnie podświetlenie krawędziowe też ciągle mruga, dlatego mam telefon zamknięty w schowku i tego nie widzę Natomiast mi też wyskakuje pytanie co zrobić jak przy podłączeniu do kompa, można je zignorować. EDIT: Jako że mieszkam w Krakowie a wczoraj zaczął się długi weekend to miałem okazję popatrzeć na to stojąc w korku (8km w jedyne 1h 40min ). Wygląda na to że podświetlenie krawędziowe mruga nie tylko gdy powiadomienie przyjdzie ale też gdy któreś z powiadomień zostało zaktualizowane. To samo zauważyłem przy powiadomieniach z outlookowego kalendarza w których co minutę aktualizowany jest czas do spotkania.
 3. Po aktualizacji telefon znalazł mi Android Auto w sklepie play i pozwolił zaktualizować
 4. U mnie plush i żadna zabawa oszczędzaniem nic nie daje
 5. Da się - ja używam do tego aplikacji SystemUI Tuner ze sklepu play. Nie wymaga roota ani odblokowanego bootloadera. Należy jej jedynie nadać odpowiednie uprawnienia przez ADB.
 6. Jest bardziej miękki od nillkina frosted. Wygina się bez problemu. Nie widzę szans na zarysowanie telefonu, i po miesiącu nie mam żadnych rys na telefonie. Jest twardszy i sztywniejszy od silikonu - dzięki czemu nie odstaje na bokach. Do tego jest bardzo dobrze dopasowany więc śmieci pod niego nie wchodzą.
 7. Po aktualizacji do xiaomi.eu w wersji 9.8.1 NFC w moim Mi9 przestało kompletnie działać. Nie mogę zapłacić nigdzie kartą, nie mogę odczytać tagów NFC. Ktoś ma podobny problem?
 8. @pompka500 ten Nillkin tak ma. Jak popatrzysz na poprzednie komentarze na jego temat to kilka osób (w tym ja) miały taki problem. Ja aktualnie przesiadłem się na x-level: https://s.click.aliexpress.com/e/cNaip3sy bardzo fajne, cienkie, dobrze leży no i tanie.
 9. U mnie usunięcie danych aplikacji pomogło
 10. Nite mogę przesłać filmu na Youtube. Kończy się od razu błędem "Nie udało się przesłać". Na oficjalnym romie wszystko działało. Testowałem nagrania ekranu jak i z aparatu w obu kodekach. Aplikacja ma uprawnienia do plików. Xiaomi eu 9.7.11
 11. @krychol49 Jak klikniesz w logo "10" 10 razy to pojawią się dodatkowe opcje
 12. @simcold tak, dokładnie ten. Ja kupiłem nillkin textured nylon. Ogólnie ok, tył twardy, z zewnątrz pokryty materiałem. Ramka silikonowa, trochę zbyt luźna według mnie ale nie tak luźna jak fabryczny case.
 13. @simcold masz już tego x-level? Wygląda ciekawie. Aco do tego frameless - widział ktoś całe czarne?
×
×
 • Create New...