Jump to content

Update software Global/EEA

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mn

Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...

Co Wy z tymi ikonami macie... Jakiś fetysz. Ja po Mi 8 się wyleczyłem z patrzenia na belkę i problemu nie widzę. 

Posted Images

Witam, 

Wersja PFAEUXM to EAA czy czy Global?

Bo z takową otrzymałem telefon z RTV AGD.

Jak wygląda przejście z jednej wersji na drugą, czy któraś jest lepsza i czy wymaga to odblokowanego bootloadera?

Witam, miałem problem z Android Auto na wersji Global Beta i na wersjach od MIUI Polska. Wróciłem do orginalnego romu i wszystko śmiagało bez problemu, teraz po aktualizacji wersji europejskiej EEU 10.2.24.0 Android Auto znowu nie trybi z Dacia Media Nav (Evolution) w samochodzie. Na smartfonie wyskakuje czerwony ekran Android Auto i informacja o błędzie. Ktoś miał podobnie? ewentualnie jakieś porady?

Mi 9 6GB/64GB EEU 10.2.24.0

Dnia 7.05.2019 o 19:06, wingerman napisał:

Póki co używam zewnętrznej aplikacji która działa bdb. w niej samemu ustala się lokalizację ikon powiadomień itp.

https://play.google.com/store/apps/details?id=zanini.andrea.notchtest

Też tego używam na Mi 9. Apka działa jak powinna, ale pozycje ustawia się na sztywno, więc obok zegara nie ma to sensu, jedynie pod. Czyli i tak dyskomfort.

A propos ikon na pasku powiadomień - nie da się jakoś wyłączyć wyświetlania ikony budzika, bez wyłączania powtarzania alarmu? Lubię sobie wieczorem po prostu edytować godzinę/dzień powtarzania a nie całkowicie go wyłączać. No w ta ikonka wkurza jednak 

• 2 weeks later...

Hej, czy ktoś również doświadczył problemu z asystentem Google po aktualizacji, a mianowicie po naciśnięciu guzika włącza się duży ekran asystenta, zamiast po prostu małego okienka do nasłuchiwania poleceń głosowych?

22 godziny temu, Orjon napisał:

Dostępna aktualizacja do wersji V10.2.26.0.PFAEUXM.

Na stronie z ROMami fastboot globalnymi, dostępne są wersje "Global" i EU Global". Orientujesz się czym się różnią?

Niestety nie. Zakładam że chodzi o jakieś zmiany dla Europy ale jakie tam zrobili - tego nie wiem. Generalnie Xiaomi rozdrabnia teraz Globale, bo są EU, normalne, RU, India, niektóre brandy dla operatorów, a jeszcze chyba ma dojść jakaś wersja chyba K20/Pro dla Indonezji itd. Po co - nie wiem...

Witam,

Kupiłem wczoraj mi9 w mediamarkt DE, moja wersja romu to Global 10.2.9.0 (pfamixm).

Żadnych aktualizacji mi nie wyświetla, a z tego co czytam są już nowsze Romy, czy mógłby ktoś napisać jakaś mała instrukcje jak to ugryźć?

I teraz druga sprawa. Kupiłem dwie sztuki mi9, zrobiłem na obu aktualizacje systemu i aplikacji systemowych, mojej sztuce mogę ustawić stawkę pulpitu 5x6, na drugiej słuchawce mojej dziewczyny nie ma tej opcji, chociaż obie są według telefonu aktualne, więc o co chodzi?

Dzięki za pomoc.

Dnia 5.06.2019 o 15:17, Orjon napisał:

Po co - nie wiem...

Teoretycznie Xiaomi ma właśnie mało tych wersji softów. Zobacz sobie jak robi Samsung, dla każdego regionu jest oddzielny soft, do tego w każdym kraju każdy operator też ma oddzielny... Po prostu tutaj Xiaomi ładnie udostępnia pliki fastboot na swojej stronce, a u Samsunga i innych firm trzeba zdobywać na inne sposoby.

• Like 2
  • 2 weeks later...

Pierwszy raz dziś złapałem freeza. Nic nie mogłem zrobić i z takich ciekawostek zamiar 4g zmieniło mi się na LTE(tak jak po triku że zmianą regionu na Włochy) xd coś popsuli ostatnia aktualizacja. Nie jestem z niej zadowolony

Po restarcie wróciło do 4g. Masarka.

Edited by stereo0

Zauważyliście, że po ostatniej aktualizacji do 10.2.26.0 telefon jest jakby dławiony w benchmarkach? Geekbench wczesniej 3500/11000 teraz 3000/10000 pkt,  antutu wcześniej 375-380tyś teraz 350tyś więc ewidentnie jest różnica.. przed aktualizacją mogłem robić kilka razy pod rząd test w antutu i wynik różnił się max o 1000 i nigdy procesor nie hamował.. niby teraz lato i gorąco ale nie chce mi się wierzyć, żeby na zimnym telefonie nie dało zrobić jednego testu bez hamulca procesora.. 

• zoltan78 locked and unlocked this topic