Jump to content

krychol49

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

krychol49's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, telefon zakupiony na Banggodzie a widzę że stara wersja do tego aktualizacji mi nie chce znaleźć, a w aplikacji Aktualizacje brak opcji na zainstalowanie z pliku .ZIP z pamięci. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
 2. Poprawione, dzięki za info
 3. Zakupiłem szkło z podanego linku wersja: HD. Jak przyjdzie dam znać jak się sprawuje, jakoś koniec lipca powinno być.
 4. Dobra włączył się ale telefon stoi na pulpicie i nic się nie można zrobić, i wyskakuje okienko "proces system nie odpowiada" @Orjon okej wlazłem do twrp, co tutaj mogę zrobić żeby zachować dane?
 5. Dobra zrestartował się po wciśnięciu vol+ plus power i jest na tym samym etapie co wcześniej, i ten pasek na dole ładowania naprzemiennie z napisem "powered by android" i krzy kropeczki, się pojawia.
 6. A jak mam wejśc do twrp jak mi się zacięło wszystko?
 7. I przez ile sekund tak to trzymać? Ma może 4a przycisk reset jakiś?
 8. Jak mam do twrp wejść? Żadne przyciski nie chcą działać mi, co mam wcisnąć to zobaczę
 9. Witam pobrałem aktualizację na mój telefon wersja z 7 grudnia, wgrałem na kartęSD i przez Aktualizację włączyłem ją, po zaktualizowaniu w TWRP wybrałem reboota i telofonik zaczął się włączać i zawiesił się na etapie ze zdjęcia dodam że jest tak od ok 4 rano kiedy to aktualizowałem, teraz jest 11.33 i bez zmian. Co mogę zrobić czy jest na telefonie przycisk reset albo czy w adb da się komendą wyłączyć telefon? Plus miałem formata kompa i będę musiał sterowniki do telefonu znowu zainstalować mam Win10 64bit. Czy ma ktoś poradnik do instalacji tych sterowników? Z góry dziękuję za pomoc.
 10. Ale tam pisze data kompilacji 20 maj a gdzieś kiedyś mi się wersja z września w komentarzach od któregoś z użytkowników pojawiła tylko nie zapisałem sobie i teraz odnaleźć nie mogę.
 11. Witam ma ktoś może linka do najnowszej kompilacji dodatków od MIUIPolska (blokada reklam klawiaturka od Sony)
 12. Wyłączyłem ten roaming krajowy i po restarcie telefonu dalej brak internetu Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 13. Napisałem że dałem ustawienie na "zawsze" i to i tak nic nie dało Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 14. Nie mam takiej opcji podsyłam screeny z telefonu. Na jakim romie jesteś? Może w którejś wersji zostało to usunięte. @ dodam że włączenie tego użycia danych w roamingu nic nie daje i dalej nie mam neta. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 15. Witam jestem w Niemczech, aktualnie operuje na karcie polskiej i dzwonienie działa elegancko natomiast przesył danych nie działa, czy jest opcje na jego włączenie? Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...